Yatik sakal
(15/11/2014, Saat: 15:35)seiko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Progresin hangi ayari ej89 kesmesiyle aynidir?
Progress in en güzel tarafı en yüksek ayarlarla bile konforlu tıraş vermesi.
Size tavsiyem fırça sabun vs uğraşmadan farklı bir yöntem denemeniz
şöyle;
öncelikle sıcak bir duş sonrası
Kiehl's Ultimate Brushless Shave Cream - White Eagle
veya
Zırh Shave Cream - Heavy Beard

her iki üründe mentol ve kafur içermekte
tiger balm veya vicks kullandıysanız kokuyu veya soğuk hissini biliyorsunuzdur
birebir aynı hisle tıraş oluyorsunuz
kremi cildinize beyaz bir tabaka olacak şekilde sürüyorsunuz
zırh kremin nemlendirmesi daha başarılı bu arada
tıraş sonrası soğuk suyla cildinizi yıkamanız yeterli başka bir ürün kullanmayınız

saygılarımla
Benim nacizane tavsiyem.Fircayi tasta kopurtun .yüzünüzu soguk su ile yikayin .köpüğu uygulayin .R41 ve konforlu bir jiletle .polsilver si yada crystal ile tek perde.sakal yönünde.bir gectiginiz yerden birdaha geçmeden tiras olun.Pişman olacaginizi sanmiyorum .tiras sonrasi soguk su ile yüzünüzu yikayin.Dusuk alkol oranli bir after shave yada kolonya kullanin.
Hocam imkanınız varsa bir video yapın da görelim. Belki daha sağlıklı önerilerde bulunulabilir bu sayede.
www.BarbarosRazors.com

R41 peki progressin hangi ayarina uyar?
P.s. ne videosu hocam?
Seiko dostum
Ben r41 önermem size
Kendim de ara sıra keyif için olurum ama ilacımız r41 değil diye düşünüyorum.
Progress jilet seçmez
En konforlu jilet hangisi ise dalmayan çekiştirmeyen, progress ile denemenizi tavsiye ederim.
Beğenmezseniz bir zararınız olmaz, forumda çok kolay satabileceğiniz bir makinadır progress.
Ben iş icabı hergün tıraş olması gereken biri olarak progress ile tek perdede yeterli bir tıraş elde ediyorum.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Tıraşınızı hazırlık aşamasından itibaren videoya alıp burada paylaşabilirsiniz o videoyu demek istemiştim.

(16/11/2014, Saat: 22:45)seiko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: R41 peki progressin hangi ayarina uyar?
P.s. ne videosu hocam?
www.BarbarosRazors.com

Hocam, zamandan ve imkanlardan dolayi malesef yapamiyorum. Ama her turlu ilgilendiren sorularinizi cevaplandirmaya herdaim hazirim
Jiletli ustiranin da yatik sakalimda pek faydasi olmadigini farkettim. Ozellikle wtg'de daha iyi sonuc beklerken, netice bir tik daha iyi oldu. Istedigim malesef olmadi.
Hocam, özellikle boyunda yana doğru çıkan sakalları almak için ben bu arkadaşın videolarından çok faydalandım. Özellikle 2. passte boynu aşağı doğru indirip sakalların alınabilirliğini arttırıyor. Bir deneyin derim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Boyundaki Yatık Sakallar AsakiR 20 9,476 13/08/2020, Saat: 02:13
Son Yorum: aliyuksel
  WTG, XTG, ATG ve Sakal Yönüne Göre Tıraş Teknikleri pars 56 94,430 24/06/2019, Saat: 13:59
Son Yorum: Silentsv
  Sakal kökleri mi suçlu ben mi? Men-Sup 31 27,297 20/09/2016, Saat: 15:52
Son Yorum: Tahir
  SAKAL VE BIYIK TIRAŞI totan35 26 47,525 10/05/2013, Saat: 23:49
Son Yorum: theunnamed
  Sakal kesim türleri totan35 4 21,872 30/03/2013, Saat: 23:51
Son Yorum: asymptote

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: