DE Alet Seçimi Genel
Rica ederim Big Grin
R 41 konusunda temkinli olun, eğer cildiniz hassas ise rahatsız edebilir. Ben birkaç denemeden sonra rafa kaldırdım. Edwin Jagger daha güvenli bir seçim olabilir.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
(22/04/2016, Saat: 15:43)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu tarz sorularda artik hep progress oneriyorum.

katılıyorum ve de arttırıyorum; 34c Tongue
Kardesim sirasiyla wilkinson sword classic, ej89, r41, rocnel p kullandım. Bence elin alistiysa r41 ve rocnel güzel alet
(22/04/2016, Saat: 15:25)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Progress affediciligi yuksek bir alettir.tahris yasama olasiliginix digerlerine gore daha dusuk olur.r41 kullanmasi tecrube gerektiren bir alet . futur da guzeldir ama progress sizin icin makul tercih diye dusunuyorum

+1
Merhaba arkadaşlar,

Benim sakallarda mı bir enteresanlık var, yoksa hep aynı tarz tıraş olduğum için mi anlamadım? Hangi marka yaprak jileti kullansam tıraş yakınlığı asla değişmiyor.. Aletim EJ3D14BL. Kafa EJ89BL nin aynısı, sadece sapı farklı.

Bu durumu sadece ben mi yaşıyorum? Daha agresif bir alete mi geçmem gerekiyor sizce?
Feather ile tıraş olduktan sonra ellerim yüzüme yapışıyor,
Ancak cırrrrt diye çekebiliyorum Smile

Feather ile deneyin derim,
(25/04/2016, Saat: 16:20)rock83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Feather ile tıraş olduktan sonra ellerim yüzüme yapışıyor,
Ancak cırrrrt diye çekebiliyorum  Smile

Feather ile deneyin derim,

Komşum az önce Feather ile oldum, sonuç aynı.

İşin garibi ben hepsiyle cırrrrt diye çekebiliyorum. Ama yine hepsinde ilk perdede istediğim yakın tıraşı alamıyorum. Üstelik elim aleti kullanma açısına da yatkındır ama bir yerlerde yanlış bir şey yapıyorum gibime geliyor..
@Lorenzo hocam size ayarlı bir makina şart Smile
(25/04/2016, Saat: 16:41)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Lorenzo hocam size ayarlı bir makina şart Smile

Haklı olabilirsin valla komşum Smile

Konuyu aletlere taşıyıp bir de oraya danışayım bakalım arkadaşlar ne diyecekler bu durumuma Wink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kullandığınız En Mild Alet? FearOfATG 135 64,827 29/09/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: kzldagpro
  Adjustable DE Alet Seçimi yigitemre 56 55,208 09/08/2020, Saat: 09:20
Son Yorum: Lord Sparhawk
  DE Alet Ağırlığının Tıraşa Etkisi treasurer 0 2,070 15/05/2020, Saat: 01:44
Son Yorum: treasurer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: