Omega "Mighty Midget" 11047
Bugun aklımdaydı sizin o yoruma cevap yazacaktım, habaz komsum benden once yazmıs. Isana gibi tırıska sentetiklerle degil de plissoft veya siyah/beyaz loftlu yeni tip bir sentetik denerseniz belki tekrar sentetiklere alısırsınız. Ozellikle seyehatte vs. cok rahat edersiniz.
Sentetikleri suda bekletmeye gerek yok musluk altında ıslatın ve direk kullanın. Sabunu yuklerken ve yuzde kopurturken korkmayın bastırın fırcayı kılları acılsın.
Saygılar
@dikdik_s üstadım haklısınız, sentetiklerde, fırçayı o hunharca kullanma isteğimi bir nebzede olsa sönümlendireceğim. Break-in süreci istememesi de ayrı bir artısı.
Omega 11047 "Mighty Midget" konusunu da az buçuk şeridinden saptırdıysam affola Smile
Ama bu ufaklık da çok iyi iş çıkarıyor.
"A Samurai always wears two swords."
Çok merak ettiğim bir fırça yakın zamanda bulup kullanmak isterim
The Riddle of Steel
Omega 11047 model fırçayı maggard rozars 'dan sipariş ettim, elime ulaştı , bende bir iki kelime sarf etmek isterim almayı düşünen arkadaşlara fikir olsun,
inceldiğim kadarıyla sapı harika ötesi, kesinlikle elde kaymayacak bir sap yapmışlar, reçineden yapılmış , rengini bilhassa çok beğendim .fırçanın ebatları küçük ama büyük işler yapacağını vaad ediyoır. kıl kalitesi çok iyi ancak her domuz kılı fırçada rastlanılan batıcı kıllar bu fırçada hayli fazla , bu ebatlardaki bir fırçada bu kadar fazla batıcı kıl çıkacağını tahmin etmemiştim , porsuk kılında söz edecek olursak, fırçanın porsuk kılının yapısı gereği çok iyi su tutacağını düşünüyorum, porsuk kıllarını beklediğimden daha yumuşak buldum, bu fırçanın masaj etkisi ve sus tutma etkisi yüksek olacak ,
Her arakdaşımızın dolabında bulunması gereken ve alırsanızda seyahatlarinize muhakkak götürmek isteyeceğiniz bir ürün.
The Riddle of Steel
(06/02/2020, Saat: 17:08)Jaguar Paw Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Omega 11047 model fırçayı maggard rozars 'dan sipariş ettim, elime ulaştı , bende bir iki kelime sarf etmek isterim almayı düşünen arkadaşlara fikir olsun,
inceldiğim kadarıyla sapı harika ötesi, kesinlikle elde kaymayacak bir sap yapmışlar, reçineden yapılmış , rengini bilhassa çok beğendim .fırçanın ebatları küçük ama büyük işler yapacağını vaad ediyoır. kıl kalitesi çok iyi ancak her domuz kılı fırçada rastlanılan batıcı kıllar bu fırçada hayli fazla , bu ebatlardaki bir fırçada bu kadar fazla batıcı kıl çıkacağını tahmin etmemiştim , porsuk kılında söz edecek olursak,  fırçanın porsuk kılının yapısı gereği çok iyi su tutacağını düşünüyorum, porsuk kıllarını beklediğimden daha yumuşak buldum, bu fırçanın masaj etkisi ve sus tutma etkisi yüksek olacak ,
Her arakdaşımızın dolabında bulunması gereken ve alırsanızda seyahatlarinize muhakkak götürmek isteyeceğiniz bir ürün.

hayırlı olsun güle güle kullanın komşum, inceleme için teşekkür ederim
karabulut ticarette 120 liraya satılıyor size kaça mal oldu merak ettim.
(06/02/2020, Saat: 17:08)Jaguar Paw Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Omega 11047 model fırçayı maggard rozars 'dan sipariş ettim, elime ulaştı , bende bir iki kelime sarf etmek isterim almayı düşünen arkadaşlara fikir olsun,
inceldiğim kadarıyla sapı harika ötesi, kesinlikle elde kaymayacak bir sap yapmışlar, reçineden yapılmış , rengini bilhassa çok beğendim .fırçanın ebatları küçük ama büyük işler yapacağını vaad ediyoır. kıl kalitesi çok iyi ancak her domuz kılı fırçada rastlanılan batıcı kıllar bu fırçada hayli fazla , bu ebatlardaki bir fırçada bu kadar fazla batıcı kıl çıkacağını tahmin etmemiştim , porsuk kılında söz edecek olursak, fırçanın porsuk kılının yapısı gereği çok iyi su tutacağını düşünüyorum, porsuk kıllarını beklediğimden daha yumuşak buldum, bu fırçanın masaj etkisi ve sus tutma etkisi yüksek olacak ,
Bende geçen gün @Mert_ Bey komşumuzdan satın aldım, kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Birkaç tıraş daha kullanayım öyle yorum yazayım diyordum siz daha hızlı davranıp çokta güzel incelemişsiniz sayın komşum ağzınıza klavyenize sağlık...

Bana sadece +1 yazmak kaldı
... Jilet
(06/02/2020, Saat: 17:14)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayırlı olsun güle güle kullanın komşum, inceleme için teşekkür ederim
karabulut ticarette 120 liraya satılıyor size kaça mal oldu merak ettim.

Teşekkür ederim komşum, 15 +6 dolar kargo yanlış hatırlamıyorsam , karabulutta satıldığını bilmiyordum , bilsem oradan sipariş ederdim. Bilgilendirme için ayrıca teşekkürler .
The Riddle of Steel
(06/02/2020, Saat: 17:37)oguzkagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende geçen gün @Mert_  Bey komşumuzdan satın aldım,  kendisine buradan bir kez  daha teşekkür ediyorum. Birkaç tıraş daha kullanayım öyle yorum yazayım diyordum siz  daha hızlı davranıp çokta güzel incelemişsiniz   sayın komşum ağzınıza klavyenize sağlık...

Bana sadece +1 yazmak kaldı

Ne demek komşum , bizimki naçizane , sizinde yorumunuzu merakla bekliyor olacağım teşekkür ederim.
The Riddle of Steel
Bende dün bu fırçadan sipariş verdim bir aksilik olmazsa bugün gelecek.
İyi akşamlar
Bugün fırçam geldi 8-10 kez tıraş sabunu ile köpürtüp duruladıktan sonra az önce sadece sabunla yüzümde denedim fakat bana oldukça batıcı geldi yapmam gereken birşey varmı yoksa bu şekildemi gidecek semouge domuz fırçamda böyle bir durum yaşamadım sebebi acaba porsukların pure olmasımı ?
Bu fırçayı da sirkede bekletsem sıkıntı yaşarmıyım işe yararmı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Omega Evo Serisi dikdik_s 12 7,434 08/04/2020, Saat: 12:55
Son Yorum: kirmizibalik
  Omega Hi-Brush Black 0196711 deneyimim atoprak 7 4,718 28/04/2019, Saat: 23:18
Son Yorum: hakan88
  Omega S 10019 Sentetik fırça Chinaski 23 31,419 24/09/2015, Saat: 13:20
Son Yorum: Chinaski
  OMEGA S10005 Sentetik crionics 25 27,920 23/09/2015, Saat: 10:14
Son Yorum: yigitemre

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: