Sisley Sisleyum For Men Anti Aging
6opdzm.jpg
Ürün Özellikleri
Sisleyum for Man Dry Skin erkek cildi için yaratılmış, anti-aging bakımı yapan ve traş sonrası uygulanabilen, cildi gün boyunca karşılaştığı zararlı etkilere ( traş olmak, soğuk hava, stres, kirlilik vs.) karşı koruyabilmek için özel olarak formüle edilmiştir. Daha fazla rahatlık ve korunma hissi için kuru ciltlere yönelik krem yapısında olan bu ürün kara ısırgan otu özü sayesinde cildi sakinleştirir ve 'traş yanıklarını' önlemeye yardımcı olur.Shea yağı cildi korur ve iklim değişiklikleri nedeniyle oluşan hasarları onarmaya yardımcı olur. Hercai menekşe özü epidermisteki su dolaşımını arttırarak cildi nemlendirir. Eser elementler açısından zengin aktif içerikler ( olivin özü, malahit özü, rodokrosit özü, smitsonit özü ) günlük stresin etkileriyle savaşmaya yardımcı olur. Alkekengi Calyx özü, Padina pavonica özü ve keçi süğüdü özü sayesinde daha sıkı, kırışıklık ve çizgilerin daha az görünür olduğu bir cilt yaratır.
Ürün Avantajları
Sisleyum for Man Dry Skin tazeleyici ve yağsız krem yapısı sayesinde rahatlamış, esnek ve parlamayan bir cilt yaratmaya yardımcı olur. Sıkılık, kırışıklık bakımı, nemlendirme, yorgunluk, traş sonrası hassasiyet gibi konularda etkilidir. Uygulandığı anda rahatlık ve tazelik hissi sağlar, düzenli kullanımda ise cildin rengini ve ışıltısını geri kazandırır, cilt gözle görülür bir şekilde güçlenir ve canlı bir görünüme kavuşur.
Ürün Kullanımı
Sabah ve/veya akşam temizlenmiş cilde kullanılabilir.

Fiyat/Performans:Fiyattan bagimsiz degerlendirirsek ,hergün tiras olan sürekli ciltde yanma,tahris yasayanlar icin harika bir ürün.bu benim 2 inci kutu,tiras sonrasi sihirli bir dokunus gibi yanma ve tahris sifir,aninda hissediyorsun .Tek eksisi fiyati bence.
Fiyat nedir. Cilt nakli fiyatina satilan cilt urunlerinden degilse deneyebiliriz.

Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
50 ml 600 civari
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
cevab veremedim

Blush

%C3%A7aylak-yazara-cevab-veremedi-bkz-l%...368859.jpg
Yakışıklı bir yüz donör bulunursa yüz nakli daha makul gibi Wink Face Of
Şu dünyada yüzlerce ahmak, etek dolusu altın verir de, şeytandan dert satın alır.(Mevlâna)
Tr deki fiyat ucuyor sevil,T.acar,Douglas gibi yerlerde 600 kusur, yurt disinda normal fiyati 149 € indirim falan yakalanrsa daha ucuza alinabiliyor ben 99€ aldim..Neyse.Sonucta ben bu üründen cok memnunum o yüzden tanitmak istedim.
Demek sitede belirli bir limitden sonra begendigimiz bir ürünü tanitamiyoruz Big Grin
(02/10/2014, Saat: 19:56)Asit35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tr deki fiyat ucuyor sevil,T.acar,Douglas gibi yerlerde 600 kusur, yurt disinda normal fiyati 149 € indirim falan yakalanrsa daha ucuza alinabiliyor ben 99€ aldim..Neyse.Sonucta ben bu üründen cok memnunum o yüzden tanitmak istedim.
Demek sitede belirli bir limitden sonra begendigimiz bir ürünü tanitamiyoruz Big Grin

Komşum inceleme için teşekkürler, ürünler içinde limit falan yok=) @McOrco üstad elinden gelse 10 liraya Balsam,sabun,fırça,jilet,makine, losyon alıp tıraş olucak, kendisi aramızdaki en eli sıkı tıraş sever=) Hatta 70-80 dolara satılan Megress'i kendi yapmışlığı bile var.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(02/10/2014, Saat: 20:11)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum inceleme için teşekkürler, ürünler içinde limit falan yok=) @McOrco üstad elinden gelse 10 liraya Balsam,sabun,fırça,jilet,makine, losyon alıp tıraş olucak, kendisi aramızdaki en eli sıkı tıraş sever=) Hatta 70-80 dolara satılan Megress'i kendi yapmışlığı bile var.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

fonex balsam rimei makine jaguar fırca arko sabun ile 10 lira butceyi asmayan
tıraşlarımız mevcuttur Smile
(02/10/2014, Saat: 19:56)Asit35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tr deki fiyat ucuyor sevil,T.acar,Douglas gibi yerlerde 600 kusur, yurt disinda normal fiyati 149 € indirim falan yakalanrsa daha ucuza alinabiliyor ben 99€ aldim..Neyse.Sonucta ben bu üründen cok memnunum o yüzden tanitmak istedim.

estagfurullah nedemek olurmu oyle sey
sadece bızlerden deneyen pek olamayacak sanırım

nasıl bir his bunu merak etmiyor değilim Smile

yanı sıradan balsamlarla karsılastırdıgımızda
fıyatının hakkını verır bır urunmu

5 lıralık balsamdan 120 kat daha ıyımı
Ben de kaliteli ürün kullanma taraftarıyım. Ancak loccitane balsam, clinique, clarins, shiseido hatta acqua di parma ürünleri 4 te 1 fiyatınayken bu tutara ürün almam. Ha bütçem çok daha yüksek olsaydı o zaman deneyebilirdim.
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: