Arko Tıraş Sabunu
Yabancı sitelerde gezinirken Arko’nun yurtdışında bu kadar bilinir,tanınır olmasına hem şaşırdım hem de memnun oldum… Bunda sanırım fiyatının çok uygun olmasının payı büyük, ancak üretici firmanın kılını kıpırdatmaması da bir o kadar ilginç…!
(31/12/2021, Saat: 00:30)Comanche Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yabancı sitelerde gezinirken Arko’nun yurtdışında bu kadar bilinir,tanınır olmasına hem şaşırdım hem de memnun oldum… Bunda sanırım fiyatının çok uygun olmasının payı büyük, ancak üretici firmanın kılını kıpırdatmaması da bir o kadar ilginç…!

1956'dan beri hiç değişmemiş diye duymuştum da ne kadarı doğrudur bilmiyorum.
Stay Sharp. Jilet
Arada Derby ve Arko krem kullansamda 20 yıldır çoğunlukla Arko sabun kullanıyorum gayet memnunum. Sıcak su ile köpüğü daha ince oluyor. Soğuk suyla birkaç saniyede kıvamlı köpük yapabiliyorum. Soğuk su ile kullanımını tavsiye ederim.
Arko köpürme konusunda şahane, kokusu da sanki insanı berber dükkanlarının içine götürür.
 Tıraş aleti
elimdeki cella ile tabac sabun bitince bu aralar arko ile günlük tıraşa devam? hızlı köpürmesi ve kokusu yönüyle başarılı bulduğum milli sabunumuz
Kur bu şekilde giderse ve yurtdışından sabun getirtme imkanımız kalmazsa koruyuculuğunu ve nemlendirmesini beğenmediğinim bu sabuna mahkum kalacağız anlaşılan.

...
Profil resmim ve imzamdan da anlayabileceğiniz gibi benim için hiç bir sabunun kokusunun erişemiyeceği bir avantaja sahiptir; anıları yâd etme fırsatı.

Tuvalete girdiğimde ara sıra açar koklarım, her kokladığımda 2000'lerin başından başlayıp günümüze kadar gelen bir İstanbul turu yaşıyorum zihnimde. Sahaf ve aktar kokuları, bol tavlalı kapalı çarşı uğultuları, takım elbiseli beyefendi görüntüleri ve birbirini selamlayan dayılar...
Benim bir efsane sabun yağlı bir cildim var kurutmasi biraz avantajım.kokusu harika ama hiçbir zaman berberde tıraş olmanın rahatı ve konforu olmuyor.oyle kopurtemiyorum.olsun arko candır.
Birkaç gün önce Arko aldım fakat kokusu bana sanki bir tık azalmış gibi geldi,eskisi gibi o buram buram koku yok gibi,evet hala güzel kokuyor, kokusu aynı fakat banamı öyle geldi yoksa gerçekten azaldı mı bilmiyorum.Böyle bir şey farkeden oldumu acaba?
(30/06/2022, Saat: 00:48)Pino Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birkaç gün önce Arko aldım fakat kokusu bana sanki bir tık azalmış gibi geldi,eskisi gibi o buram buram koku yok gibi,evet hala güzel kokuyor, kokusu aynı fakat banamı öyle geldi yoksa gerçekten azaldı mı bilmiyorum.Böyle bir şey farkeden oldumu acaba?

Sabunun rafta beklemesiyle ilgili olabilir diye dusunuyorum, gittigim markette sutekli tuketiliyor Arko, surekli yeni kutu aciyorlar ve kokusu mest ediyor. Ben bile eger sabun beklediyse ve sertlesmisse almiyorumm
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,276 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 635 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
  Arko sabunun kase versiyonu neden hiçbir yerde satılmıyor? badgergagaci 3 846 21/01/2024, Saat: 17:20
Son Yorum: exselans
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 949 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,402 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,410 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,233 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,331 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,972 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,722 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: