DE Alet Seçimi Genel
Ben de slant üzerine uzun zamandır bakıyorum komşum. Günlük için ikon x2 slantı de eklersen araştırmana iyi olabilir kanatindeyim.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gunluk icin Merkur 34c yi oneririm komsum.
Yani merkür slantlar günlük kullanıma uymaz mı diyorsunuz ?
Ben günlük tıraşlarımda R89 kullanıyorum ve çok memnunum. O beni, ben onu üzmeden gül gibi geçinip gidiyoruz...
Bütçe sorunu yoksa progress nispeten uygun denilirse de89/r89 tavsiye ederim naçizane komşum.
... Jilet sample jilet çeşitleri ilanımı inceleyebilirsiniz
Komşum sakalım problemli. Yatık karışık yönlü orta gürlükte ve bakır tel gibi. Daha önce merkür 37c slant denedim. Günlük tıraşa bence uygundu. 4 günden sonra ki sakalda performansını sevmemiştim. İstediğim neticeyi alamayınca gönderdim. Derdime dermanı progress te buldum. Günlük tıraşta yatık bölgelerde ayarı açıyorum, sorunsuz yerlerde ayarı kısıyorum. Ayarlı olması her türlü jileti kullanmama da olanak sağlıyor Smile
(26/06/2019, Saat: 15:08)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sakalım problemli. Yatık karışık yönlü orta gürlükte ve bakır tel gibi. Daha önce merkür 37c slant denedim. Günlük tıraşa bence uygundu. 4 günden sonra ki sakalda performansını sevmemiştim. İstediğim neticeyi alamayınca gönderdim. Derdime dermanı progress te buldum. Günlük tıraşta yatık bölgelerde ayarı açıyorum, sorunsuz yerlerde ayarı kısıyorum. Ayarlı olması her türlü jileti kullanmama da olanak sağlıyor Smile

+1
Merhaba,baili ve mühleR89 ile tıraş olan var mı?
Var ise ikisi arasında bir kıyaslama yapabilir mi? ve hangisi günlük tıraşa uygun olur? Teşekürler.
(12/09/2019, Saat: 21:49)Rasim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,baili ve mühleR89 ile tıraş olan var mı?
Var ise ikisi arasında bir kıyaslama yapabilir mi? ve hangisi günlük tıraşa uygun olur? Teşekürler.

Komşum bir tanışma başlığı altında yazarsanız daha sağlıklı geri dönüş alırsınız
... Jilet sample jilet çeşitleri ilanımı inceleyebilirsiniz
(12/09/2019, Saat: 21:49)Rasim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,baili ve mühleR89 ile tıraş olan var mı?
Var ise ikisi arasında bir kıyaslama yapabilir mi? ve hangisi günlük tıraşa uygun olur?  Teşekürler.

Muhle R89 Kralı ..... Baili ile kiyaslamam bile Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kullandığınız En Mild Alet? FearOfATG 91 9,584 24/07/2019, Saat: 16:46
Son Yorum: MetsGo
  Adjustable DE Alet Seçimi yigitemre 54 28,396 04/03/2019, Saat: 15:25
Son Yorum: vintage

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi