8 Mart Dünya kadınlar günü
Değerli üyelerimizin eşleri anneleri ve sevgilileri
Dünya kadınlar gününüzü kutlar .
Tıraş malzamelerimizle doldurduğumuz raflar ve dolaplar için
Anlayışınıza sığınırız Blush

KADINA ŞİDDETE HAYIR!

Neden Dünya emekçi kadınlar günü:
1857 yılında New York’taki bir grevde çıkan yangın sonucu ölen çoğu kadın 129 kişi anısına her yıl dünya kadınlar günü kutlanır.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
erkeğe de psikolojik şiddete hayır..
bir aydır hanım laf edecek diye bir paket jilet bile alamadım Confused
ben her tıras oldugumda hanımın: ''' bu kadar jıletı ve sabunu nabacan.AngryHala gozun doymuyo.AngryDaha da eve dolduruyosun. Sabun ve jılet uzerıne mı yatacanAngry''' demesınden artık pıskolojım bozuldu.Papaz kardesıme katılıyorumBig GrinBig GrinBig Grin
Big Grin Big Grin Big Grin
(08/03/2012, Saat: 18:37)oner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben her tıras oldugumda hanımın: ''' bu kadar jıletı ve sabunu nabacan.AngryHala gozun doymuyo.AngryDaha da eve dolduruyosun. Sabun ve jılet uzerıne mı yatacanAngry''' demesınden artık pıskolojım bozuldu.Papaz kardesıme katılıyorumBig GrinBig GrinBig Grin
aldığınız ürünlerin herbirisi ile beraber sevinin, ama içten bir sevinç yaşayın

sizin sevindiğinizi mutlu olduğunuzu gören eşiniz de sizinle beraber sevinecektir, artık eşim sizlerin nicklerinize o kadar aşina oldu ki en son ne yazdığınızı, hangi ürünü önerdiğinizi hatırlatıyor, daha dün elimden tuttu acele ile parfümeriye soktu ve işte sana önerilen ürün, hadi alalım diye bebak acibadem sütü aldırdı bana valla,

seviyorum bu kadını yav

bu vesile ile tüm dünya emekçi kadınlar gününü de kutlarım tabi,

bana öyle geliyor ki yakında forumumuza bayan üyeleri de almaya başlayacağız zatenSmile
memleket kurtulana kadar siyah
sağolsun benim hanım da bana istediğim ürünleri arıyor ankara'ya gittiği zaman sağolsun Smile
Eş yönünden ben de şanslı olanlardanım. Big Grin
Hayvansever dostum Nupi bir röportaja çıkmış bugün
Dünya kadınlar günü vesilesi ile ilgili
Hayvandanda beter mantıkda bir amcaya denk geldi...

Bu zihniyete yazıklar olsun...

öküzoğluöküze bak. öyle bir dayak atmak istedim ki buna. bir de bu adam ne ki. Bu ve söyledikleri hiç bir şey. Zaten kadının özgürlüğü bu şekilde tartışılıyorsa ortada bir sıkıntı var demektir arkadaşlar. 29 çeken Şubat’ta, 24 kadın erkekler tarafından öldürüldü, 10 kadın erkekler tarafından yaralandı, 10 kadına tecavüz edildi, 16 kadına cinsel tacizde bulunuldu arkadaşlar. Ben sırf zevkine karısını kesen ya da kesmeye çalışan adamlar gördüm. Bırakın dayağı ne türlü işkenceleri yutan kadınlar ve emin olun şuraya yazamayacağım şeyler gördüm. Bu adamın söyledikleri sadece zihniyetin yansıması...
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(09/03/2012, Saat: 00:39)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: öküzoğluöküze bak. öyle bir dayak atmak istedim ki buna. bir de bu adam ne ki. Bu ve söyledikleri hiç bir şey. Zaten kadının özgürlüğü bu şekilde tartışılıyorsa ortada bir sıkıntı var demektir arkadaşlar. 29 çeken Şubat’ta, 24 kadın erkekler tarafından öldürüldü, 10 kadın erkekler tarafından yaralandı, 10 kadına tecavüz edildi, 16 kadına cinsel tacizde bulunuldu arkadaşlar. Ben sırf zevkine karısını kesen ya da kesmeye çalışan adamlar gördüm. Bırakın dayağı ne türlü işkenceleri yutan kadınlar ve emin olun şuraya yazamayacağım şeyler gördüm. Bu adamın söyledikleri sadece zihniyetin yansıması...

ve bunlar sadece su yüzüne çıkan basına yansıyan olaylar Sad

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  beyfendi.org Babalar günü %20 indirim kampanyası. sohayli 3 2,270 06/06/2021, Saat: 10:16
Son Yorum: sohayli
  2 Ağustos Dünya Yakışıklılar Günü Sheeplessness 0 1,525 02/08/2020, Saat: 14:35
Son Yorum: Sheeplessness
  14 Mart Cumartesi İzmir Bostanlı Buluşması dikdik_s 27 9,784 16/03/2020, Saat: 01:13
Son Yorum: kalantorxl
  14 Mart Ankara Buluşması. Pascal Cafe&Pub Efrasyab 13 5,226 08/04/2019, Saat: 14:43
Son Yorum: helliox
  07 Mart Persembe Ankara Buluşması. CoffeLab Efrasyab 19 8,246 08/03/2019, Saat: 00:04
Son Yorum: ekilic2
  Ankara Buluşması (14 Mart 2018) Efrasyab 20 9,768 08/06/2018, Saat: 19:21
Son Yorum: DelikanliTiras
  18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü korhan 38 32,246 29/03/2015, Saat: 22:17
Son Yorum: Aleksey
  Doğum günü pastası yiyelim. Delidumrul 85 76,272 02/12/2013, Saat: 00:51
Son Yorum: eskiuyemnt
  Aşure günü pars 3 6,049 24/11/2012, Saat: 17:20
Son Yorum: ilkerxxx

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: