Bu Tıraş Aleti Nedir?
Klonu kotu algılamayın, simdiki cinli klonlar gibi degil, o zamanlar amerikada begenilen bir aleti almanya, fransa, ingiltere kendi bunyesinde kaliteli sekilde yapıyorlardı. Sizinki almanya veya fransa yapımı olabilir. Guzel alete benziyor old type asıllı gibi. Temizleyip kullanın. Sag ustteki tırnak biraz ısıtarak duzeltilebilir.
(26/01/2019, Saat: 17:34)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Klonu kotu algılamayın, simdiki cinli klonlar gibi degil, o zamanlar amerikada begenilen bir aleti almanya, fransa, ingiltere kendi bunyesinde kaliteli sekilde yapıyorlardı. Sizinki almanya veya fransa yapımı olabilir. Guzel alete benziyor old type asıllı gibi. Temizleyip kullanın. Sag ustteki tırnak biraz ısıtarak duzeltilebilir.
Şimdiki Çinli klonların da hiç fena sayılamayacak olanları var bence abi. Neden öyle dediniz ki şimdi. Smile)

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Smile Yuzde yuz haklısın kardesim, yazarken dusunemedik. Klone denilince arkadas negatif degersiz manada anlamıs gibi geldide ona sey ettiydim.
(26/01/2019, Saat: 17:34)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Klonu kotu algılamayın, simdiki cinli klonlar gibi degil, o zamanlar amerikada begenilen bir aleti almanya, fransa, ingiltere kendi bunyesinde kaliteli sekilde yapıyorlardı. Sizinki almanya veya fransa yapımı olabilir. Guzel alete benziyor old type asıllı gibi. Temizleyip kullanın. Sag ustteki tırnak biraz ısıtarak duzeltilebilir.

Dikdik komşum içimi rahatlattın valla evet klon diyince şimdi antin kuntin ürünler geliyor akla,tabi son zamanlar da onlarda kendilerini geliştirdi bayağı.

Bir çakmak ile ısıtıp düzeltmeye çalışıcam ama kırarım diyorkuyorum.
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Selam arkadaşlar
Dedemin tıraş aletinin sapı bakır rengiydi. Pürüzlü bir saptı ve kısaydı. Üst kısmı ise taraklı idi. 1950 lerden falan olmalı orijinal veya taklit olabilir ama malzrme kalitesi iyidi bir hayli ağırdı. Bu alet ne olabilir...
@caga_89 komşum tarif ettiğiniz aletin görseli lazım yardımcı olabilmek adına. Müsait olacağınız bir vakitte resim yüklerseniz bilgi sahibi olan bir komşumuz size mutlaka yardımcı olacaktır.
Bu sekil bulmak zor foto olmayınca ama, soyle birseymiydi.

2cht5zm.jpg
Photo 
Selam komşularım, sayenizde hala biriktiriyorum DE aletleri hep bir arayış içerisindeyim. Elime şöyle bir ayarlı alet geçti fakat  küçük bir logo dışında hiçbir belirleyici unsura ulaşamadım. Gillette Black Beauty gibi yapmışlar. Nedir bu ? Yardım eder misiniz çözmeme?

jgd2AD.jpg

8ajbXW.jpg

mM0zRZ.jpg

ve son olarak bu zamana kadar elime geçenlerin son durumu.   Smile

Emjq2B.jpg
İngiltere kralı, rahmetli başkan kennedy, tacsız kral pele, backenbauer, kaleci mayer, nadia komanaçi, brigitte bardot, fenerbahçeli cemil. Hepsi şöhretlerini bu bıçaga borçludurlar
[/quote]

İyi geceler komşum bu alet Rubin adlı Sovyetler dönemimde yapılmış Bbeauty taklidi alete benziyor.
İyi geceler komşum bu alet Rubin adlı Sovyetler dönemimde yapılmış Bbeauty taklidi alete benziyor.
[/quote]

Evet, baktım ta kendisi imiş. Teşekkür ederim komşum. Taklit olsada ayarlı oluşundan dolayı kutudaki yerini alsın o halde. Smile
İngiltere kralı, rahmetli başkan kennedy, tacsız kral pele, backenbauer, kaleci mayer, nadia komanaçi, brigitte bardot, fenerbahçeli cemil. Hepsi şöhretlerini bu bıçaga borçludurlar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wilkinson sword tto kelebek tip yeni tıraş aleti zbilgen 91 49,497 17/03/2023, Saat: 00:49
Son Yorum: anlatıcı
  Pürüzsüz Saplı Kelebek Tıraş Aletleri artan09 11 6,078 20/05/2021, Saat: 10:19
Son Yorum: Oldman
Photo Yintal Ayarlanabilir Kelebek Tıraş Aleti arandur 4 4,514 22/10/2020, Saat: 01:13
Son Yorum: Abus
  Markhor M06 Tıraş Aleti KRAL 10 5,394 24/05/2020, Saat: 23:04
Son Yorum: Poerio
  Stahly Kurmalı tıraş aleti linguist 12 19,719 12/05/2019, Saat: 04:12
Son Yorum: yeniden11
  Rocnel TTO Kelebek Tip Çelik Tıraş Aleti rocnel 16 10,881 23/06/2018, Saat: 11:43
Son Yorum: Aersin
  TTO/Kelebek Tıraş Aletindeki Mekanizma Sorunu msakalli 8 8,464 26/12/2017, Saat: 15:03
Son Yorum: FatihAhmet
  Bu gilletin hangi aleti best 24 23,156 07/04/2015, Saat: 11:12
Son Yorum: theunnamed
  parker 99r tıraş izlenimleri... uataman 30 45,746 30/03/2015, Saat: 13:24
Son Yorum: merg
  Etna Tıraş Makinası tamer26 11 20,068 24/09/2014, Saat: 22:38
Son Yorum: ludovico

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: