Polsilver Super Iridium
Seckin kardesim yabancinin jilet anlayisi beklentisi bizimkinden farkli. Onlar derby de begenir. O yuzden cok takilmamak lazim o tarz testlere. En subjektif is jilet oldugu icin kendinizin alip denemesi en guzeli. Ben feather asigimdir ama sen begenmeyebilirsin saygi duyarim.astra, Balzano,muhle bunlar polsilvera yakin ama ayni zamanda da farkli hissiyatli. Hicbiri birbirine benzemiyor. O yuzden kendiniz denemelisiniz. Farkli makinalarla jilet kombini bence jiletin kendisinden daha iyi sonuc veriyor. O yuzden mumkun oldugunca farkli jiletlerle makinalarinizi kullsnin. Bugun begenmediginiz jileti yarinlarda fsrkli makina ile begenebilirsiniz.
Ayni zamanda hicbir jilette bulunmaz hint kumasi degil, o giderse yakin alternatifini illa buluruz dostlar sıkınti yok.
Serdar Hocam Derby bana da yarıyor, Derby Extra da. Benin bu incelemede dikkatimi çeken kimi jiletin kullanıldıkça keskinleşmesi, kimisinin ise körelmesi. Kimisinde stabil iken kimisinin her tıraşta huy değiştirmesi. Ben açıkçası tükenmiş Polsilver peşine koşmaktansa, onun keskinliğini beğendiysem eşdeğer bir jileti denemek isterim. Bazı yerlerde yorumlar var, Polsilver keskinliğini daha uzun koruyor, xx jileti de aynı keskinlikte ama daha az dayanıyor, diye. Polsilver 60 TL ise diğeri 20 TL ise, tahriş de yapmıyorsa neden diğeri alınmasın ki.

Yani tabi herşey keskinlik değil ama denenebilir demek istiyorum.

SeckinB
7 o’clock sarı ve kai benim en sevdiğim jiletler oldu polsilver benim için olmaz sa olmaz olamadı. Ama hiç birini stok yapmayı düşünmüyorum bilmem çokmu rahat davranıyorum bilmem. Mustafa bey Kai nin de artık üretilmeyeceğini söylüyor böyle birşeyden haberiniz varmıdır? Acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bir kaç ay önce 400 kadar beğendiğim jilet almıştım 100 ü polsilver dı ama hiç olmazsa olmazım olmadı? Daha 2 3 tane kullandım denemeleri için arkadaşlara verdim.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İzmir için de ikamet ediyorum deneme amaçlı jilet verebilecek arkadaşlar olursa memnun olurum.
Denedigim jiletler (Astra yeşil ,Derby Premium , Derby klasik ,Permasharp , Rapira )
(13/01/2018, Saat: 18:44)hidalgo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İzmir için de ikamet ediyorum deneme amaçlı jilet verebilecek arkadaşlar olursa memnun olurum.
Denedigim jiletler (Astra yeşil ,Derby Premium , Derby klasik ,Permasharp , Rapira )

Kardesim bir izmir bulusmasi yaptigimizda gelmen yeterli.
En yakın İzmir buluşması ne zaman peki hocam? : ) @dikdik_s
Hayirlisi yakinda yapariz hocam. Bu sefer nani kus komsum ayarlarsa bi bulusma yazar buradan da birkac gun oncesinden.
tıraş dünyasında herşeyin nasıl da kişisel olduğunu bir kez daha anladım herkesin ayılıp bayıldığı polsilver bana hiç iyi gelmedi.tıraştan sonra yanaklarıma iğne batırılıyor hissi yaşadım.hiç keyifli bi tıraş olmadı benim için Sad
(13/01/2018, Saat: 23:43)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kardesim bir izmir bulusmasi yaptigimizda gelmen yeterli.

Teşekkürler üstadım saygılar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,704 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,020,922 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,623 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,968 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 41,181 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 270,857 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,497 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Ladas Super Stainless Lord Sparhawk 35 31,575 20/04/2022, Saat: 18:07
Son Yorum: exselans
  Crown Super Stainless Blades FearOfATG 4 4,530 12/10/2021, Saat: 00:48
Son Yorum: Murathan Kurt
  Rapira Super Stainless Lord Sparhawk 8 22,269 23/09/2021, Saat: 23:15
Son Yorum: Oldstyle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: