Tipsoft Silvertip Finest
Ben Tipsoft Silvertip Finest aldım, aldığımdan beri de fırçaya alışıyorum fırça da açılıyor. Biraz fırçaya hakim olmadan değerlendirme yapmak istemedim biraz da üstatların yorumlamasını bekledim.
Benim değerlendirmem şöyle ki:
Fırçanın kıl kaklitesi üst düzey, sıcak suyu iyi tutuyor ve knot ekstra yoğun olduğu için su ve ısı tutuşunun yanında sabun kaldırması da daha başarılı. Çok kemikli olmasa bile sert sabunları biraz sıcak su ile yumuşatarak ve knot' un dibinden tutup kılların yayılmasını önleyerek güzelce yükleme yapılabiliyor. 15 saniyelik yüklemeden sonra çektiğim fotoğraf.
10onokw.jpgv8pjwl.jpg
Bugün eskiuye3315 sabun kullandığım için(ihtilaf hocama teşekkürler) övgünün yarısını da bu muhteşem sabuna veriyorum. Kısa süre için de iki defa bir kaç damla sıcak su ekleyerek kase dolusu köpük yaptım. Kıvamı da tam istediğim gibi tutturdum bugün.
2nq4hna.jpg
Fırça çok yumuşak kıllara sahip, yüzde güzelce yayılıyor. İlk köpüklemeyi uzun tutup masaj yaparsam kılları güzel kaldırıyor. Ama kaliteli porsuk fırçanın farkı ilk perdenin sonunda gerilmiş ve az/çok tahriş olmuş cildi yormadan can yakmadan tekrar köpüklediğinizde ortaya çıkıyor. Bu açıdan fırçanın bana verdiği hissiyat çok güzel.

Özet olarak fırça kaliteli, kıl kalitesi, sap ve işçilik kalitesi, kutusu/kargo paketi herşeyine emek harcanmış, baştan savılmamış. Emeği geçenlere tebrikler.
Sürç i lisan ettiysek affola.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
@Chinaski hocam,
Elinize sağlık keyifle okudum.
İyi günlerde kullanın.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
İnceleme için teşekkürler @Chinaski hocam,
Inceleme için teşekkürler chinaski sizede hayırlı olsun fırçanız ahmet67.
e mail adresim tipsol@me.com
Bu kadar güzel bir fırça için ayrı başlık olmaması kabul edilemez Smile

Her ne kadar serinin en ucuzu da olsa inanılmaz bir malzeme kalitesi mevcut. Kutusundan askısına, sapından kullarına kadar her yeri buram buram kalite kokuyor. Henüz deneme imkanım olmadı ancak şimdiden beni kendine aşık etti diyebilirim.

sxkn80.jpg

160c3ty.jpg

2metlib.jpg

2uidu0l.jpg

308utdt.jpg
@ludovico hayırlı olsun

aynı fırçayı ben de kullanıyorum oldukça memnunum

bol köpükler
Hayirli olsun, fırça ateş ediyor Smile
e mail adresim tipsol@me.com
Güle güle kullanın, inceleme için teşekkürler.
Kullanım sonrası yorumları da bekliyoruz
Az önce fircayi deneme imkanim oldu. Bir kere inanilmaz bir su tutma kapasitesi var. Soguk tiras oldugum icin ısı konusunda bilemiyorum ama tahminim ısıyı da iyi tutacagi yonunde. Arko sabun, rapira jilet ve 34c alet ile tiras oldum. Cok kolay bir sekilde kopuk yaptim. Onur bey fircanin uclari batici demisti ama baticilik falan yok harika bir firca yuzumden ayirmak istemeidm. Her zamanki gibi 2 perde tiras pldum ve her zamankinden daha fazla kopuk kaldi fircada. Kesinlikle cok memnun kaldim herkese tavsiye ederim.
(11/09/2014, Saat: 21:12)ludovico Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Az önce fircayi deneme imkanim oldu. Bir kere inanilmaz bir su tutma kapasitesi var. Soguk tiras oldugum icin ısı konusunda bilemiyorum ama tahminim ısıyı da iyi tutacagi yonunde. Arko sabun, rapira jilet ve 34c alet ile tiras oldum. Cok kolay bir sekilde kopuk yaptim. Onur bey fircanin uclari batici demisti ama baticilik falan yok harika bir firca yuzumden ayirmak istemeidm. Her zamanki gibi 2 perde tiras pldum ve her zamankinden daha fazla kopuk kaldi fircada. Kesinlikle cok memnun kaldim herkese tavsiye ederim.
Serimizin en sert uçlu fırçası diyeyim Smile Kimi aşırı hassas ciltler için scrub dedikleri etkiden dolayi olağanüstü yumuşak gelmeyecektir. Hiçbir fırçamız Kesinlikle Batıci yada igneleyici değildir. Böyle bir tabir kullanmış yada öyle anlaşılmışsam affola.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 820 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Vulfix 374 - Tipsoft HMW - Maseto Manchurian TheMadcap 2 1,697 27/02/2022, Saat: 13:58
Son Yorum: marv
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 375,840 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tipsoft bitmeyen kıl dökme sorunu baran32 53 54,012 09/11/2019, Saat: 09:20
Son Yorum: CtrlKML
  Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası jesusfear 185 119,203 08/04/2019, Saat: 23:50
Son Yorum: Legend
  Chubby 3 Ailesi incelemesi Best-Super-Manchurian-Silvertip onur98 18 23,730 22/01/2019, Saat: 15:38
Son Yorum: Sofistike
Information İNCELEME:Frank Shaving Silvertip Fırça ahraz 27 19,471 15/12/2018, Saat: 12:31
Son Yorum: Arapaho
  Tipsoft tavsiye DeaKeN 18 16,395 27/10/2018, Saat: 00:56
Son Yorum: onur98
  Frank Shaving 26mm Finest Badger pars 78 99,053 21/04/2018, Saat: 08:29
Son Yorum: kral arthur
  Tipsoft El yapımı Knotlar onur98 17 12,248 15/02/2018, Saat: 21:50
Son Yorum: marv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: