timor usrura
aa94z7.jpg

4vnu5e.jpg
Sonuç?..
Biraz bilgi verseniz hocam, nasıldır bu Timor usturalar?
Yakın tıraş gibisi yoktur..
Komşum KB tic. de mi bakıyorsunuz? Timor usturaların fabrikasyon hataları olduğunu okumuştum-bıçağın tam düz olmaması ve simetrik olmaması vb-. Ağız alma ve keskinleştirmek zor oluyormuş ama başarılırsa iyi tıraş veriyorlarmış Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Aynen komşum oradayım ara sıra uğrar muhabbet ederim yeni ürünler getirmiş kontrol ediyorum gördüğüm pek bir hata yok ama yapısı gayet iyi fakat çeliği nasıl iş görür bilmiyorum
Plastik ahşap ve metal sap getirtmiş dediğim gibi ağız yapısında bir falso göremedim shave ready zaten
Plastik sap 235 ahşap sap 280 tl fiyat verdi tabi indirimsiz hali
Komşum warped blade dedikleri ağzın biraz çarpık ve ya dalgalı olma durumu olabiliyormuş. Siz gördünüz mü öyle bir şey? Ben de bakmıştım geçen ay ama emin olamadım. Çeliğinin kötü olacağını sanmam Giesen&Fortoff eski bir üretici fabrikasyon/yapısal bir sorun yoksa kötü çıkacağını sanmam. Fiyat ne diyor?
Euro endeksli olduğu için değişiyor ama bana da aşağı yukarı aynı demişti zaten. Dışardan almakla aynı fiyata geliyor.
Bence dediğiniz gibi dışardan söylemeye kalkıp beklemesi gümrük olayı derken iş uzuyor mantıklı olabilir tabi üstatlar daha derin yorum yapacaktır
Hamburg ring modeli , bu firmanın en bilinenlerinden ve baz olanı , benim ikinci usturamdı ağız almakta zorlanmıştı ancak tıraşı bir hollow usturadan beklenecek seviyede, sıkıntı vermez , rahatlıkla kullanabilirsiniz. Birde o fiyata bende ne usturalar var almak isteyene , ilana çıkartmıyorum ama isteyen arkadaşlara öm ile gönderiyorum bilginize , büyük hill-me fırsatları kaçırmazBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  timor 306 ustura james bond 1 2,264 24/08/2020, Saat: 00:00
Son Yorum: Kubilay

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: