Polsilver Super Iridium
(03/01/2018, Saat: 13:52)gökbörü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eğer çene altı bölgesini tamamen dizginleyemezsem gidip epilasyon yaptıracağım Big Grin

Bana dermatolog tavsiyesiydi, bir türlü gitmedim. Hiçbir şey en dipteki sakalların verdiği rahatsızlığı vermiyor. 17 senedir dermanını bulamadım. Sadece daha az acı çekiyorum. Tıraş sevdası da dizginliyor gitmemi.

Sonunda yaptırmak gerekecek galiba...
(04/01/2018, Saat: 00:47)astroid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana dermatolog tavsiyesiydi, bir türlü gitmedim. Hiçbir şey en dipteki sakalların verdiği rahatsızlığı vermiyor. 17 senedir dermanını bulamadım. Sadece daha az acı çekiyorum. Tıraş sevdası da dizginliyor gitmemi.

Sonunda yaptırmak gerekecek galiba...

valla boyun altından 2 cmlik bir şerit aldırsam hayat çok daha güzel olacak benim için...
Bu jileti önerenlerden Allah razı olsun. Tahriş sıfıra indi. Bugün aynı jiletle deneme amaçlı 3. tıraşımı oldum. Günlük tıraş olan ve sert ve gür sakallara sahibim. Bu jileti hem progress ile hemde Qshave futur klone ile çok rahat tahrişsiz tıraşlar olabiliyorum. Kullandığım diğer jiletlere hiç benzemiyor.
hayatımda ilk defa kendi kendime sinek kaydı tıraşı bu jiletle oldum. şapı sürünce çok az boyun bölgemde yanma hissettim onun haricinde sorun yok.
@gökbörü
Tamam jilette guzelde, basarıyi birazda kendinde ara komsum. Elin alısıyor, bastırmadan kendi sakal cıkıs yonlerine cildine uygun tıras teknigin oturuyor.
(06/01/2018, Saat: 14:40)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @gökbörü
Tamam jilette guzelde, basarıyi birazda kendinde ara komsum. Elin alısıyor, bastırmadan kendi sakal cıkıs yonlerine cildine uygun tıras teknigin oturuyor.

O zaman elimdeki butun jiletleri tekrar rotasyona sokayim Smile
Polsilver benim de son zamanlarda en çok beğendiğim jilet oldu. Progress ile mükemmel çalışıyor. Bence jiletli ve hafif bir usturaya da tek kullanımda pek yakışır.

Shark gibi konfor jiletleriyle hoyratça daldığım bazı bölgelerde nazikçe çalışmama rağmen çok iyi iş çıkardı. Çok zaman önce denediğim Bolzano’da buna benzer hissiyat yakalamıştım. Sanırım Bolzano bir tık daha keskin, o sebeple bazı alanlarda tahriş yapmıştı. (Eskisi sahte şüphesiyle, yeni Bolzano açılmamış şekilde rafta bekliyor)

Tedarikçilerde kalmamış görünüyor, bulan bir özel mesaj atsın bana Smile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(09/01/2018, Saat: 22:06)astroid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Polsilver benim de son zamanlarda en çok beğendiğim jilet oldu. Progress ile mükemmel çalışıyor. Bence jiletli ve hafif bir usturaya da tek kullanımda pek yakışır.

Shark gibi konfor jiletleriyle hoyratça daldığım bazı bölgelerde nazikçe çalışmama rağmen çok iyi iş çıkardı. Çok zaman önce denediğim Bolzano’da buna benzer hissiyat yakalamıştım. Sanırım Bolzano bir tık daha keskin, o sebeple bazı alanlarda tahriş yapmıştı. (Eskisi sahte şüphesiyle, yeni Bolzano açılmamış şekilde rafta bekliyor)

Tedarikçilerde kalmamış görünüyor, bulan bir özel mesaj atsın bana Smile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tedarikçilerden konuyla alakalı olumlu dönüşler beklediğimi söylemeliyim. Umarım tekrar stoklarda olur.
Arkadaslar tedarikciler cok fazla forum sayfalarını dolasamıyor vakitsizlikten, ozelden yada kendi siteleri ustunden sorun istediginiz urun varsa. Arada bu istekler gozukmez.
(09/01/2018, Saat: 23:35)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar tedarikciler cok fazla forum sayfalarını dolasamıyor vakitsizlikten, ozelden yada kendi siteleri ustunden sorun istediginiz urun varsa. Arada bu istekler gozukmez.

Ben Mustafa beye özel mesajla sordum. Gilette sarı için şubat ayında gelecek dedi. Onu beklerken buda bitti. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,701 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,020,602 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,623 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,954 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 41,173 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 270,814 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,494 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Ladas Super Stainless Lord Sparhawk 35 31,571 20/04/2022, Saat: 18:07
Son Yorum: exselans
  Crown Super Stainless Blades FearOfATG 4 4,528 12/10/2021, Saat: 00:48
Son Yorum: Murathan Kurt
  Rapira Super Stainless Lord Sparhawk 8 22,265 23/09/2021, Saat: 23:15
Son Yorum: Oldstyle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: