Anket Başlığı: Ne yapıyim?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Bu ne böyle at gitsin,uğraştığına değmez.
11.11%
1 11.11%
Kutuları tutardım başka ustura koymak için.
22.22%
2 22.22%
Kolayca adam edilebilir.
0%
0 0%
Zor adam edilir,sen iyisi mi bana gönder.
66.67%
6 66.67%
Katılımcı sayısı: 9 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Çöp usturalar
Saygıyla önünüzde eğiliyor, ayakta alkışlıyorum Lord.
(28/11/2014, Saat: 01:00)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence @Lord Sparhawk kurtarabilir. Ben de merak ediyorum fotoğrafları.

Ben demiştim.
(08/12/2014, Saat: 22:08)ludovico Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saygıyla önünüzde eğiliyor, ayakta alkışlıyorum Lord.

Estağfurullah komşum.

Dün valide sultan geldi eve, arada vakit bulsam ağız açıp bileme işlemine geçeceğim usturaların.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Bu iş kolay değil arkadaşlar, hem estetik, hem sağlıklı bi iş çıkarmak ortaya her kişi karı değil..

Büyük saygı duyuyorum, ellerinize sağlık Lord Sparhawk...SleepySleepy
yeri değil belki ama, Mornetto komşumun bu bisiklet sevdası nereden çıktı çok merak etmeye başladım artık avatarını bile bisiklet sevgisine adamış. Komşum sağlık için mi hobi için mi ?
Mornetto komşuma sataşacağım derken , Lord üstada soracağım şeyi unuttum, bana da bisiklet lazım galiba..
Lord Üstadım yeni aldığım vintage usturanın bal rengi boynuz saplarında böcek yenikleri var, bunları , sapın arkasından aşındırıp alacağım aynı boynuzdan toz ve şeffaf epoksi yapıştırıcı ile karıştırıp doldurmak istiyorum, buna benzer şeyleri yapanları yabancı sitelerde gördüm diye hatırlıyorum... Sizin daha başka bir öneriniz olursa çok sevinirim.
(09/12/2014, Saat: 19:24)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yeri değil belki ama, Mornetto komşumun bu bisiklet sevdası nereden çıktı çok merak etmeye başladım artık avatarını bile bisiklet sevgisine adamış. Komşum sağlık için mi hobi için mi ?

Bi konudan girdik üstad, zorba üstad bisiklet alacaktı.

Baktım bisiklet çeşitleri çocukken olduğu gibi değil, acaba beni görürseler ne derler kaygıları filan, derken araştırmayı ciddileştirdim. Şehir bisikleti, yol bisikleti, katlanır, dağ vs.. pek çok çeşit kadro ve kompenant.

İşin içinden çıkamadım hepsinden aldım Big Grin Şimdi katlanır bisiklet dışında kullanmıyorum, akşam eve getir, sabah baronun vestiyerinde dolaba koy, duruşmadan sonra aç, çık yollara, hiç bi zaman ofis adamı olamadım Tongue

Bisiklete yeni XT göbekler ve 9 lu yol kompenantı ekledim. Oldukça keyifli.

Arabayı da unutturdu bana, kilo kontrol çok kolay. Kilo vermek çok kolay vs.. sağlık yönü de müthiş. Daha ne olsun Smile
Foruma hızlıca bakarken mesaj atanları ''avatarlardan'' tanıyordum.
Deccal Hunter gitmiş.Bisiklet Runner gelmiş Smile
(09/12/2014, Saat: 21:04)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Foruma hızlıca bakarken mesaj atanları ''avatarlardan'' tanıyordum.
Deccal Hunter gitmiş.Bisiklet Runner gelmiş Smile

Big GrinAngelAngel
(09/12/2014, Saat: 20:20)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bisiklete yeni XT göbekler ve 9 lu yol kompenantı ekledim. Oldukça keyifli.
Yarışlara da katılırsın artık sen.. Big Grin

Bende de var bir küheylan, ama getir götür çok kolay olmuyor. Ben de alsam mı bir foldable? 100 kilo taşıyanları var mı onların? Blush

Bu arada Lord'un elinden geçmesi için iki adet ustura göndermiştim. Usturalarla ilgilenmiş ve geri yollamış sağolsun. Biraz sonra çelik usturayla ilk tıraşımı olacağım. Fena halde heyecanlıyım. İnsanlık için küçük benim için büyük bir adım.. Wink
Yakın tıraş gibisi yoktur..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo İmalatını yaptığım usturalar ersenanahtar 26 32,186 24/02/2019, Saat: 00:36
Son Yorum: Soner
  İnternetten alınan usturalar sağlıklı mı? Nimzowitsch 22 14,934 04/07/2017, Saat: 11:58
Son Yorum: ferdi06
  Yeni Usturalar ERTAN SUER Kubilay 22 23,342 30/05/2015, Saat: 23:17
Son Yorum: d0vo
  usturalar yazı dizime başladım Lord Sparhawk 25 30,012 05/12/2014, Saat: 15:33
Son Yorum: rewolwer_
  Antikacıdan usturalar nihilistraki 9 8,928 28/11/2014, Saat: 21:25
Son Yorum: BigHillMe
  Çöp usturalar inceptum 1 4,019 24/11/2014, Saat: 23:08
Son Yorum: taskind
  Holeka ve Othello Usturalar nasıl theunnamed 0 3,642 05/07/2013, Saat: 00:10
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: