Pannacrema - Namaste
Süper inceleme olmuş, teşekürler
elinize sağlık üstat teşekkürler.
Zaman ve mekan içinde herşey değişkendir.
inceleme cok güzelde şu indirimden yararlanmak için bir arkadaşımız birden fazla alsın paylaşalım yarı fiyatına hepimiz temin etmiş oluruz.
Çok bilgilendirici bir inceleme. Teşekkürler üstad. Bence de bir organizasyon yapılabilir alım konusunda forumca.
Elinize sağlık,bir de içerik bilgilerini paylaşabilirseniz tam olur.
@mornetto

Beğenmenize sevindim, teşekkürler =)

@bayercy

Teşekkürler =)

@ooppss

Teşekkürler =)

@pitbull

Teşekkürler =)

@baran32

Biri tek bir sabun alsa sonraki 6 sabuna kadarki ilk siparişi %50 indirimli olacak yani 44 euroya 7 sabun alınıyor. @theunnamed belki bir organizasyon ayarlar=)

@hknz

Teşekkürler =) Organizasyon @theunnamed üstadın işi=)

@inceptum

Üstad ne kutu üzerinde ne de sitesinde tam içerik vermiyor. Sadece işinde shea yağı, hindistan cevizi yağı, kaolin, beyaz italyan kili ve sabunlaşma reaksiyonunun getirdiği gliserine ek olarak sonradan eklenmiş gliserin koydum diyor. Başka ne var ne yok bilmiyoruz.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

İnceleme için teşekkürler. Bu arada Namaste tekrardan stoklara girmiş ama 29€ gibi absürd kargo fiyatı(FedEx) var. İtalya'da fiyat/performans odaklı çok sayıda geleneksel tıraş ürünü bulunsa da kargo fiyatları hayal kırıklığı yaratmakta çok başarılı.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
ozendirici bir inceleme olmus elinize saglik.
aslinda bir organizasyon yapsak da toplu siparis versek sizin %50 indiriminiz uzerinden hem sizin surec sabun bitmeden devam eder hemde biz nasipleniriz.

Geçen hafta PannaCrema dan mail geldi "...artık % 50 indirimi yapmayı düşünmüyoruz ekonomik olarak cok zorlanıyoruz.." diye.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
yeni gordum konuyu cok guzel bir inceleme ustad eline saglik sen begendiysen bircok arkadasimiz begenecektir diye dusunuyorum toplu alim olursa veya @impaticaret mustafa bey getirtebilirse cok iyi olur
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PannaCrema Nuavia...Biscolata dikdik_s 8 4,686 24/11/2018, Saat: 20:22
Son Yorum: ismailinbiri

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: