Dr Harris Arlington Shaving Soap
Ortak alımdan sonra eggman arkadaşımın bizim için temin ettiği kodla %10 indirim de kazanmışken bu sabunu almamak olmazdı.

Test etme keyfine ancak bugün erişebildiğim bu sabun için müsadenizle küçük bi inceleme yapmak istiyorum.

ilk kutudan çıkardığımda keskin bi limonsu koku vardı ama tasa basıp fırçama yüklediğimde bu koku yok denecek kadar azaldı. Elde ettiğim köpük için tabac ile elde ettiğim köpüğün hemen hemen aynısıydı diyebilirim. Bu yönüyle çok hoşuma gitti. Tabac ın farklı kokanı(pek kokmayanı) diye tanımlayabilirim.

Özellikle aftershave kullanmadım ve gördüm ki cildimi çok fazla kurutmadı. Nemlendirmesi için mükemmel diyemem ama kabul edilebilir seviyede.

Tabac ve MWF gibi sert bir sabun olması ve bu nedenle uzun süre dayanacak olması yüzümde kocaman bir gülümsemenin belirmesini sağladı. (B&B de 1 yıldır kullanıp bitiremediğini söyleyenler var.)

Hala geçerli olan kodla (Mart sonuna kadar) £6,71 fiyatla temin etmek isteyenler şuraya bi baksın:

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=347

dr-harris-arlington-soap__47162_zoom.jpg
Güle güle kullanın sayın psycho...
Muhle R89, WS Double Edge, FS Finest Badger 26 mm, Cerrus Pure Badger
Tabac'ın kokusu ağır geliyordu bu aynı özellikte kokusuz ya da farklı kokuda olanı ise güzel bir alternatif olabilir Smile Bu arada sert sabun benimde hoşuma gidiyor çok.
(10/03/2012, Saat: 02:22)PROMETEUS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın sayın psycho...

Sağolun arkadaşım.

(10/03/2012, Saat: 02:25)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac'ın kokusu ağır geliyordu bu aynı özellikte kokusuz ya da farklı kokuda olanı ise güzel bir alternatif olabilir Smile

Arlington, Marlborough, Almond ve Lavender olmak üzere 4 farklı kokusu var. Diğerlerini bilemem ama Arlingtonun kokusu yok denecek kadar az. Ya da bana öyle geldi. Ama Tabac ın kokusundan çoook uzak.
hatırlı traslar olman dıleklerımle psycho Big Grin
Bir sürü farklı sabun denedim. Şu Tabac'ı almak bir türlü kısmet olmadı yaw. Hep birşeyler çıktı ertelemek zorunda kaldımSad
Vallahi güzel sabun, kesinlikle kalburüstü.. ama o kadar eder mi bilmem... psycho dostum kızmasın da bana Smile
Alabilirseniz bence alıp da denenmesi gereken bir ürün.

(10/03/2012, Saat: 11:59)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir sürü farklı sabun denedim. Şu Tabac'ı almak bir türlü kısmet olmadı yaw. Hep birşeyler çıktı ertelemek zorunda kaldımSad
@oner0681:
Teşekkür ederim değerli dostum.

@piankhy:
bi şekilde bi yolunu bulup deneyin, tavsiye ederim.

@Papazeriği:
Ürün güzel,fiyat pahalı doğru söylüyorsun dostum neyine kızayım bunun.
Fakat şu var ki ben ekstra keyif alıyorum tabac tan. bana verdiği keyfin bedeli açısından bakarsak bence çok ucuz. Günde 4-5 defa gidip kokluyorum. haftada 1 tıraş olmak koşuluyla en az 1 yıl gidecek sabun için kargo dahil 18 TL BEDAVA. Tabi ben seramik kasesiyle beraber aldığım için daha fazla verdim ama dedim ya bu iş keyif meselesi.
haklısınız... ben de tabac ı ilk kullandığımda öyle dedim içimden. o zamana kadar performansını çok beğendiğim cella bile onun yanında sönük kalmıştı. hala da çok beğeniyorum. ama işte ucuz alternatifler çok kafa karıştırıyor Smile
yoksa 1 sene gidecek sabuna 18 lira para değil
Saygılarımla
Bu sabunun kokusunu begenen olursa krem seklini denemenizi tavsiye ederim. Kremi daha fazla kokuyor ve hicde rahatsiz edici degil.
Tabac i begenen oluyorsa Sir Irish Moos'u denegin derim. Ayni firmadan tek koku farki vardir.
Her ikisinin sert sabunu alin. Krem olanlarda silikon oluyor. Uzun süre kullanildiginda fircanin bozulma ihtimali yüksektir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP Creator 232 102,690 22/08/2023, Saat: 22:36
Son Yorum: Men-Sup
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 32,281 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 35,049 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 18,593 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 29,234 22/04/2021, Saat: 22:20
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,259 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
  Godrej Shaving Round Soner 6 3,170 02/11/2020, Saat: 17:35
Son Yorum: Soner
  Osma Shaving Soap bossyje 20 24,776 18/06/2020, Saat: 23:52
Son Yorum: dikdik_s
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 23,771 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 8,097 28/05/2020, Saat: 09:32

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: