Keep Calm and Vape On
@Legend
Birde teknik bilgileri verdigimiz ayrı bir konu var. Makinanızın ayarları icin kabaca bilgi olsun diye bakmanızı oneririm.
http://geltir.com/showthread.php?tid=9174
Tişikkirlir Sipirmin.
(19/04/2020, Saat: 12:26)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Legend
Birde kabaca teknik bilgileri verdigimiz ayrı bir konu var. Makinanızın ayarları icin kabaca bilgi olsun diye bakmanızı oneririm.
http://geltir.com/showthread.php?tid=9174

Teşekkürler komşum keşke önceden fark etseydim bu konuyu. Hiç bilgim olmadan aldım bir ara vazgeçiyordum terimleri gördükten sonra yok pod mod atomizer mtl dl coil vs vs... neredeyse bununla uğraşılır mı git ateşliye devam et daha iyi dedim sonra araştırdım biraz. Forumundan baktım hala işin içinden çıkamayınca malum satış yapılan sitelerden tavsiye istedim 2 model söylediler bunu aldım. Kapıda ödeme aldım ya hıyar çıkarsa kutudan diye bir de onun stresini yaşadım Smile Neyse değdi ama bana şuan sigara almayı engelletiyorsa işe yarıyor demektir.
Yalnızca taşıma kolaylığı nedeniyle Minifit aldım ama satıcı sağ olsun salt göndermeyince deneyemedim. Sanırım podmod kullanan yok, her ne kadar revolverdan ağırlık dışında çok memnun olsam da podmod ile devam edeceğim. Minifit dışında ZQ vi de alacağım sanırım vapefly jester bulamayacağım için. Podmod bilgisi olan komşum bilgilendirirse sevinirim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Merhaba geltir buhardaşlarım, Eski bir esf üyesi olarak esf forumun son halinden pek memnun değilim. ilanlar vs çok kullanışsız ve bir pod dayatmasıdır gidiyor. ben zaman içinde tamamen mtl kullanıcısına dönüştüğüm için elimdeki drop rda ile vedalaşmak ve bir adet hellvape md rta edinmek istiyorum. elimdeki diğer atoların tamamı old school mtl. hem yeni mtl cihazlarla tanışmış olmak hem de hiç kullanmadığım drop rda işe yarasın istiyorum. aramızda ilgilenen olursa benimle irtibata geçmesi rica ediyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vaping 101, Keep Calm and Vape On dikdik_s 34 16,223 22/10/2019, Saat: 22:02
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: