DE Alet Seçimi Genel
Sakalım çok sık ve kalın değil,hafta 1 veya 2 kere tras oluyorum.cildimde normaldir,Smile
(09/05/2018, Saat: 16:26)Bilge_Kagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cilt ve sakal tipinizi, ne aralıklarla tıraş olduğunuzu belirtirseniz üstadlar size yardımcı olabilir

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslında Merkür progress ve ejde89 arasında gidip geliyorum.bi kere alıp uzun yıllar kullanmak istiyorum fiyat performans olarak hangisini secmeliyim

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(12/05/2018, Saat: 17:32)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında Merkür progress ve ejde89 arasında gidip geliyorum.bi kere alıp uzun yıllar kullanmak istiyorum fiyat performans olarak hangisini secmeliyim

Her ikisine de sahip bi arkadaş daha iyi cevap verebilir.
Ben progress i kullaniyorum 2 yildir, memnunum. Tavsiye ederim.
Ben ayarlı aletlerdense bir agresif bir mild almayı tercih ederdim. Söylediğiniz özelliklere göre de89 size çok iyi gider. İlerleyen zamanlarda da daha agresif bir alet alırsınız. Tabii ki üstadlar daha iyisini bilir bu benim görüşüm araştırmalarım kadarıyla Smile
Ben Edwin Jagger'dan ziyade Merkur 34C, bence gerek yok ama ayarlı olsa daha iyi olur derseniz de Progress'i öneririm. Edwin Jagger kalite hissiyatı güzel bir alettir ama kullanımda Merkur 34C daha kolay ve kıvrak olur.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
EJ 89 ve Progress’i ayrı ayrı değerlendirmek gerekiyor. Biri ayarlı iken diğeri sabit ayarlıdır. Hangisini beğenerek kullanıyorsunuz diye bir sorunuz olacaksa favorim Progress’tir. Tek alet alacaksanız Progress’i almanızı tavsiye ederim. İki alet almak istiyorsanız ve biri Progress olacaksa bir diğerinin slant olmasını tavsiye ederim. Bizler sadece tavsiyede bulanabiliriz, son karar her daim sizindir.

Keyifli tıraşlarınız olsun

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Adjustable DE Alet Seçimi yigitemre 45 18,145 09/05/2018, Saat: 09:02
Son Yorum: ziyanınjileti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi