Arko Tıraş Sabunu
Fiyatına göre iyi. Fiyatı 5 lira, 10 liralık performans veriyor. SV'nun MdC'nin olduğu dünyada mecbur kalınsa bile kullanmaz.
madem her gün tıraş oluyorum, neden zevk almayayım?  Tıraş aleti
(12/02/2020, Saat: 10:59)oznk40 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu ilk açıldığında evyapa mail atanlar olmuş, ürünün çeşitlendirilmesi talep edilmiş. Üzerinden 10 yıl geçmiş arko da tık yok. Mevcut ürün kesinlikle güzel, ama keşke mentollüsü falan da olsa diyor insan.

komşum esans koyarak modifiye edebilirsiniz. sadece nemlemdirme için gliserin tavsiye edebilirim . köpürtme yaparken 5 6 damla ekleyin güzel sonuç veriyor
(13/02/2020, Saat: 10:30)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum esans koyarak modifiye edebilirsiniz. sadece nemlemdirme için gliserin tavsiye edebilirim . köpürtme yaparken 5 6 damla ekleyin  güzel sonuç veriyor

Berberlere sattiklari icin ve neredeyse tum berberler Arko ucuz diye kullandiklarindan dolayi cok da umrunda degil Evyap'in. Ama mahalledeki bir berber Derby Limon kullansa veya daha farkli bir urun, efsane berber diye bahsedilir. Cok mu zor yeni bir urun cikartmak, kimya sektorundeki bir firma icin bundan kolayi yoktur diye dusunuyorum. Ama yapilmiyor,

Ben tam bir Arko tutkunuyum, beni geleneksel tirasa baslatan ve hala o kadar sabun/kreme karsin ellerim Arko'ya gider, severim, mutlu olurum. Ama yukarida da belirttigim gibi Eyvap'in umrunda degil. Razorus'tan Noyan Bey'de benzerini soyluyor: telefona bile bakmiyorlar diyor.. Baska bir firma/marka gelse, bir reklam iki koku ve fiyatta uygun olsa, gercekten tutar, tutmasa bile pazar payi mutlaka alir. Cok ornek var farkli sektorlerden.
Arko, canim Arko, kendi kendisini engellemekte de cok basarili.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(13/02/2020, Saat: 10:49)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Berberlere sattiklari icin ve neredeyse tum berberler Arko ucuz diye kullandiklarindan dolayi cok da umrunda degil Evyap'in. Ama mahalledeki bir berber Derby Limon kullansa veya daha farkli bir urun, efsane berber diye bahsedilir. Cok mu zor yeni bir urun cikartmak, kimya sektorundeki bir firma icin bundan kolayi yoktur diye dusunuyorum. Ama yapilmiyor,

Ben tam bir Arko tutkunuyum, beni geleneksel tirasa baslatan ve hala o kadar sabun/kreme karsin ellerim Arko'ya gider, severim, mutlu olurum. Ama yukarida da belirttigim gibi Eyvap'in umrunda degil. Razorus'tan Noyan Bey'de benzerini soyluyor: telefona bile bakmiyorlar diyor.. Baska bir firma/marka gelse, bir reklam iki koku ve fiyatta uygun olsa, gercekten tutar, tutmasa bile pazar payi mutlaka alir. Cok ornek var farkli sektorlerden.
Arko, canim Arko, kendi kendisini engellemekte de cok basarili.

ekin bey ;Kesinlikle katılıyorum yorumunuza bu kadar duyarsızlık olmaz ...
Birsen Değil Herkes Hasta Ustura
Kendini geliştirmeye bu kadar kapalı marka pek azdır, yinede geleneksel tıraş anlamında yurtdışında bizi en güzel temsil eden ürünleri üreten marka olduğundan eleştirilerimi köreltiyorum. YouTube a girip Arko shave Stick yazdığınızda ne denli ovuldugu görülebilir.
Arko'nun eleştirilen üretim ve satış politikasını daha iyi anlamak için berberlerin düşüncelerini öğrenmek lazım.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Şurada değişim isteyen 3-5 kişi olduğumuzu binlerce berberin umrunda olmadığını düşünürsek Arko’nun tavrı gayet normal bence. Adamın malı zaten peynir ekmek gibi satılıyor. Hedef kitle biz değiliz ki.
Berberlerin arko ile bir bağlantısı bile yok. Muhatapları toptancılar. Toptancının getirdiği en uygun fiyatlı sarf malzeme ile işlerini yürütüyorlar. Tek avantajları el alışkanlığının getirmiş olduğu konforlu traş hissiyatı. Berber salonundaki sohbet muhabbet. Yoksa ustura ali bıyıklı, jilet perma, şampuan muz Smile Emin olun butik mekanlar haricinde bir çoğunun bu forumda sayfalarca başlığı olan ürünlerden haberi dahi yoktur.
Berberler arkoyu mucburiyetten alıyor.En ucuzu o ve bulunabilirlik açısından en üstte.

Mesela arko ile cellayı yer degiştirseniz bu seferde cella alırlar.

Amaç en ucuza traşı bitirmek.Mümkün oldugu kadar f/p oynuyorlar.

Evet berber için traş sabununun nasıl koktugu önemli degil.

Ama arko için traş sabununu kokulu yapmak bu kadar mı zor? Zaten elinde krem çeşitlerinin kokuları var bunu sabuna ekleyeceksin.
3.4 liraya satacağına az daha kaliteli yapsa kremdeki gibi 3.4 çeşit yapsa 15 liraya bile satsa satışları çok çok artacak ama anlamak gerçekten zor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,348 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 651 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
  Arko sabunun kase versiyonu neden hiçbir yerde satılmıyor? badgergagaci 3 847 21/01/2024, Saat: 17:20
Son Yorum: exselans
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 950 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,534 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,413 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,239 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,342 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,982 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,754 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: