DE Alet Seçimi Genel
Baili BD191 bu aleti kullanan varmı.
selamlar. 6 aylık 34c kullanıcısıyım. artık biraz daha agresif makina arayışına girdim.

geçende banyo tıraşı için pazardan aldığım tima markalı çin işi makinayla tıraş oldum. bildiğin ustura gibi tek perdede 10 numara kesti. ufak tefek çizikler de olmadı değil. agresif makinacı oldum bir anda. 34c ile 2-3 perde yapıyorum çünkü.

bu yüzden 34c'den bir tık daha agresif olan bir makina önerebilir misiniz? 2 güne 1 tıraş oluyorum bu arada.
(27/03/2018, Saat: 22:59)ua_cakar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selamlar. 6 aylık 34c kullanıcısıyım. artık biraz daha agresif makina arayışına girdim.

geçende banyo tıraşı için pazardan aldığım tima markalı çin işi makinayla tıraş oldum. bildiğin ustura gibi tek perdede 10 numara kesti. ufak tefek çizikler de olmadı değil. agresif makinacı oldum bir anda. 34c ile 2-3 perde yapıyorum çünkü.

bu yüzden 34c'den bir tık daha agresif olan bir makina önerebilir misiniz? 2 güne 1 tıraş oluyorum bu arada.

İlk aklıma gelen future veya cakması olur komsum. Severek kullanıyoruz.
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=9147
http://www.geltir.com/showthread.php?pid=178947
Merhabalar, 1 seneden fazla rimei makine kullanıyorum,artık yeni makine alma zamanı geldi,çok pahalı olmayan 100-150 tl arası makine tavsiyelerinizi bekliyorum,saygılar
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(09/05/2018, Saat: 16:06)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, 1 seneden fazla rimei makine kullanıyorum,artık yeni makine alma zamanı geldi,çok pahalı olmayan 100-150 tl arası makine tavsiyelerinizi bekliyorum,saygılar

https://www.extrashaving.com/edwin-jagge...eti-barley
Smile
Cilt ve sakal tipinizi, ne aralıklarla tıraş olduğunuzu belirtirseniz üstadlar size yardımcı olabilir
Sakalım çok sık ve kalın değil,hafta 1 veya 2 kere tras oluyorum.cildimde normaldir,Smile
(09/05/2018, Saat: 16:26)Bilge_Kagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cilt ve sakal tipinizi, ne aralıklarla tıraş olduğunuzu belirtirseniz üstadlar size yardımcı olabilir

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslında Merkür progress ve ejde89 arasında gidip geliyorum.bi kere alıp uzun yıllar kullanmak istiyorum fiyat performans olarak hangisini secmeliyim

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(12/05/2018, Saat: 17:32)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında Merkür progress ve ejde89 arasında gidip geliyorum.bi kere alıp uzun yıllar kullanmak istiyorum fiyat performans olarak hangisini secmeliyim

Her ikisine de sahip bi arkadaş daha iyi cevap verebilir.
Ben progress i kullaniyorum 2 yildir, memnunum. Tavsiye ederim.
Ben ayarlı aletlerdense bir agresif bir mild almayı tercih ederdim. Söylediğiniz özelliklere göre de89 size çok iyi gider. İlerleyen zamanlarda da daha agresif bir alet alırsınız. Tabii ki üstadlar daha iyisini bilir bu benim görüşüm araştırmalarım kadarıyla Smile
Ben Edwin Jagger'dan ziyade Merkur 34C, bence gerek yok ama ayarlı olsa daha iyi olur derseniz de Progress'i öneririm. Edwin Jagger kalite hissiyatı güzel bir alettir ama kullanımda Merkur 34C daha kolay ve kıvrak olur.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kullandığınız En Mild Alet? FearOfATG 135 63,714 29/09/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: kzldagpro
  Adjustable DE Alet Seçimi yigitemre 56 54,769 09/08/2020, Saat: 09:20
Son Yorum: Lord Sparhawk
  DE Alet Ağırlığının Tıraşa Etkisi treasurer 0 2,054 15/05/2020, Saat: 01:44
Son Yorum: treasurer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: