Tipsoft tıraş fırçalarımızı paylaşalım...
Az önce geldi. Fotoğrafını çekip deterjanlı suya bıraktım.

Manchuriangillerdendir kendisi Tongue.

2llo6s2.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
a4cfdf3c43072ffc6a080fcf7f9ce657.jpg
Buda benim premium silvertip fırçam.
e mail adresim tipsol@me.com
Ben de sonunda Tipsoft finest fırçama kavuştum. Almadan önce sahip olduğum FS Finest gibi midir acaba diye aklıma takılmıştı. Finest badger 'dan çok farklı, su tutması inanılmaz, kıllar tuttukları su nedeniyle iki yana yatıyorlar ama yine de bırakmıyorlar suyu. Smile Onur üstadın ipuçları doğrultusunda temizledikten sonra ilk kez kullandığımda yüzümde bıraktığı okşama hissini daha önce hiçbir fırça vermemişti şefkatli bir el gibi okşuyor yüzü Big Grin Ancak nedense çok yoğun bir köpük yapmadı (Gibbs tıraş kremi kullanmıştım) bu kadar yumuşak fırçaya sanırım tastan sabun yüklemek de kolay olmayacak. Porsukcuk da kokusuyla hissettiriyor kendini, rahatsız edici değil. Tipsoft tan gayet memnunum beklentilerimden fazlasını karşıladı. Emeği geçen herkese teşekkürler.

vou3wi.jpg
(31/08/2014, Saat: 16:16)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: su tutması inanılmaz, kıllar tuttukları su nedeniyle iki yana yatıyorlar ama yine de bırakmıyorlar suyu. Smile

Öncelikle hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın @starex hocam.
Fırçalar extra dense olduğu ve üstün kaliteli kıldan üretildiği için bugüne kadar kullandığınız porsuk fırçalardan bile çok çok fazla su tutuyor olacaklar. Bu Kent gibi çok seçkin kıl kullanan üstün kaliteli firmaların ürettiği fırçalarda görülen ortak özelliktir.

(31/08/2014, Saat: 16:16)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ancak nedense çok yoğun bir köpük yapmadı (Gibbs tıraş kremi kullanmıştım) bu kadar yumuşak fırçaya sanırım tastan sabun yüklemek de kolay olmayacak.

Fırçayı sudan çıkardıktan sonra başaşağı nazik bir şekilde sıkarsanız yada bir kaç defa fazla suyu uzaklaştırmak amaçlı nazikçe silkelerseniz bu sorunu ortadan rahatlıkla kaldıracaksınız.

Arko/MWF/Tabac gibi sert sabunlarla kullanırken sabunun üstüne az miktarda sıcak yada ılık su dökerek yumuşatırsanız çok kısa zamanda harika sonuçlar elde edeceksiniz.

Fırçanız 3 haftalık düzenli kullanım sonrası çok daha harika olacak.
Keyifli tıraşlar diliyorum.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Bende yaklaşık 20 gün önce Manchurian modelini aldım.İş yoğunluğum nedeni ile çok kullanamadım.Yaklaşık 20 30 adet kıl döktü.Fırça çok yumuşak ancak soğuk pres,sert sabunlarda bile zorlanmadan sabun kaldırabiliyor.Ben gayet memnunum.Bilginize arkadaşlar.
@onur98 ellerinize sağlık ustadim. Prm silvertip ve mavi astra elime ulaştı çok teşekkürler. Bir rotasyon evresi sonrasında bende şahsi fikirlerimi bildirecegim. Ancak ilk intiba olarak mükemmel seviyede bir su tutuş kapasitesi ve ısı kaybını önlemesi çok hoşuma gitti.
(10/09/2014, Saat: 11:51)ahmet67 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende yaklaşık 20 gün önce Manchurian modelini aldım.İş yoğunluğum nedeni ile çok kullanamadım.Yaklaşık 20 30 adet kıl döktü.Fırça çok yumuşak ancak soğuk pres,sert sabunlarda bile zorlanmadan sabun kaldırabiliyor.Ben gayet memnunum.Bilginize arkadaşlar.

(10/09/2014, Saat: 19:58)engin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @onur98 ellerinize sağlık ustadim. Prm silvertip ve mavi astra elime ulaştı çok teşekkürler. Bir rotasyon evresi sonrasında bende şahsi fikirlerimi bildirecegim. Ancak ilk intiba olarak mükemmel seviyede bir su tutuş kapasitesi ve ısı kaybını önlemesi çok hoşuma gitti.

iyi günlerde kullanın arkadaşlar. incelemelerinizi görmek dileğiyle.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Bu da benim Premium Silvertip Tipsoft.Şimdiye kadar kullandığım en yumuşak fırça diyebilirim rahatlıkla.Oldukça yoğun , ıslatıp avuç içime sürttüğümde fırça değil de kumaş gibi dolgun bir his veriyor.Sapı da oldukça tok ve kaliteli duruyor.İki tıraşta toplam 15-20 kıl döktü sanırım.Bunun da hızla azalacağını düşünüyorum.
Onur Bey'e emekleri için teşekkür ederim.

3465ow9.jpg

4skysn.jpg
Hayırlı olsun Hayzen. O nasıl fırçaymış hemen açılmış öyle Big Grin.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Sağol komşum.Bana gelen fırça ne hikmetse kendini koyveriyo zaten.İki günde jimi hendrix'e döndü Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vulfix 374 - Tipsoft HMW - Maseto Manchurian TheMadcap 2 1,697 27/02/2022, Saat: 13:58
Son Yorum: marv
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 27,092 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  Vie-Long Epsilon Tıraş Fırçaları adamentium 38 43,241 07/09/2020, Saat: 10:41
Son Yorum: marv
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 73,987 13/08/2020, Saat: 16:05
Son Yorum: Lord Sparhawk
  THATER TIRAŞ FIRÇALARI impaticaret 59 49,627 14/07/2020, Saat: 10:43
Son Yorum: trooper_gs
Information Porsuk Kılı Tıraş Fırçalarının Temizliği papazerigi 51 50,866 14/06/2020, Saat: 00:24
Son Yorum: cavekid
  Pardus Handcraft Tıraş Fircaları Defilesi GartBnx 251 184,497 18/04/2020, Saat: 16:27
Son Yorum: rating
  Tıraş Fırçaları Ölçü Listesi GartBnx 6 11,856 16/04/2020, Saat: 12:57
Son Yorum: Benzodiazepin
  tipsoft bitmeyen kıl dökme sorunu baran32 53 54,012 09/11/2019, Saat: 09:20
Son Yorum: CtrlKML
  Mühle nom Porsuk Kılı Tıraş Fırçası pundoe 7 6,530 28/07/2019, Saat: 13:01
Son Yorum: Ekber

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: