Arko Tıraş Sabunu
(29/06/2019, Saat: 12:10)Ali Desidero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bitsede kurtulsam 98 çokmüş garanti 50-60 vardır daha
Başka sabun var mı rotasyonda komşum? Eğer şu an sadece bunu kullanıyorsanız birkaç aya biter.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(29/06/2019, Saat: 12:10)Ali Desidero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bitsede kurtulsam 98 çokmüş garanti 50-60 vardır daha

Kullanmanıza baglı.İki kase kullanmayıp sabunu bastıgınız kapta uzun süre yogun köpük yaparsanız çabuk biter =)

Fiyatı itibariyle memnun degilseniz atın/el yıkamada vs kullanın.Yada merak ettiginiz sabun varsa alın arkoyu arada bir kullanın.
FearOfATG komsum buna yoğunlaşayım rahat bir 10-20 yıl almam Smile
edward komsum öyle yapayım Smile    
Teşekkürler
İyi akşamlar sevgili komşularım son 1- 1.5 haftadır sadece arko sabun kullanıyorum biraz haksızlık yaptığımın farkına vardım . Bu akşam soğuk tıraş uygulamasında da arko güzel performans verdi . Bol yükleme yaptığım için kısa zamanda bitecek. Kararımı değiştirdim dolabımda arko sabun mutlaka olacaktır.
Geleneksel trasa MWF ile basladim, ondan beri kizariklik ve kuruluk komple gecmisti. Gecenlerde bir Arko aliyim deneyim dedim. Bir kez kullanmama ragmen kizariklik ve kuruluk geri geldi.

Her berber trasindan sonra yuzum kip kirmizi cikardim. Sucuda berbere atardim tras etmeyi bilmiyor diye megerse Arko yuzundenmis. Ayni kizariklik ve kurulugu daha az olarak Gillette’in kopuklerinde de yasiyordum.
(06/07/2019, Saat: 15:47)bugra101 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel trasa MWF ile basladim, ondan beri kizariklik ve kuruluk komple gecmisti. Gecenlerde bir Arko aliyim deneyim dedim. Bir kez kullanmama ragmen kizariklik ve kuruluk geri geldi.

Her berber trasindan sonra yuzum kip kirmizi cikardim. Sucuda berbere atardim tras etmeyi bilmiyor diye megerse Arko yuzundenmis. Ayni kizariklik ve kurulugu daha az olarak Gillette’in kopuklerinde de yasiyordum.

Kızarıklık sizin cildinize has.Fakat kuruluk konusunda traştan sonra yaglı bir cildiniz varsa bile kurutuyor.
Biraz haksızlık etmişim arkoya bir kaç haftadır sadece arkoyla tıraş oluyorum. Suyunu iyi verince karşılığını veriyor.. Ne kadar kullanmayacağım desemde elim istemsizce gidiyor Big Grin
(22/07/2019, Saat: 15:54)Legend Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz haksızlık etmişim arkoya bir kaç haftadır sadece arkoyla tıraş oluyorum. Suyunu iyi verince karşılığını veriyor.. Ne kadar kullanmayacağım desemde elim istemsizce gidiyor Big Grin

Bir dolap dolusu tiras kremi var, hepsini elimin tersiyle itiyorum resmen, kapta basili Arko ile yeterinde suyla ve isiyla harikalar yaratiyorum. Arko'yu sevmeyen çatlasin Smile
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(22/07/2019, Saat: 16:30)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir dolap dolusu tiras kremi var, hepsini elimin tersiyle itiyorum resmen, kapta basili Arko ile yeterinde suyla ve isiyla harikalar yaratiyorum. Arko'yu sevmeyen çatlasin Smile

Bana göre arkonun en büyük eksikliği kayganlığı hani kokuyu falan geçtim. Cildi kurutmasını da geçtim bir tık kayganlığını arttırsalar başka bir şey kullanmam Smile
Arko sabunu sulu sulu kullanınca kurutma etkisi ortadan kalkıyor. Fırçayı sudan çıkarınca silkme yapmayınız. Kaba basılı olan arkonun üzerinde gezdirmeye başlayın. Yüze uygulayın. 1 dakika masaj yapın. Yüzünüzü yıkayıp tekrar uygulayıp, 1 dakika masaj yapın. Tekrar yüzünüzü yıkayıp köpük uyguladıktan sonra tıraşa başlayın. Doğru teknik de uygulandıktan sonra ne tahriş, ne de kesik. Haydi tahrişsiz tıraşlar. Smile
Tıraş oluyorum, o halde varım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,317 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 650 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
  Arko sabunun kase versiyonu neden hiçbir yerde satılmıyor? badgergagaci 3 847 21/01/2024, Saat: 17:20
Son Yorum: exselans
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 950 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,488 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,412 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,238 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,338 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,978 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,736 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: