DE Alet Seçimi Genel
Bütçe sorunu yoksa progress nispeten uygun denilirse de89/r89 tavsiye ederim naçizane komşum.
Komşum sakalım problemli. Yatık karışık yönlü orta gürlükte ve bakır tel gibi. Daha önce merkür 37c slant denedim. Günlük tıraşa bence uygundu. 4 günden sonra ki sakalda performansını sevmemiştim. İstediğim neticeyi alamayınca gönderdim. Derdime dermanı progress te buldum. Günlük tıraşta yatık bölgelerde ayarı açıyorum, sorunsuz yerlerde ayarı kısıyorum. Ayarlı olması her türlü jileti kullanmama da olanak sağlıyor Smile
(26/06/2019, Saat: 15:08)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sakalım problemli. Yatık karışık yönlü orta gürlükte ve bakır tel gibi. Daha önce merkür 37c slant denedim. Günlük tıraşa bence uygundu. 4 günden sonra ki sakalda performansını sevmemiştim. İstediğim neticeyi alamayınca gönderdim. Derdime dermanı progress te buldum. Günlük tıraşta yatık bölgelerde ayarı açıyorum, sorunsuz yerlerde ayarı kısıyorum. Ayarlı olması her türlü jileti kullanmama da olanak sağlıyor Smile

+1
Merhaba,baili ve mühleR89 ile tıraş olan var mı?
Var ise ikisi arasında bir kıyaslama yapabilir mi? ve hangisi günlük tıraşa uygun olur? Teşekürler.
(12/09/2019, Saat: 21:49)Rasim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,baili ve mühleR89 ile tıraş olan var mı?
Var ise ikisi arasında bir kıyaslama yapabilir mi? ve hangisi günlük tıraşa uygun olur? Teşekürler.

Komşum bir tanışma başlığı altında yazarsanız daha sağlıklı geri dönüş alırsınız
(12/09/2019, Saat: 21:49)Rasim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,baili ve mühleR89 ile tıraş olan var mı?
Var ise ikisi arasında bir kıyaslama yapabilir mi? ve hangisi günlük tıraşa uygun olur?  Teşekürler.

Muhle R89 Kralı ..... Baili ile kiyaslamam bile Smile
(19/11/2019, Saat: 21:57)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Burada jileti oncelik goren kardeslerim varsa yanlıs veya cok uzun bir yoldasınız demek istiyorum.
Jiletin tırasınıza etkisi %5-%10 arasında, makina ve sabunun farkı daha buyuk. O begenmediginiz eh iste dediginiz jileti baska bir makina ile tanıyamıyacaksınız bile inan bak.

Tecrübeli üstadlar 8-9 aydır geleneksel tıraşa başlamış bir komşunuz için Merkür 42C den sonra  2. Bir makina olarak ne önerirsiniz acaba ?
Gargamel kötü biri olsaydı şirinleri göremezdi...
Ekonomik olmasını isterseniz Baili BD176’yı tavsiye edebilirim. Bir diğer tavsiyem Razorock Game Changer .84 olur.
(19/11/2019, Saat: 22:53)newbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tecrübeli üstadlar 8-9 aydır geleneksel tıraşa başlamış bir komşunuz için Merkür 42C den sonra  2. Bir makina olarak ne önerirsiniz acaba ?

Ne aradığınıza bağlı bir soru aslında. Daha yumuşak veya daha sert ?
(19/11/2019, Saat: 23:43)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne aradığınıza bağlı bir soru aslında. Daha yumuşak veya daha sert ?

Şimdiki makinem mild aslında biraz daha farklı karakterde agreseif veya ayarlı bir alet merak etmiyor değilim. Şimdilik arada sadece yanak bölgesinde Sedef ustra ile denemeler yapıyorum
Gargamel kötü biri olsaydı şirinleri göremezdi...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kullandığınız En Mild Alet? FearOfATG 135 63,722 29/09/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: kzldagpro
  Adjustable DE Alet Seçimi yigitemre 56 54,773 09/08/2020, Saat: 09:20
Son Yorum: Lord Sparhawk
  DE Alet Ağırlığının Tıraşa Etkisi treasurer 0 2,055 15/05/2020, Saat: 01:44
Son Yorum: treasurer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: