Favoriler Nasıl Düzeltilmeli
Gözlüksüz kimse yok sanırım içimizde Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Ben de bazen ikilime düşüyorum, eşit oldu mu olmadı mı diye. Bu konudaki kurtarıcım eşim oldu. Ona soruyorum eşit olmuş mu diye. Olmamış, şu taraftan az daha al derse tekrar aynanın karşısına geçiyorum ve bir hamle daha yapıp nirvanaya eriyorum Smile
So far so good..
Kulak boşluğunun alt kısmını referans alarak DE alet ile hep aynı yerden kesiyorum. Bir sıkıntı yaşamadım şimdilik.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
göz kararı, saçın genel itibariyle duruşuna bakılarak,çok uzun olmayacak şekilde,favori çizgisi hafif öne doğru meyilli
Bir keresinde ikisini eşit kesmeye inat etmiştim.Eşitleye eşitleye favori kalmadı yüzümde Big Grin El alışkanlığı mıdır nedir bu işin usulü ? Şöyle uzun ve nizami bir favori kesebilmek için ne yapmak lazım ?
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
(02/03/2020, Saat: 16:30)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir keresinde ikisini eşit kesmeye inat etmiştim.Eşitleye eşitleye favori kalmadı yüzümde Big Grin El alışkanlığı mıdır nedir bu işin usulü ? Şöyle uzun ve nizami bir favori kesebilmek için ne yapmak lazım ?

Kulağın belirlediğiniz bir noktasını ve burnun belirlediğibiz bir noktasını kesen bir çizgi düşünün ve bu çizgiyi kılavuz olarak değerlendirin. Eğer yine eşitlenmedi, fazla kaçtıysa düzeltmeye çalışmak yerine 3-5 gün uzamasını bekleyip tekrar düzeltin. En düz kesim için koruma barsız yuma veya koruma barı kırılmış permatik kullanabilirsiniz.
Ben Gillette Fusion'ın arkasındaki tekli bıçağı kullanıyorum. O da fena değil favorilerde ve burun altında.
"A Samurai always wears two swords."
(02/03/2020, Saat: 16:30)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir keresinde ikisini eşit kesmeye inat etmiştim.Eşitleye eşitleye favori kalmadı yüzümde Big Grin El alışkanlığı mıdır nedir bu işin usulü ? Şöyle uzun ve nizami bir favori kesebilmek için ne yapmak lazım ?

kulaktaki çıkıntılara göre hizalarım ben . ikisi eşit mi diye en son bakarım daha kolay oluyor.

nasıl düz alınır derseniz kulak tarafındaki ucu az daha yukarı kaldırarak keserseniz yandan düz kesilir. aynaya bakarak yüzünüze düz hizalarsanız kulak tarafına doğru sivri uç çıkar ortaya .

ayarlı aletlerin en yüksek ayarı ile alırım favorileri

(02/03/2020, Saat: 17:28)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Gillette Fusion'ın arkasındaki tekli bıçağı kullanıyorum. O da fena değil favorilerde ve burun altında.

hizalama sorunu yaşarım hep onda Big Grin
Ben tirastan sonra hanimi cagiriyorum, yonlendiriyor Big Grin

Denk gelirse de sac tirasindan sonra berberime ustura ile iz yaptiriyorum. Evde ugrasmama gerek kalmiyor.
Favoriye tam milimetrik uğraşmayın komşular. Belli bi süre sonra bu favori olayı obsesyon yapıyor ve insan asla eşit olmadığını düşünüyor. Ben takıktım bi ara kısalta kısalta kelaynak gibi kaldım bir gün. Şimdi artık kabaca eşitliyorum sonrasında karşılaştırmıyorum bile. Şu zamana kadar favorin eşit değil diyen olmadı. Fazla takılmamanızı öneririm.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eski Tıraş Jiletleri Nasıl Keskinleştirilir? MerkurFutur 9 8,466 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: MerkurFutur
Lightbulb Scuttle Nedir, Nasıl Kullanılır? porsuk 23 29,369 30/08/2020, Saat: 00:30
Son Yorum: marv
  Favoriler EŞİT olarak nasıl kesilir? teknikcocuk 11 12,664 15/08/2018, Saat: 15:37
Son Yorum: manuple
  Geleneksel Tıraşa Nasıl Başladım ? - Kendi Tıraş Tekniklerim Xo-oX 14 12,734 14/05/2016, Saat: 11:02
Son Yorum: rating

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: