Arko Tıraş Sabunu
Artık arko benim için traş sabunu değil. en azından farklı ürünlerden tedariğim olduğu sürece de olmayacak. sadece traş öncesi yüz yıkamada kullanıyorum.
Yahu o kadar güzel köpük hazırlamaa kokusunu o kadar sevmeme rağmen Arko sabunla bir türlü rahat tıraş olamıyorum.Hep kuru kalıyor yüzüm.Artık bir daha uğraşmayacağım hep aynı sonuç.Sulandırıyorumda hatta fazla bile ama yine hüsran.Yazık o kadarda seviyorum.
kremle karıştırıp kullan
(19/10/2011, Saat: 17:22)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yahu o kadar güzel köpük hazırlamaa kokusunu o kadar sevmeme rağmen Arko sabunla bir türlü rahat tıraş olamıyorum.Hep kuru kalıyor yüzüm.Artık bir daha uğraşmayacağım hep aynı sonuç.Sulandırıyorumda hatta fazla bile ama yine hüsran.Yazık o kadarda seviyorum.

Arkonun nemlendirici etkisinin pek iyi olmadığı bir gerçek. Cella karşısında en zayıf olduğu nokta zaten. Onu yerine aynı kokuda arko regular krem benim her zaman favorim olmuştur. O da çok kolay köpürür, hem daha iyi kokar hem de daha iyi nemlendirir. Ama seninde cildin kuruysa ve iyi nemlendirme istiyorsan cella, taylor avocado gibi ürünler kullanacaksın.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Arkodan başkada sabun kullanasım gelmiyor ayıp olacak gibi bir his var içimde Big Grin Yalnız Arko'nun moist kreminide denedim oda yeteri kadar nemlendirmiyor.Yani şöyleki Body Shopun kremine alıştım onun kadar güzel hiçbirisi nemlendirmiyor ve rahat tıraş sunmuyor.Konuyu çok saptırmadan birde soru sorayım , nemlendirme özelliğiyle öne çıkan krem tavsiye edebilecek varmı.Proraso bu konuda nasıldır ?
(19/10/2011, Saat: 19:38)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkodan başkada sabun kullanasım gelmiyor ayıp olacak gibi bir his var içimde Big Grin Yalnız Arko'nun moist kreminide denedim oda yeteri kadar nemlendirmiyor.Yani şöyleki Body Shopun kremine alıştım onun kadar güzel hiçbirisi nemlendirmiyor ve rahat tıraş sunmuyor.Konuyu çok saptırmadan birde soru sorayım , nemlendirme özelliğiyle öne çıkan krem tavsiye edebilecek varmı.Proraso bu konuda nasıldır ?

taylor avocado
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Sipariş verelim bakalım nasıl çıkacak.Teşekkürler.
3 günden beri arko tıraş sabununu cilt bakım için uyguluyorum. Fırçamı tıraşa hazırlar gibi sıcak suyla arko tıraş sabununa daldırıp köpürtüyor ve cildime uyguluyorum 3 günde sonuç bence mükemmele yakın. Cildimin canlandıgını ve gerginleştigini görüyorum ayrıca güzel kokusuda cabası uzun süreli kullanacagımdan sonuçları sizlerle paylaşacagım.
Katılma tarihi: 2011
yaglı bır cıldım oldugundan olsa gerek arko kusursuz gelıyor bana
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Arko'yu köpürtürken içine badem yağı atsak Cella olurmu Big GrinBig GrinBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,349 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 652 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
  Arko sabunun kase versiyonu neden hiçbir yerde satılmıyor? badgergagaci 3 847 21/01/2024, Saat: 17:20
Son Yorum: exselans
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 950 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,538 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,413 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,240 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,342 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,982 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,755 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: