Polsilver Super Iridium
(13/03/2013, Saat: 03:10)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sarı Gillette,Slim @4 ayarında bile tırmalıyor yüzümü,orantısız keskin ve dalıcı.

(13/03/2013, Saat: 02:52)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/03/2013, Saat: 02:34)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Polsilverdan daha iyisine bakanlar gillette 7 oclock sarılara baksın. Birazcık daha keskin ama çok dah akonforlu ve tahrişsizler 7 oclock sarılar. Polsilvr dikkat etmezseniz tahrişe ve kesmeye müsait. 7 oclock sharp edge'lerde böyle bir sıkıntı yok.

Ama bunların hiç biri bir gillette stainless steel yapmıyor. Adam 50 yıl önce bir jilet yapmış tam yapmış hala muadili yok. Böyle keskin, böyle yüzde zeytinyağı gibi kayan bir jilet yok. En azından benim denedikleirm arasından yok.

Ercan komşum ne düşünür bilmiyorum ama ben polsilverların karakterini swedish g'lere benzettim baya. Kesim hissiyatları çok yakın fark olarak swedish g'ler çok az birşey daha keskin ve pürüzsüz jiletlerdi diye hatırlıyorum. Gerçi kullanalı 8 yıl civarı olmuştur.

Hadi herkese iyi geceler.

Kisa tecrübem itibariyle 1.paragrafa hic katılmıyor tam tersini düşünüyorum, 2.paragrafa yerden göğe kadar katılıyorum.

Valla ben shavette ile kullanıyorum akıyor yağ gibi. Smile
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(13/03/2013, Saat: 02:42)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/03/2013, Saat: 02:34)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ama bunların hiç biri bir gillette stainless steel yapmıyor. Adam 50 yıl önce bir jilet yapmış tam yapmış hala muadili yok. Böyle keskin, böyle yüzde zeytinyağı gibi kayan bir jilet yok. En azından benim denedikleirm arasından yok.

belki gillettenin 60lardan sonra makinelerini gitgide mildleştirmesi bundandır. taraklıları haricindeki aletleri anca üst kalite jiletlerle uyumlu

Pek öyle diyemeyiz aslında misal slim, fatboy, toggle da 60lardan ve gayet agresif olabiliyorlar. Ayrıca taraklı olmayıp agresif olan bir kaç makinası da var gilette'in. Fakat gillette hiç bir zaman çok agresif makineler yapmak için uğraşmamaış daha ziyade günlük tıraş eden makinelerde uzmanlaşmış.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Polonya pazarında 2. kattaki dükkan. Bugün uğradım ve polsilver jiletlerinin de satılmaya başlandığını gördüm. 2. tedarikçimiz de oldu. Dükkanda uygun fiyatlı diye bildiğimiz ws de benzeri aletler mevcut. Gillette goal, bic, astra yeşil,mavi vb jilet ve çeşitli tıraş ekipmanları var.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
(16/03/2013, Saat: 20:32)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Polonya pazarında 2. kattaki dükkan. Bugün uğradım ve polsilver jiletlerinin de satılmaya başlandığını gördüm. 2. tedarikçimiz de oldu. Dükkanda uygun fiyatlı diye bildiğimiz ws de benzeri aletler mevcut. Gillette goal, bic, astra yeşil,mavi vb jilet ve çeşitli tıraş ekipmanları var.

hocam polsilver 100 lük fiyatı ne kadar sordunuzmu acaba..
5 jiletli bir paket 1,70 mi 1,75 mi öyle bir fiyat söyledi.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
(16/03/2013, Saat: 20:32)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Polonya pazarında 2. kattaki dükkan. Bugün uğradım ve polsilver jiletlerinin de satılmaya başlandığını gördüm. 2. tedarikçimiz de oldu. Dükkanda uygun fiyatlı diye bildiğimiz ws de benzeri aletler mevcut. Gillette goal, bic, astra yeşil,mavi vb jilet ve çeşitli tıraş ekipmanları var.

(16/03/2013, Saat: 20:48)bahadirhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

hocam polsilver 100 lük fiyatı ne kadar sordunuzmu acaba..

Geçen hafta uğradığımda elinde sadece 3 paket kaldığını söylemişti.Tanesine de 2.5 tl demişti.Pasaja girince soldaki ilk dükkanda da polsilver vardı.Delidumrula ve kendime oradan aldım.100 tane için 30 tl verdim.Bilgilerinize.
semt pazarındaki sokakta tezgah açan göçmen bir esnaf bulgaristandan bir ay içinde 30 tlden getirebileceğini söyledi.daha önce konusu geçtimi bilmiyorum ayrıca bu jiletin sahtesi olduğnu ve kendisinin birebir gördüğünü belirtti..bilginize..
satıyorum...
Polonya Pazari'ndan bir sure once almistim. Tek seffaf kagida sariliydi. Ayni durumun astra ve perma-sharp'larda da mevcut oldugunu gorunce ben de belirtmek istedim. Galiba PPI tasarruf uyguluyor. Zannediyorum jiletlerin sahteligi soz konusu degil, yurt disi forumlarda da benzer konusmalar gecmis.
Saygilar.
P&G çıkışlı olduğuna emin olduğum hiçbir perma sharp tek şeffafa sarılı değil ve hiçbiri şikayet ettiğimiz yapışkandan tasarruf (!) edilmiş değil

(15/04/2013, Saat: 11:31)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Polonya Pazari'ndan bir sure once almistim. Tek seffaf kagida sariliydi. Ayni durumun astra ve perma-sharp'larda da mevcut oldugunu gorunce ben de belirtmek istedim. Galiba PPI tasarruf uyguluyor. Zannediyorum jiletlerin sahteligi soz konusu degil, yurt disi forumlarda da benzer konusmalar gecmis.
Saygilar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,285 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,013,662 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,528 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,493 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 40,779 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 268,849 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,399 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Ladas Super Stainless Lord Sparhawk 35 31,280 20/04/2022, Saat: 18:07
Son Yorum: exselans
  Crown Super Stainless Blades FearOfATG 4 4,501 12/10/2021, Saat: 00:48
Son Yorum: Murathan Kurt
  Rapira Super Stainless Lord Sparhawk 8 22,166 23/09/2021, Saat: 23:15
Son Yorum: Oldstyle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: