Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba,bugün üye oldum aranıza yeni katıldım. Daha önceden elektrikli tıraş makineleriyle tıraş oluyordum yaklaşık 2 senedir. Fakat en kalitelisi olmasına rağmen gene sakal bırakıyor ve uzun araştırmalarım sonucunda bu siteyi keşfettim. Ebay den de mühle R89 siparişi verdim. Hayırlısı..Smile
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Hoşgeldiniz, keyifli ve bol köpüklü tıraşlar =)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Hoşgeldiniz. Keyifli tıraşlar...

Forumda bir yerlerde olacaktı; makine ve jiletin kestiği sakalların mikroskop ile çekilmiş yan yana resimlerine bakarsanız, bir daha geri dönmeyeceksiniz. Smile
Teşekkürler arkadaşlar, makine pahalı oyuncak. Tabi ki jilet gibi olamazlar. Forumu gezdikçe göreceğimi tahmin ediyorumSmile Genel anlamda forum gayet güzel ve seviyeli. Emeği geçenlerin eline sağlık..
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

Hoşgeldiniz.
Makineyi eleştiren arkadaşlara samimi bir soru: kimi berberlerin usturayla tıraştan sonra makineyle sonldıklarını duydum. Bu makinenin daha sinek kaydı tıraş ettiği anlamına geliyor mu? Ya da böyle birşey doğru değil mi?
"Sâdıkları tahkîr ile red kaide oldu
Hırsızlara ikram ü inayet yeni çıktı
Eyvah bu bâzîçede bizler yine yandık
Zîra ki ziyan ortada bilmem ne kazandık"

(Ziya Paşa- bayılıyorum bu adama!)
(02/10/2014, Saat: 00:46)Hasan Ali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz.
Makineyi eleştiren arkadaşlara samimi bir soru: kimi berberlerin usturayla tıraştan sonra makineyle sonldıklarını duydum. Bu makinenin daha sinek kaydı tıraş ettiği anlamına geliyor mu? Ya da böyle birşey doğru değil mi?

Onu bilemem ama makine yanak kısmında gayet başarılı,ama boyun altında biraz sıkıntılı yani çok uğraştırıyor.
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

hoşgeldiniz
elektrikli makinelerinizi düşmanlarınıza hediye edin Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Ben bugüne kadar yüzümdeki herhangi bir bölgeyi alabilen tıraş makinesine rastlamadım. Benim sakala değdiği anda motorun devri düşüyor. Tongue
Öncelikle hoşgeldiniz.
Turklerin psikolojisi isimli bir kitapta turklerin genel olarak diger milletlere göre cok daha hizli bir şekilde yeni teknolojilere egilim gösterdiğini ve elde etmeye calistigindan bahsediyordu. Eskiden ozellikle silah teknolojisinde yararimiza olan bu durumun artik telefon tablet bilumum elektronik aletlere olan yogun ilgimiz nedeniyle aleyhimize döndüğünü (biraz da kendimizin bunlari uretememesi sebebiyle) anlatiyordu.
Cogumuz en az 1 tane elektrikli luks bir tıraş aleti almışızdır herhalde. Ben lisede sensor excelle baslamistim tiras olmaya. Üniversiteye başlayınca o zamanin en iyi elektrikli tiras makinesini hediye aldirmistim kendime.buyuk beklentilerle.Smile arkasindaki favori duzeltme aparati dışında hiç kullanmadim makineyi desem yeridir.
Her zaman en son teknoloji en iyisi olmuyor. En azından tıraş olayinda bence boyle. Sabun jilet ve iyi bir jilet tutucu. Tirasta mutlulugun sirri buSmile
Hey beni unuttunuz bu sitedeki herkesi yürekten kutluyorum ve tanımıyorum ama içimden geleni söylicem Sizleri çok seviyoruuuuuuum Smile) iyiki varsınız allah razı olsun hepinizden

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. Emir_ 26 7,571 27/10/2020, Saat: 22:33
Son Yorum: Emir_
  Yeni Bir Tıraşseverden Herkese Selamlar Tony Soprano 36 8,978 19/05/2020, Saat: 18:33
Son Yorum: Tony Soprano
  Yeni Tıraş Zidane 28 8,584 12/05/2020, Saat: 18:35
Son Yorum: V4Vamık
  Merhaba / Ankara / Yeni Üye BalPorsuğu 29 7,435 13/03/2020, Saat: 12:27
Son Yorum: grknclk
  Yeni üye Gelenekseltraş 21 5,871 09/12/2019, Saat: 14:45
Son Yorum: tanios74
  Yeni üye Dorukbey 19 4,045 25/11/2019, Saat: 15:29
Son Yorum: U A K
  kabul ederseniz yeni komşunuz..zorsakal..merhabalar :-) zorsakal 29 6,922 28/10/2019, Saat: 09:33
Son Yorum: 3RD1
  Yeni Komşunuz :) ErkanY. 39 16,434 24/10/2019, Saat: 07:56
Son Yorum: ErkanY.
  Yeni komşunuz... mvorun 23 6,181 12/10/2019, Saat: 11:35
Son Yorum: mvorun
  Merhaba yeni üye newbie 25 6,269 15/09/2019, Saat: 17:01
Son Yorum: Ratiere

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: