Polsilver Super Iridium
Bugün ilk defa denedim ve çok memnun kaldım. Yintal makinede (Futur klonu) 3. ayarda 2 perdede de çok konforlu bir tıraş yaşadım. Hiç tahriş veya çekme vs olmadı. Denediğim jiletler ( Permasharp, Rapira pembe siyah, Derby premium, Astra yeşil) arasında zirveye oturdu fakat temini zor olacağı için elimdeki stoğu idareli kullanmam gerekecek.
Bu jileti gillette tech fat handle merkür 34c semogue 830 fırça ve proraso sandal sabun ile 1 hafta boyunca denedim ama bence söylendiği kadar efsane keskin konforlu olmadığı kanaatindeyim umduğum gibi çıkmadı açıkçası herkese göre değişibilir tabi ki ama bir daha denemeyeceğim listemden çıkardım
Denizleriniz sakin, pruvanız neta olsun...
Her Jilet, ister istemez her cilde uymuyor. Uyanlarını bulup kullanmak lazım.

Polsilver tıraşı, beni gün içinde mutlu etmeye yetiyor Smile
Jiletli ustura ile kullandım, mükemmel başladık sonlara doğru keskinliğinin azaldığını hissettirdi bana, sorun yaşamadık ama başlardaki kadar da konforlu gelmedi. Yine de tekrar kullanır mıyım 'Evet'...

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
abartıldığı kadar iyi olmadığını söyleyebilirim heralde...
(18/09/2018, Saat: 00:10)abdussamedy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: abartıldığı kadar iyi olmadığını söyleyebilirim heralde...

Kimse abartmaz komşum. Jiletlerin, geleneksel tıraşta çok subjektif bir öğe olduğunu her zaman yazıp söylüyoruz. Yazılanlar her kesin kendi tecrübeleridir.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@onurcakmak elbette, sadece çok beğeniliyor olması ilgimi çekti
Gerçekten jilet işi subjektif oldukça ince çelimsiz çekiştiren bir jilet bana göre
Ama hayranı çok
En az iki ay olmuştu polsilver kullanmayalı. Efrasyap komşumun sabunu, rimei eşliğinde banyo sonrası, mükemmel konforlu ve yakın bir traş oldu. Özlemişim polsilver ı. Lord ne güzel tarif etmiş, blog da. Crystal ide severek kullanıyorum, ama polsilver bir başka. Dört günlük sakalda banamısın demedi, yağ gibi aktı gitti. İkinci perde rütüş perdesiydi. 25 farklı jilet kullandım, sadece Kai ve polsilver da, yüzüme değilde mermer e dokunuyormuşum gibi oluyor.

Herhangi bir jileti beğenmeyen ve buraya yazan arkadaşlar, ricam hangi alet ve sabun ile kullandınız onuda paylaşırmısınız. Ve en önemlisi, neden beğenmediniz. tahriş mi etti, keskin değilmi vb. jileti tanımak isteyen arkadaşlara dağa yardımcı olmuş oluruz.

Sıhhatler olsun...

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Polsilver'in 4. ve son tıraşını bir suredir sıra bekleyen Tabac sabun ile yapmaya karar verdim.

Biraz keskinlik kaybi olabilir diyerek temkinli yaklastiysam da,
Bu son tirasinda bile MUHTEŞEM bir tiraş deneyimi yaşattı.

Tabac sabunun tatlı tütün kokusu, köpürmesi, koruyuculugu ve kivami da başariliydi.

Cilt hazirliginda, Lord'un kisa hazirligini yapmamin katkisi var.

Polsilver'i konfor ve keskinlik ekseninde degerlendirince zirvede bildigim halde bazi arkadaşlarımın Polsilver hakkindaki olumsuz deneyimlerinden pek fena etkilendigimi belirtmek zorundayım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,284 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,013,642 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,528 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,486 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 40,776 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 268,845 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,399 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Ladas Super Stainless Lord Sparhawk 35 31,228 20/04/2022, Saat: 18:07
Son Yorum: exselans
  Crown Super Stainless Blades FearOfATG 4 4,501 12/10/2021, Saat: 00:48
Son Yorum: Murathan Kurt
  Rapira Super Stainless Lord Sparhawk 8 22,163 23/09/2021, Saat: 23:15
Son Yorum: Oldstyle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: