Fırça Nasıl Kullanılmalı
Kalıp sabun rodajı (bildiğiniz banyo sabunu) kalıp sabunla en az 10 defa köpürtün yıkayın
Berber stajı ( verin berbere bir kaç ay kullansın ) açılsın fırça Big Grin

(06/12/2014, Saat: 19:12)Kalfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli üstadlarım kusura bakmayınız bu konuyu sürekli hortlatıyorum.Ama ben bi karar aldım.Sağolsunlar bazı abiler tavsiyelerde bulundu ama ona rağmen fırçaya bir türlü ayar veremedim.Yeteneğim de var fakat daha usta değilim bu işte.Sabun rodajıyla da boşa sabun harcamak istemiyorum.Düşündüm ki elinde fazla olan hazır çatallanmış rahat kullanabileceğim küçük bir fırçası olan abimiz bana hediye ederse çok mutlu olurum.Ya da yoksa ben fırçamı göndereyim işten anlayan bi abi onu artık halıyamı sürterek ya da nasıl olacaksa halledebilir mi ? Her tıraşta sıkılıyorum bu işi halledemeyince.Zaten nedendir bilmiyorum dökülmeye de başladı.Bende köpüğü elimle sürüyorum suratıma bu da hiç güzel olmuyo sıcaklık da gelmiyo sakal da yumuşamıyor bol köpük ve kıvamlı da olmuyo Sad
(08/12/2014, Saat: 11:15)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Berber stajı ( verin berbere bir kaç ay kullansın ) açılsın fırça Big Grin

En kolayı buymuş, sigortasını da yaparlar mı acaba Big Grin
satılık ilanlarım: http://www.geltir.com/thread-5888.html
(08/12/2014, Saat: 11:51)nihilistraki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En kolayı buymuş, sigortasını da yaparlar mı acaba Big Grin

Forumda uygulayan arkadaşlar var.
MEB çıraklık sertifikası ile geri geliyor Big Grin
(08/12/2014, Saat: 11:15)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kalıp sabun rodajı (bildiğiniz banyo sabunu) kalıp sabunla en az 10 defa köpürtün yıkayın
Berber stajı ( verin berbere bir kaç ay kullansın ) açılsın fırça Big Grin

Bıttım sabunu almıştım saçlar dökülüyor diye olmadı onunla hergün sıcak suyla köpürtüp soğuk suyla yıkıyayım.2 sefer de tıraş sabunuyla beklettim geceli gündüzlü.Bakalım neler olacak.
(08/12/2014, Saat: 22:37)Kalfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bıttım sabunu almıştım saçlar dökülüyor diye olmadı onunla hergün sıcak suyla köpürtüp soğuk suyla yıkıyayım.2 sefer de tıraş sabunuyla beklettim geceli gündüzlü.Bakalım neler olacak.

Kepek yapmasın o sabun Big Grin
Üç vakte kadar o fırça masalda öpülen kurbağa nasıl prens olduysa fircada porsuk gibi yumuşak olur Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jiletin Makinede Kaymasını Nasıl Önlerim ? ThisİsTheWay 3 1,784 06/07/2022, Saat: 22:11
Son Yorum: Lord Sparhawk
  DE Jilet Bileme Nasıl ? rock83 18 16,527 11/10/2020, Saat: 23:05
Son Yorum: kral arthur
  Tersten almadan bir seferde sinekkaydi tras nasil olunur? TARKAN 19 31,154 29/12/2014, Saat: 18:18
Son Yorum: mavi
  bu bölgede yakın tıraş nasıl sağlanır DelikanliTiras 20 26,521 23/10/2014, Saat: 10:16
Son Yorum: mirrorihsan
  Kullanılmayan tıraş aletlerini nasıl saklamak gerekir? ludovico 2 5,229 30/09/2014, Saat: 18:37
Son Yorum: mavi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: