D.R. Harris Sandalwood Sabun
(19/12/2014, Saat: 03:58)yigitemre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım kendi adıma konuşayım, yiyici içici çıkamadık; parayı sabuna, kreme, aftershave'e ve kolonyalara kaptırdık. Blush Yeni başlamış biri olarak bendeki koleksiyon benim gözümü korkutuyor açık olmak gerekirse. Tabi üstatlara göre çok sönük kalır fakat cidden yer kalmadı koyacak malzeme durumuna geldim. Sabah vakti mesajımı editlerim, ne demek istediğimi delilleri ile iddia makamına sunarım Big Grin
Ayrıca bu kadar üstat varken ben yanlış bir bilgi verirsem, hem üstatlar güler hemde acemiler yanlış yönlenir. Dersiniz ki, siz yapın, gerekirse kırın kafayı gözü ama katkınız olsun, hayhay derhal. Sonuçta şeriatın kestiği parmak acımaz Big Grin
(Parada sorun yokta, bana limonlu bir ürün denettirmeyin. Castle Forbes Lime'ı kokladığımda, Kimyasal Ali'nin hardal gazı saldırısına uğradım sanmıştım. Big Grin Tıp literatürüne tıraş olurken kokudan ölen ilk insan olarak tarihe geçiyordum. Onun dışında ürün yurt dışı bir ürünse lojistik manada yardımcı olun, yeter bana.)

Sevgili yigitemre komşum siz incelemeleri gönül rahatlığı ile yapın buna kimse gülmez aksine memnun olur. Tüm incelemeler benim için değerlidir çünkü bakarım sizin gördüğünüz benim görmediğim birşeyden bahsetmişseniz tekrar incelerim ve bu hoşuma gider. O yüzden sizdende inceleme bekleriz.

Sent from my iPad using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Üstadım yazdığımı biraz düşünmeden yazmışım bakmayın kusuruma. "Güler" derken tabi bir aşağılama filan kast etmedim. Buradaki kimseden böyle birşey beklemem. Kast ettiğim şey büyük üstat Arnavut Şevketin dediği gibi "Amatörü eğlendirir bunlar!" konumuna düşmek azıcıkta olsa. Düşeyim o da sorun değil foruma renk gelir Big Grin Umarım yakın zamanda benim gibi yeni başlayanları bilgilendirebilecek, üstatlarında onayını alan, "Bu çocuktan adam olur!" dedirtecek sağlamlıkta bir inceleme yaparım.
(19/12/2014, Saat: 06:32)yigitemre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım yazdığımı biraz düşünmeden yazmışım bakmayın kusuruma. "Güler" derken tabi bir aşağılama filan kast etmedim. Buradaki kimseden böyle birşey beklemem. Kast ettiğim şey büyük üstat Arnavut Şevketin dediği gibi "Amatörü eğlendirir bunlar!" konumuna düşmek azıcıkta olsa. Düşeyim o da sorun değil foruma renk gelir Big Grin Umarım yakın zamanda benim gibi yeni başlayanları bilgilendirebilecek, üstatlarında onayını alan, "Bu çocuktan adam olur!" dedirtecek sağlamlıkta bir inceleme yaparım.

Bende burada bahsettiğiniz üstadlardan biri olarak görmüyorum kendimi zatenSmile ben sadece bir forumdaşım ve incelemelerinizi beklerim komşum.

Sent from my iPad using Tapatalk
Bende bu sabunu yurt disindan edindim.benim icinde yorumla denmis yalniz daha cok yeniyim. Daha nivea krem ile 2, arko ile 1,dr.harris sandalwood ile 1 defa tıraş oldum.
Shavecraftımda elime yeni ulasti.
Pazar aksami yeni sabun ile tekrar tıras olup elimden geldigince yazarim yalniz üstadlara ne kadar faydasi olur orasi mechulSmile
Ayrim yapacak kadar eski degilim.
Sadece nivea sens krem sanki arkodan daha iyi geldi bana.
(19/12/2014, Saat: 14:12)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende bu sabunu yurt disindan edindim.benim icinde yorumla denmis yalniz daha cok yeniyim. Daha nivea krem ile 2, arko ile 1,dr.harris sandalwood ile 1 defa tıraş oldum.
Shavecraftımda elime yeni ulasti.
Pazar aksami yeni sabun ile tekrar tıras olup elimden geldigince yazarim yalniz üstadlara ne kadar faydasi olur orasi mechulSmile
Ayrim yapacak kadar eski degilim.
Sadece nivea sens krem sanki arkodan daha iyi geldi bana.

Komşum siz yeni sabun ve halihazırda kullandığınız fırça, DE, jilet kombinasyonuz ile tıraş olun. Daha iyi kıyaslarsınız. Tıraştan önce de bir kaç kere köpürtmeyi deneyin yeni sabunlarınızı(genel olarak faydalı olur). Tıraş zamanı süpriz yapmasın size. Siz yorumlarınızı paylaşırsanız bizim aklımızda da fikir olur. Hepimize faydalı olur merak etmeyin.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Dediginiz gibi pazar akşamı deneyeceğim.
Bu arada L'occitane ardıç tıraş sabunu ve güzel görünümlü bir kasesi olan bir ürün var. Kullanan var mı acaba?
Fiyatı pahallıymış.
(19/12/2014, Saat: 15:44)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dediginiz gibi pazar akşamı deneyeceğim.
Bu arada L'occitane ardıç tıraş sabunu ve güzel görünümlü bir kasesi olan bir ürün var. Kullanan var mı acaba?
Fiyatı pahallıymış.

Evet forumda incelemeleri mevcut komşum

Sent from my iPhone using Tapatalk
Lafı burada geçtiği için yazayım, ilk incelememi çok yakın zamanda yapıyorum. Finallerim bittiği an "West Coast" dolaylarından bir ürünün incelemesini affınıza sığınarak, kafayı gözü yararak yapmayı düşünüyorum. Umarım üstatların güvenini boşa çıkarmayıp gayet hoş bir inceleme yaparım. Blush
(Not: Forumda incelemesi olmayan ama ismi geçen bir ürün kendisi.)
(Not 2: İyice TSF'ye döndürdük forumu, çokta iyi oldu aslında. TSF'deki kutu açılışı gibi gizemli yapıcam azıcık fark olsun diye Smile)
(19/12/2014, Saat: 15:44)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dediginiz gibi pazar akşamı deneyeceğim.
Fiyatı pahallıymış.

@ferhat1905 hocam ne oldu inceleme bir iki kelam söz edinde kuyruğu kurtaralım : )
L'occitane sabun ayrı kase ayrı fiyattır, kasede sabun var sanmayın bos halı 2 sabun parası.
Sabun incelemesi forumda mevcut.
Sabunun incelemesini ilk mesaja ekledim.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 221 181,967 08/04/2024, Saat: 23:53
Son Yorum: sfenks
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 60,108 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 259,635 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,924 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 115,718 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter