"Yüzde yüz doğal" yalanı buraya kadarmış!
(19/10/2014, Saat: 00:18)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1-adet-limon-gunluk-c-vitamini-ihtiyacin...rsilar.jpg
Ihtilaf üstat Smile
Gençliğim geldi aklıma. Evet limon kullanmisligim var. Asidik olmasi sebebiyle saçları kurutmaz mi?
Eğer ciddi bir zarari yoksa süper bir öneri.
(19/10/2014, Saat: 00:22)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ihtilaf üstat Smile
Gençliğim geldi aklıma. Evet limon kullanmisligim var. Asidik olmasi sebebiyle saçları kurutmaz mi?
Eğer ciddi bir zarari yoksa süper bir öneri.

GDO lu olanlar saçı kurutur Angel
Hocam,domuzlu,plesantalı,kadavralı herşey limon sıkarım böyle kozmetiğe Smile

Limon zararlı mı bilen vardır Smile Bende bilmiyorum Blush
(18/10/2014, Saat: 22:53)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler @zorba58

Bugun Dentiste' macunu aldık artık bitirince Urtekram bakacağım zaten. Zeytuni'yi şimdi tekrar inceledim içerik sade denildiği gibi ancak orada bir Euxyl 100 maddesi var, paraben alternatifi olarak kullanılmış galiba. Bu madde hakkında bilginiz var mı ?

Hocam misvak kullanın % 100 doğal işte ben garantisini veriyorum,hiç kimyasal yok.
Fırçasıda doğal macunuda,
Önceki diş konusunda eskiden ürün yoktu teknoloji yoktu şimdi ne gerek var misvak diyordu birçok arkadaş. Sürekli bulundururum misvak.
Aloe vera bitkimi büyütüp sürekli tıraş sabunu ve sonrasi kullanırım artik belki saçada iyi gelir: ) jelini ayda bir. Karişım yapar içerim toksin atıci bitkiler ile,
Dogada o kadar bitki varki herderde deva, sacta kepek kaşinti hissedersem çam agacindan eski yöntemlerle sanırım yakilarak elde edilen trebentini kullanırim arada saçlar için çok kötu ham petrol gibi kokar ama hafifler hemen kokusu tek seferde etki eder.
(19/10/2014, Saat: 00:26)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GDO lu olanlar saçı kurutur Angel
Hocam,domuzlu,plesantalı,kadavralı herşey limon sıkarım böyle kozmetiğe Smile

Limon zararlı mı bilen vardır Smile Bende bilmiyorum Blush
Bu habere konu olan hatun Kudret Livaoğlu doğal ürünler sattığını iddia eden bir üretici. Bana hiç güven vermiyor. Sistem şöyle işliyor, Aksiyon dergisine reklam ver onlarda sana röportaj ayağıyla gizli reklam yaptırsınlar. Okuyunca aklımdan geçen, 'Yürrü başka kapıya 'oldu!!
http://www.naturalive.com.tr/hakkimizda.aspx
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Ropörtajı yapan kişileri araştırmamıştım. Bunu duyunca bende de biraz şüphe oluştu. Ancak konuşulan konulardan, kimyasal madde olanlar geçerli gibi görünüyor. Domuz, kadavra, cenin vs. Müslüman taraftara oynama olabilir Big Grin
www.BarbarosRazors.com

Sabun çeşitleri için boltaç ı arastirmqnizi öneririm geçen üretim tesisine gittim 5 nesildir zeytinyağı ve sabunlarini yapıyorlar , sahibi olan sadık boltaçta bit sac var anlatamam...Önce 5 kalıp alıp denedik memnun kaldık su an elinde 30 kalıp var ailecek bit sene kullanırız artık
Komşular, saçınızı direk sabunla mı yıkıyorsunuz? Ben mi yanlış anlıyorum? Saçı kurutmuyor mu?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Ben 8 gündür sabun kullanıyorum sadece. Duştan çıkmadan önce sirkeli su ile duruluyorum. Şu anda yumuşaklık konusunda herşey normal.

(19/10/2014, Saat: 18:13)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular, saçınızı direk sabunla mı yıkıyorsunuz? Ben mi yanlış anlıyorum? Saçı kurutmuyor mu?

www.BarbarosRazors.com

(19/10/2014, Saat: 18:32)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben 8 gündür sabun kullanıyorum sadece. Duştan çıkmadan önce sirkeli su ile duruluyorum. Şu anda yumuşaklık konusunda herşey normal.

Sirkeli suyun amacı nedir hocam? Su yeteri kadar durulamıyor mu?

A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğal Traş Sabunu Yapımı trache 21 43,216 15/12/2019, Saat: 18:22
Son Yorum: barefixxe
  Doğal ( All Naturel ) Tıraş Kremleri ihtilaf 10 16,677 24/04/2019, Saat: 23:51
Son Yorum: solidas
  Temiz Çizgi (doğal krem) trache 11 22,591 19/10/2013, Saat: 12:20
Son Yorum: trache

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: