"Yüzde yüz doğal" yalanı buraya kadarmış!
(19/10/2014, Saat: 21:29)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emra üstat , bu micro needle oldukça cazip geldi bana da Smile lakin biraz bakindim bir sürü farkli marka ve fiyat var. Anladığım kadarıyla çinliler bu ise de el atmış. Önerdiğiniz sağlıklı kaliteli bir micro needle roller markasi var mi?

ben en ucuzundan aldım kullanıyorum aldığm ürünün linki

http://www.ebay.com/itm/171424867342 ama satıcı artık bu fiyattan satmıyo

http://www.ebay.com/itm/COMPLETO-ROLLER-...27eeb43375
(19/10/2014, Saat: 21:31)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet, 0.50 - 0.75 mm olanları falan var sanırım. Hangisi tavsiye edilen ölçü. 0.75 çok delmesin Big Grin

Ben 0.75mm olanını kullanıyorum

benim aldığım satıcı fiyatları yükseltmiş

bulabildiğim en ugunu bu geldi
http://www.ebay.com/itm/Stainless-1080-N...4ac4676f14

ayrıca bana bu ürünü önerenin saç için önerdiklerini bir kağıda yazmıştı onu da paylaşıyorum
[img]R6jyk7.jpg[/img]

bana gelen böyle bir ambalaj içinde gelmişti
MT_body_derma_roller_1080_needles_great_...499193.jpg
http://www.dermarollerneedles.com/dermar...499193.jpg
@emre-sti

Satıcı 14.99 dolardan da 14.99 Euro dan da ilan açmış.

http://www.ebay.com/itm/MT-Derma-Roller-...2337e94b6e

8.99 Teklif ettim. Bakalım ne diyecek Big Grin
www.BarbarosRazors.com

şenköylüler defne sabunu çok farklı. telefonlar ulaşın, detaylı bilgi alın demek istediğimi anlarsınız. Kaç üretici ile görüştüm hepsi sabunlarını/ürünleri satmak için can atıyor, şenköylüler öyle değil. Durmuş Bey ile konuştum hangi sabun iyi dedim Hatay'da el cevap: "cildinize iyi gelen hangisiyse o" oldu. Hatay'lı üreticilerin sabunları iyidir dedi.
Kimseyi kötülemedi, biz iyiyiz demedi. Bu mütevazi insanlara güveniyorum.

Şu iyidir bu kötüdür tarzı yorumlar saçmalık bence. Alın kullanın ve siz karar verin. Burada sadece tercihlerimizi dile getirmek doğru olabilir. Benim tercihim şenköylüler defne sabunu dur. http://www.senkoyluler.com a girin inceleyin.

1zlwymw.jpg
Şenköylüler ile ilgili başka bir forumda bundan tam 1 yıl önce yazdığım yorumu aynen kopyalıyorum. Kötülemek değil amacım ancak yaşadığım şey bu

Alıntı:Tamam yollayacağız diyorlar yollamıyorlar, paranla rezil oluyorsun. Üçkağıtçı gibi, kaç defa aradım ne oldu sabunlar gönderdiniz mi diye, bugun göndereceğiz, yarın göndereceğiz dediler. Gelen giden olmayınca aramadım bir daha.

Sonuç, hala aramadılar Smile
www.BarbarosRazors.com

Foruma girip, bismillah ilk mesaj Şenköylüler sabunu. Oldu Wink

(23/11/2014, Saat: 22:35)saimhoca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şenköylüler defne sabunu çok farklı. telefonlar ulaşın, detaylı bilgi alın demek istediğimi anlarsınız. Kaç üretici ile görüştüm hepsi sabunlarını/ürünleri satmak için can atıyor, şenköylüler öyle değil. Durmuş Bey ile konuştum hangi sabun iyi dedim Hatay'da el cevap: "cildinize iyi gelen hangisiyse o" oldu. Hatay'lı üreticilerin sabunları iyidir dedi.
Kimseyi kötülemedi, biz iyiyiz demedi. Bu mütevazi insanlara güveniyorum.

Şu iyidir bu kötüdür tarzı yorumlar saçmalık bence. Alın kullanın ve siz karar verin. Burada sadece tercihlerimizi dile getirmek doğru olabilir. Benim tercihim şenköylüler defne sabunu dur. http://www.senkoyluler.com a girin inceleyin.

1zlwymw.jpg
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
arkadaşlar marka isimlerini kullanarak olumsuz birşeyler yazarken
dikkatli olun bugunde sucukcu firmanın avukatları tarafından nazikce tehdit edildim...

Alıntı:Av. **** *** *******.com geltir.com üzerinden
Ekler11:25 (4 saat önce)

Alıcı: admin

Resimler gösterilmemektedir. Resimleri aşağıda göster - ******@******.com adresinden gelen resimler her zaman gösterilsin

5651 YASANIN 9. MADDESİ UYARINCA TALEP METNİDİR

Sayın yetkili,
Web sitenizde yer alan aşağıdaki linkteki içerik, müvekkilimin yasal haklarını ihlal etmekte, ilgili kanun maddeleri ve yargısal içtihatlarca oluşturulmuş ilkelere hilafen mağduriyet oluşturmaktadır.

Müvekkilim ***** Gıda ürünlerinde sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Bu incelemelerin yapıldığı sırada eti ve diğer kısımlarını ayıran makinelerden bir tanesinin çok kısa bir süreliğine arızalanmış olması sebebiyle, bu kısa sürede yapılan incelemelerde ürünlerde, iddia edildiği gibi sakatat değil zararsız düzeyde ve çok az miktarda kıkırdak olduğu anlaşılmıştır. Nitekim buna iliskin rapor Afyon İl Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yazısında da açıkca görülmekte olup ekte bilgilerinize sunulmuştur. Müvekkilim sucuk yapımı konusunda uluslararası standartları harfiyen yerine getiren, Sağlık Bakanlığının ilgili tüm mevzuatına eksiksiz riayet eden, uzun yıllardır bu alanda faaliyet gösteren, halkın güvenine mazhar olmuş köklü bir markadır. Kaldı ki Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi ve Anayasamızda yer alan “Suçsuzluk Karinesi” ve “Lekelenmeme Hakkı” uyarınca kesinleşmiş bir yargı kararı oluşuncaya kadar kişi suçsuz sayılır, maddi ve manevi varlığı her türlü haksız saldırıdan korunmalıdır.

Şahsınız ve/veya Kurumunuzca bu hak ihlaline ve mağduriyete kayıtsız kalınmayarak gerekli hassasiyetin gösterileceğine olan inancımızla; 5651 sayılı yasanın 9. maddesi uyarınca bu bildirimin tarafınıza ulaşmasından itibaren 24 saat içerisinde anılan içeriğin ve müvekkilimin isminin yayından çıkarılmasını önemle rica ve talep ederim.

Talep konusu link:

http://geltir.com/thread-1812-post-91564.html

Saygılarımla

Av. ***** ******
Bilişim Hukuku Uzmanı
(24/11/2014, Saat: 18:01)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar marka isimlerini kullanarak olumsuz birşeyler yazarken
dikkatli olun bugunde sucukcu firmanın avukatları ytarafından nazikce tehdit edildim...
Tam bozulan makinanın yanlış ürettiği sucuk denetim ekiplerine denk gelmiş.
Kaderin garip bir cilvesi değilmi?
Bildiğim kadarıyla bu denetimler piyasaya sürülmüş ürünlerden yani market raflarından alınan numunelerle yapılıyor. Hatta daha önce bir firma dna testine itiraz etmiş ve ürünleri aynı bantta üretmekten kaynaklandığını söylemişti ama bakanlık sadece dna değil miktar analizi de yaptıklarını söylemişti. Bir itirazları varsa ilgili makamlara yapsınlar.
Başkan bunların tehditlerine bakarsak forumda hiçbir konuda fikir alışverişi yapmamamız lazım. Öyle ya sabun incelemesi yapan bir arkadaş sabunu beğenmezse markayı karalamış olur. Gariban yerli tıraş sabunlarının hepimizin yakasına yapışması lazım o zaman.
(24/11/2014, Saat: 23:10)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam bozulan makinanın yanlış ürettiği sucuk denetim ekiplerine denk gelmiş.
Kaderin garip bir cilvesi değilmi?
Bildiğim kadarıyla bu denetimler piyasaya sürülmüş ürünlerden yani market raflarından alınan numunelerle yapılıyor. Hatta daha önce bir firma dna testine itiraz etmiş ve ürünleri aynı bantta üretmekten kaynaklandığını söylemişti ama bakanlık sadece dna değil miktar analizi de yaptıklarını söylemişti. Bir itirazları varsa ilgili makamlara yapsınlar.
Başkan bunların tehditlerine bakarsak forumda hiçbir konuda fikir alışverişi yapmamamız lazım. Öyle ya sabun incelemesi yapan bir arkadaş sabunu beğenmezse markayı karalamış olur. Gariban yerli tıraş sabunlarının hepimizin yakasına yapışması lazım o zaman.

Altına imzamı atarım.....

İmzam Smile
8 yaşından beri ülserim var. Çocukken babamı kaybettiğimde evimize baş sağlığı için gelen herkes ne istersin evladım diye sorduğunda herkesten diş macunu isterdim, az buçuk puslu da olsa hatırlardım. Eğer bu henüz ilk geçen SLS veya SLES isimli maddenin tahribatı vücutta veya kanda bir değerle ortaya çıkarabilirsem işler kötü demektir. Dava açmanın fazlası olur. Nerdeyse tüüm gece uyuyamadığım çok zaman bilirim.
(18/10/2014, Saat: 22:20)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam hangi sabun bu bahsettiğiniz?  Nereden temin edilir bir bakayım diyorum.

istanbul fatih de unkapanından yukarı doğru çıkarken kadınlar pazarı var orada vardır.Siirte özgü bir sabundur.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğal Traş Sabunu Yapımı trache 21 43,212 15/12/2019, Saat: 18:22
Son Yorum: barefixxe
  Doğal ( All Naturel ) Tıraş Kremleri ihtilaf 10 16,671 24/04/2019, Saat: 23:51
Son Yorum: solidas
  Temiz Çizgi (doğal krem) trache 11 22,586 19/10/2013, Saat: 12:20
Son Yorum: trache

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: