Arko Tıraş Sabunu
Arko ve domuz kılı fırça birbirine çok yakışıyor.
(21/08/2019, Saat: 13:30)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben arkoyu kaba bastım yüklemeyi de köpürtmeyi de sabunun üzerinde yaptım uzun bir süre Smile kaymak, krema, muhallebi,puding, krem şanti, dolgun ve pofuduk uzayan yapıda ne varsa arşa kadar oluyor. yükleme ve köpürtme aynı kapta olursa arkonun köpüğünün üstüne tanımam. bunu 50 liralık sabunla yapmak saçma olur ama 3 liralık arko ie keyifli oluyor Smile

dalanı da örnek verebilirim 1 cm krem ile 10 cm krem arasında dünyanın köpük farkı var ama işin içine fiyat bulunabilirlik vs girdi mi her türlü arko nirvana

Arko pek çok sabuna göre pek çok kişide ciltte kuruluk yaratıyor, ama bu çok mu büyük bir problem, bana göre değil. 3 TL'ye bu kadar iyi içerikli ve kaliteli bir ürüne ulaşmak çok zor. Ben traş sonrası kremle işi çözebiliyorum çok fazla kuruluk olursa. Ama kullandığım diğer tüm kremlerin öyle çok büyük bir farkını görmedim. Arko candır Smile
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Kıymetini bilmek lazım arada bir bende sallıyorum arkoya ama şu son zamanlarda çok iyi tahrişsiz tıraşlar vermeye başladı. Suyunu iyi verdikten ve iyi bir hazırlık yaptıktan sonra üzmüyor insanı. Bu fiyata alınabilecek en iyi sabun bence..
Ben arko sabunu bazı zamanlar eldeki kremlerden ekleyerek köpürtüyorum.Örnek olarak derby limonludan bir sıkım veya arko cool kremden. Big Grin
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Mild aletlerde sorun çıkarmayabilşr ama agresiflerde koruma namına birşey göremedim. Yüzü kurutması da cabası. Uzun zamandır kullanmadım. Etkinlik fırçası rodajı için çıkaracağım arkoyu.
(26/09/2019, Saat: 21:02)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mild aletlerde sorun çıkarmayabilşr ama agresiflerde koruma namına birşey göremedim. Yüzü kurutması da cabası. Uzun zamandır kullanmadım. Etkinlik fırçası rodajı için çıkaracağım arkoyu.

Öffff komşum valla arko çıldırıyor gelse de şu fırça diye Smile
Hepimiz heyecanla bekliyoruz ama arko bizden heycanli Smile
Voskhod  Jilet adamdır!
Arkonun korkudan saklanması lazım. Fırça tam bir sabun canavarı.
(30/07/2016, Saat: 02:14)Mauser Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sabunu daha kaliteli bir şekilde ambalajlasalar,markasınıda arko yerine "Sir George Hook Luxury Shaving Soap" koysalar hatta paketin üstüne "special formula since 1923" yazsalar o koku sıkıntısı kendiliğinden gider.Çok daha iyi bir fiyatada satılır.

bu konudaki en hosuma giden yorum bu oldu Big Grin
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Arko cidden kıymeti bilinmesi gereken harika bir sabun.
stok yapılacaksa bir numaramda kesinlikle Arko var.
(30/10/2019, Saat: 15:37)ErkanY. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko cidden kıymeti bilinmesi gereken harika bir sabun.
stok yapılacaksa bir numaramda kesinlikle Arko var.

Arko benimde hem ilk sabunum hem de her zaman elimin altında bir tane mutlaka vardır. Ama stok yapmaya hiç gerek duymuyorum. Çünkü Türkiye'nin en ücra yerine bile gitseniz, arko bulunuyor. Big Grin
Tıraş oluyorum, o halde varım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 245 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 221 181,396 08/04/2024, Saat: 23:53
Son Yorum: sfenks
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 97,729 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 846 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
  Arko sabunun kase versiyonu neden hiçbir yerde satılmıyor? badgergagaci 3 1,026 21/01/2024, Saat: 17:20
Son Yorum: exselans
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 999 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 502,076 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,463 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,512 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,447 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: