Birşey almadan önce forumda en çok kimlerin yorumlarına itibar edersiniz?
Genel olarak herhangi bir ürünle ilgili yorum/inceleme yapan her üyenin görüşlerini dikkate alırım. Hepsi yararlı oluyor; ama en çok yorum yapan/tavsiyede/incelemede bulunan ve konuyla ilgili deneyimi fazla olan arkadaşlarımızdan bahsetmemiz gerekirse:

Fırça: @eskiuye3315 @Lord Sparhawk @ihtilaf @theunnamed @linguist @papazerigi @GartBnx @onurstyle

DE/SE alet: @eskiuye3315 @Lord Sparhawk @ihtilaf @theunnamed @papazerigi @GartBnx @onurstyle @McOrco @linguist @FloydianDM @mornetto

Ustura: İlgi alanımda değil.

Tıraş bıçağı: @Lord Sparhawk @inceptum @totan35

Sabun: @eskiuye3315 @Lord Sparhawk @McOrco @mornetto @eggman @papazerigi @error... @martin @FloydianDM @onurstyle

Kolonya: @McOrco @ooppss

After Shave: @onurstyle @Lord Sparhawk @ihtilaf @canbaz @FloydianDM

Parfüm: @Lord Sparhawk @canbaz @fasulity

Temizlik/Hijyen: @ooppss @Lord Sparhawk @GartBnx

Tıraş kasesi: @Aedan
Bi yerden güzellik, hoşnutluk ve az biraz mutluluk almak istesem,

@Mavi üstadıma sorardımSleepySleepy
eskiuye3315 üstadın yokluğuna dikkat çekmek için tek onun ismini yazmıştım ama üstadtan bir tepki yok.
bunun yanında lord'u saymalıyım, sağolsun keman alırken bile yardımcı oldu.
tabi ki sevgili dostumuz güzin ablamız ihtilaf'ı anmadan hiç olmaz, hem tavsiye hem fikir hem de günlük stres atma da bir numara Big GrinBig Grin
elbette birşeyin ucuzunu arıyorsakta McOrco :p
Az bilgim varsa foruma ve yabancı forumlara danışırım, araştırırım. Herkesin farklı bir alanda merakı, tecrübesi olabiliyor. Birinin bilmediğini bir başkası bilebiliyor. Ama şu an forumda genel anlamda en deneyimli ve tecrübeli üyemiz olarak eskiuye3315'ı görüyorum. Zaten benim tıraş blogu açmamda da, turuncu forumdaki konumuzun açılmasında da, bu forumu açmamızda da en harekete geçirici, heyecanlandırıcı o olmuştur. Ben daha baya öncesinden geleneksel tıraşla kendi çapımda ilgileniyorken, yıllar sonra şans eseri onun blogunu görüp türkiyede böyle şeyler için heyecanlanmıştım. Çoğunu da gerçekleştirdik güzel oldu.

Fırça konusunda en deneyimli gördüğüm kişi kendisidir.
Ustura konusunda özellikle revisor, thiers gibi markalarda danışacaksam bu kubilay komşum olur.
Onun dışında kalan konularda dediğim gibi forumlara danışıp genel bilgileri alırım.

5-6 sene evvel bu konuda iddialıydım çünkü o zaman piyasada bulunan hemen her krem, sabuni jileti denemiştim. Fakat bu son 5 yılda geleneksel tıraş dünyası öyle güzel bir şekilde canlanıp, ürün çeşitliliği o kadar zenginleşti ki artık herşeyi tek başınıza deneyip tecrübe edinmeniz mümkün olmuyor.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
DE alet: @eskiuye3315 @linguist @mornetto
Ustura ve Bileme ekipmanları: @Lord Sparhawk @eskiuye3315
Fırça: @eskiuye3315 @onurstyle
Jilet: @Lord Sparhawk @eskiuye3315
Sabun: @eskiuye3315 @Lord Sparhawk @mornetto @martin
Parfüm Aftershave: @Lord Sparhawk
Ucuz dandik şeyler : Tek rakibim çin vatandaşları
Cool
@inceptum

Valla bende eski postlarıma bakıp gülüyorum üstad Smile
www.BarbarosRazors.com

(07/11/2014, Saat: 23:06)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @inceptum

Valla bende eski postlarıma bakıp gülüyorum üstad Smile

Doğum tarihlerine baktım, 6 ay var aranızda yaw Big Grin

İnceptum üstad emeklerken theunnamed üstad doğmuş, çok değil Big Grin
İnceptum üstad nüfusa geç yazılmış Smile
www.BarbarosRazors.com

(07/11/2014, Saat: 23:11)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceptum üstad nüfusa geç yazılmış Smile

Anladım, askere geç gitsin diye Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: