Krampert's Finest Acadian Bay Rum
@onur98

Teşekkürler üstad, bende inşallah keyifle bir tipsoft kullanıcam =)

@alpergoren

Beğenmenize sevindim, teşekkürler =)

@tipsol

Teşekkürler =)

@1912

Teşekkürler =)

@theunnamed

Teşekkürler =)

@crionics

Teşekkürler =)

@btoprak

Teşekkürler =)

@bayercy

Bay rum benim evde ilk denediğim losyom tipiydi=) Türkiye'de bay rum için kullanılan Pimenta Racemosa cinsi defne yaprağı yok. Marketlerde satılan defne yaprağı o kokuyu vermiyor ben denedim olmadı. Amerika'dan pimenta racemosa esansı getirdim onu da daha denemeye fırsatım olmadı. Ayrıca ev yapımı losyonların baz malzemesi olan cadı fındığı özü (witch hazel) ülkemizde yok. Sadece bir marka küçücük şişeyi 70 liraya satıyor. Bunun Amerika fiyatı market markası ise 5 dolar kaliteli ise 10 dolar. Bu gibi şeylerden dolayı ülkemizde losyon işi en azından ev boyutunda malzeme tedariği açısından zor. Hadi kozmetik girişi sıkıntı olmasa internette tonla tedarikçi var. Yani rom değil de diğer malzemeler sıkıntı. Bu yüzden ben meyve bazlı, gliserin ve alkollü losyonlara döndüm.

@pitbull

Ben teşekkür ederim komşum. Forumda takıldığımız her saniye para valla =D
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Sağolun üstadım açıklamanız için. Smile
Daha önce de rica edilmişti ama tekrarlamak istiyorum; fırsatınız olduğunda vakit ayirabilirseniz , Kendin Yap (DIY) bölümünde losyonlarinizin tariflerini görmeyi cok isterim.
Elinize sağlık güzel bir yazı olmuş Smile

C6603 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Boyle guzel bir inceleme icin ellerinize saglik.
Elinize saglik Straht ustadim A dan Z ye bir inceleme.Forumda ayni urun hakkinda birkac inceleme oldugu oluyor.ikinci bir inceleme yerine yorumla katilip,boyle pek duyulmamis urunleri tanitmak satin alacak arkadaslara rehber niteliginde olmasi acisindan hos oluyor bence.Satici da isine ozen gosteren birisi anlasilan.
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
Güzel inceleme olmuş elinize sağlık..
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
@bayercy

Önemli değil=) Keşke birden fazla kişi losyon yapımı denese de öğrendiklerimizi paylaşsak, çok daha hızlı gelişme kaydederiz. Ben yapımı vs detaylı anlatan bir konu açıcam, başkaları da hem ÖM ile hem forumdan istediler hatırlıyorum fakat vakit bulamıyorum şöyle güzel fotoğraflı falan anlatım yapmaya.

@aslan180

Teşekkürler komşum=)

@ronin

Teşekkürler komşum =)

@merg

Teşekkürler komşum=) Popüler ürünleri pek sevmediğim için bende hem böyle sağda solda kalmış duyulmayan şeyler var=)

@ts9funk

Teşekkürler komşum=)
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: