DE Alet Seçimi Genel
Altındaki sarı plastik parçadan bahsediyor.
satılık ilanlarım: http://www.geltir.com/thread-5888.html
(07/11/2014, Saat: 22:49)iceman_54 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Knob progressin karsiligimi acaba?

O sarı aparatı kastettim, çevirgeç mi demeli bilmiyorum Smile
www.BarbarosRazors.com

Lord Üstada katılıyorum,progressi 3 yıldır kullanıyorum istersem agresif istersem mild oluyor,hele 1,5 ayarda traş oldukça keyifli.

syg
Zaman ve mekan içinde herşey değişkendir.
(07/11/2014, Saat: 21:42)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotolarında görüp yorum yapmayın. O plastik son derece kaliteli ve elinize de gayet kaliteli bir his veriyor. Ayrıca hafif sarı rengiyle alete bir vintage havas katıyor. Son olarak altında güzel bir merkür logosu var, bence kesinlikle ucuz görünen, ucuz hissettiren bir makine değil progress.

(07/11/2014, Saat: 21:47)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben çok sempatik ve hoş buluyorum knobu (türkçesi ? )

Ben de beğenenlerdenim. Nostaljik görüntüsü var @Lord Sparhawk 'ın da yazdığı gibi nostaljik bir görüntü katıyor.

Ayrıca evladiyelik bir tıraş aleti isteniyorsa Progress doğru bir seçenek olur.
(07/11/2014, Saat: 22:52)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Futurun tıraşı bir tık daha efektif, progress'in tıraş keyfi ve versatilliği bir tık daha iyi. Ayrıca futurda kafa çok büyük olduğundan sakal bıyık şekil yapmıyorsanız iyidir yoksa zor oluyor biçim vermek. Futur nedense çabuk sıkan bir makine. Belki de o futuristik havasından. İlk başta hoşunuza gidiyor ama sonra yine klasik, vintage görünümlü bir şey istiyorsunuz.

Degerli yorumunuz icin tesekkurler. Dikkate alacagim. Yada 2 de alet alayim? Bir adjustable bir classic?
(07/11/2014, Saat: 22:56)pitbull Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lord Üstada katılıyorum,progressi 3 yıldır kullanıyorum istersem agresif istersem mild oluyor,hele 1,5 ayarda traş oldukça keyifli.

syg

Ben su progress i bi prosese alayim o zaman. Kullanmis adamlar bunu al diyorsa vardir bir bildikleri..
(08/11/2014, Saat: 00:04)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de beğenenlerdenim. Nostaljik görüntüsü var @Lord Sparhawk 'ın da yazdığı gibi nostaljik bir görüntü katıyor.

Ayrıca evladiyelik bir tıraş aleti isteniyorsa Progress doğru bir seçenek olur.

Simdi progress adindaki arkadasi tanimaya baslayacagim usta, bakmaktan zarar gelmez. Forum 2. Eldede temiz varsa bakarsin aliriz.
(08/11/2014, Saat: 00:59)iceman_54 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Simdi progress adindaki arkadasi tanimaya baslayacagim usta, bakmaktan zarar gelmez. Forum 2. Eldede temiz varsa bakarsin aliriz.
İmpa ticarette mevcut Smile
http://geltir.com/thread-4949.html
Peki bu zamak döküm üzeri kaplama aletletin ömrü ne kadardır tahminen? Evladiyelik denince çelik olanlar daha iyi olmaz mı?
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(08/11/2014, Saat: 01:04)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa ticarette mevcut Smile
http://geltir.com/thread-4949.html

Gordum sagolun fiyatlarda normal

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kullandığınız En Mild Alet? FearOfATG 135 63,698 29/09/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: kzldagpro
  Adjustable DE Alet Seçimi yigitemre 56 54,759 09/08/2020, Saat: 09:20
Son Yorum: Lord Sparhawk
  DE Alet Ağırlığının Tıraşa Etkisi treasurer 0 2,050 15/05/2020, Saat: 01:44
Son Yorum: treasurer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: