Trina Sakal Fırçası (Yerli)
Merhaba, Trina diye bir markanin fircasini 15 tl ye aldim.

Saticinin dedigine gore sentetik degil, domuz kiliymis ve Jaguar'a fason urettiriyormus. (Tam hatirlayamiyorum ama boyle birsey dedi.)

Yorumlarinizi alayim Smile

pic1332323821r758915.jpg

DOĞUŞ KOZMETİK A.Ş. 1960 yılında Ömer DEDEMEN tarafından Azimli Ticaret Ltd.Şti. olarak kurulmuştur. 1978 yılında Şirket faaliyet alanına kırtasiyeyi de ekleyerek, Azimli Kırtasiye ve Itriyat Ticaret Ltd. Şirketi olarak faaliyetine devam etti.

1996 yılından bu yana firma DOĞUŞ KOZMETİK A.Ş. Olarak hizmet vermekte olup, Azimli Kozmetik Ltd.Şti. de faaliyetini sürdürmektedir. Firma 2000 yılından bu yana NASCITA markası ile Kişisel Bakım Ürünlerinde Türkiye genelinde tüm parfümeri,market,drog store,eczane müşterilerine hizmet vermektedir.Buna ilave olarak 2008 yılında Türkiye piyasasına lanse ettiği TRİNA PROFESYONEL markası ile Kuaför pazarına da hizmet vermeye başlamıştır.

DOĞUŞ KOZMETİK kendi markalarına ilave olarak L'oreal Halk, L'oreal Profesyonel, L’oreal Matrix, L’oreal Garnier, Canan Kozmetik, Johnson & Johnson, Johnson Wax, Vileda, Özsoy, Hobby Kozmetik, Evyap Sabun, Evyap Kağıt, Evyap Kozmetik, UFK Kağıtçılık, Uğur Plastik, Edal, Gülşah Kozmetik, Korozo, Balparmak ve Türk Philips firmaları ve bu firmalara ait sayısız markalar ile İç Anadolu ve Orta Anadolu Bölgelerinde toplam 10 il ve ilçelerine hizmetini sürdürmektedir.

Dağıtım ağı içerisinde Kozmetik Marketler, Parfümeriler, Supermarketler, Yerel Zincir Marketler, Departman mağazalar , drugstorelar yer almaktadır.

Firma 10.000 m2 lik Lojistik merkezinde 70 adet binek araç ,12 adet sevkiyat araç filosuyla tüm Türkiyeye hizmet vermektedir.60 kişilik satış kadrosu , 12 kişilik idari personel, 3 kişi yönetim ve 52 kişilik depo ve sevkiyat personeli ile toplamda 127 kişilik deneyimli kadrosu hizmetlerini en iyi şekilde devam ettirmektedir.

Firmanın İstanbul, Kayseri, Eskişehir, Konya'da Bölge Müdürlükleri, Bursa, İzmir, Adana, Denizli, Van, Erzurum, Trabzon, Samsun, Bursa, Kütahya, Antalya, İstanbul, Diyarbakır'da distribütörleri ve İstanbul, İzmir, Antalya, Kayseri, Erzurum, Konya, Bolu, Bartın, Karabük, Samsun, Adana, Eskişehir'de yerleşik elemanları vardır.

http://www.trina.com.tr/tr/
http://geltir.com/thread-4812.html
Eli yüzü düzgün görünüyor. Bir yerlerde muhabbeti geçmişti forumda ama bulamadım konusunu.

Marketlerdeki görüntüsüde böyle çekici olursa gideri var. FE fırçaları elime aldığımda kalitesindeki yoksunluk belli oluyor. Netten bakınca hiç öyle değil ama!

Kullanan arkadaşlarımız vardır elbet.. Taze sahip sizken sizin yorumunuz alalım önce Smile
www.BarbarosRazors.com

@theunnamed

Bu ikinci fircam, ilki 2 liralik ucuz fircadan. markasi new city galiba. Dolayisiyla fircalardan fazla anlamiyorum.

Satici cok ovdu, sapi cikarsa getir garantisi var dedi Big Grin dedim ki sapi ne yapayim, killari onemli...

Tesekkurler.
http://geltir.com/thread-4812.html
teknık fırça
jaguar uretıyorsa kı oyle gıbı duruyor zaten Smile
sorunsuz kullanılır yıllarca

zaten pıyasadakı kalıtesız uzakdogu urunler dısında
yuksek kalıtelı nerde fırça varsa teknık fırca uretımı

ıslerınde cok ıyıler

bendede fonex ve zaza
adına yapılanlardan var aynı fırcanın oldukca ıyıler
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Semogue Torga-C5 Premium Domuz Kılı Tıraş Fırçası Fatih23 18 8,850 05/04/2023, Saat: 12:22
Son Yorum: Mecanica
Star Danidom Tarihçesi | Danidom (Eurostil) Tıraş Fırçası İncelemesi | Danidom Röportajı tiffanygt 3 1,583 19/03/2023, Saat: 22:59
Son Yorum: inter
  Yerli domuz fırçalar Second pass 15 6,340 23/02/2023, Saat: 16:10
Son Yorum: anlatıcı
  Jaguar Fırça - Geltir Özel Üretim 2019 Etkinlik Fırçası ekindgn 55 31,210 12/11/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: Oldman
Star Danidom Tarihçesi | Danidom (Eurostil) Tıraş Fırçası İncelemesi | Danidom Röportajı tiffanygt 8 2,852 19/12/2021, Saat: 01:29
Son Yorum: Emre D.
  Danidom Tarihçesi | Danidom (Eurostil) Tıraş Fırçası İncelemesi | Danidom Röportajı tiffanygt 0 936 17/12/2021, Saat: 13:16
Son Yorum: tiffanygt
  Nom Tıraş Fırçası - Alfred (Mühle) İNCELEME ekilic2 18 11,674 09/11/2021, Saat: 20:27
Son Yorum: sfenks
Information Nom Tıraş Fırçası - LASSE 41 LE vs. Jaguar 236 karşılaştırma yazark 5 3,350 01/06/2021, Saat: 16:31
Son Yorum: Schumi
  Omega 10072 Tıraş Fırçası İncelemesi marv 11 4,392 13/10/2020, Saat: 23:47
Son Yorum: marv
  GIFAZ sakal fırçası jegal 9 3,482 11/10/2020, Saat: 14:10
Son Yorum: Erdi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: