"Yüzde yüz doğal" yalanı buraya kadarmış!
Rica ederim @chinaski hocam. Aksiyon derlemiş bizim için Blush

Bıttım sabunu baharatçılarda, lokman hekimlerde satılıyor. Hepsi aynı mı bilmem. Bende 1 haftadır Mehmet Aydın defne sabunu kullanıyorum saçlarım için. Şampuan kullanmayı kestim. Sabunun ardından litrelik şişe için koyduğum bir çay bardağı kadar elma sirkesiyle duştan çıkmadan önce saçlarımı yıkıyorum.

Bir ara kendim zeytinyağlı sabun yapacağım. Sadece zeytinyağı ve kül suyu. Bakalım kül suyunu beceremezsek kostik Big Grin
www.BarbarosRazors.com

(18/10/2014, Saat: 22:20)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kimyasallar tamam zararlı anladık,domuz vurgusu neden yapılmış acaba domuz haram mı toksik mi hafif tribünlere oynamış blogger !
Bir ayda 2 kiloya çıkan tavuğu yiyen vatandaş kontamine olmuş şampuan kullanmasın Big Grin

O tavuklar olmasa tavuk bile yiyemeyiz üstad. Burda bir kasap var, kendi beslediği danayı falan satıyor, geçenlerde uğradığımda organik, doğal yem ile beslenmiş köy tavuğu satmaya başladığını gördüm. Fiyatını sorduğum zaman 30 lira dedi =D

Bu kimyasallardan korunmak için ya köy yaşantısına geri dönmek lazım yada her malzemeye 15-20 lira fazla verip sertifikalısını almak lazım. Zengin işi valla sağlıklı yaşam..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Bahsettiğim sabun meshur bıttım sabunu. Pekçok yerde aktarlarda bulabilirsiniz.
Üstat bana direk mardinden geldi. Gecen sene 8 kalıp getirmişti bir arkadaşım. Baktim inanılmaz iyi geliyor tekrar sipariş verdim. Marka yok üstünde. Şimdi altin gibi koruyorum.seneye tekrar giderse büyük miktarda aldiracagim.
@ihtilaf üstad her ikisi de yapılacak. Ama gitme imkanım yok bu sıralar, yoksa kulağımdan çeken çok Big Grin
www.BarbarosRazors.com

(18/10/2014, Saat: 22:26)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O tavuklar olmasa tavuk bile yiyemeyiz üstad. Burda bir kasap var, kendi beslediği danayı falan satıyor, geçenlerde uğradığımda organik, doğal yem ile beslenmiş köy tavuğu satmaya başladığını gördüm. Fiyatını sorduğum zaman 30 lira dedi =D

Bu kimyasallardan korunmak için ya köy yaşantısına geri dönmek lazım yada her malzemeye 15-20 lira fazla verip sertifikalısını almak lazım. Zengin işi valla sağlıklı yaşam..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Biz Türküz bize bir şey olmaz Smile
(18/10/2014, Saat: 22:27)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ihtilaf üstad her ikisi de yapılacak. Ama gitme imkanım yok bu sıralar, yoksa kulağımdan çeken çok Big Grin

Yaşım gereği (40) saçım hafif döküldü.Haftasında 4 cilt uzmanı gezdim.TUS a girecek kadar bilgi sahibi oldum Smile
Hocam bu genç yaşında dökülüyor hiç panik yok Big Grin Kellik özür değil artık ondan galiba Cool
http://geltir.com/thread-2973.html
şu başlıkta urtekream ve zeytuni ürünleri konuşulmuştu yarım yamalak.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Teşekkürler @zorba58

Bugun Dentiste' macunu aldık artık bitirince Urtekram bakacağım zaten. Zeytuni'yi şimdi tekrar inceledim içerik sade denildiği gibi ancak orada bir Euxyl 100 maddesi var, paraben alternatifi olarak kullanılmış galiba. Bu madde hakkında bilginiz var mı ?
www.BarbarosRazors.com

Saç sekillendirici önerisi olan var mi?
En son bunu aldım. Ama guzel bir kıvamı olsa da ve güzel sekillendirse de yine de biraz dökülme yapti. Kabaran saçlar için en iyi çözüm nedir?
cb5d384b4ba93e1376b39b410280ddab.jpg
(19/10/2014, Saat: 00:16)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saç sekillendirici önerisi olan var mi?
En son bunu aldım. Ama guzel bir kıvamı olsa da ve güzel sekillendirse de yine de biraz dökülme yapti. Kabaran saçlar için en iyi çözüm nedir?
cb5d384b4ba93e1376b39b410280ddab.jpg

1-adet-limon-gunluk-c-vitamini-ihtiyacin...rsilar.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğal Traş Sabunu Yapımı trache 21 43,213 15/12/2019, Saat: 18:22
Son Yorum: barefixxe
  Doğal ( All Naturel ) Tıraş Kremleri ihtilaf 10 16,672 24/04/2019, Saat: 23:51
Son Yorum: solidas
  Temiz Çizgi (doğal krem) trache 11 22,586 19/10/2013, Saat: 12:20
Son Yorum: trache

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: