Keep Calm and Vape On
@Selman Komşum, katılıyorum Çin'den gelen ucuzlara güvenim hiç yok, OHW vs. gibi premium olarak adlandırılan Amerikan likitleri çok çok pahalı, ancak ya oradan alırım, ya da gidene aldırırım. @Dikdik_s Komşum'un dediği gibi Efkar (o da aynı forumdan Nasrettin Hoca), Heisenberg markaları güven telkin ediyor. Efkar'ın tek sorunu plastik şişesi ve etiketi çok kötü ama bunun da bir önemi yok üreteni bildikten sonra.

Yalnız bu arada son gelişme dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama, forumlarda ve gruplarda en çok konuşulan Merck Türkiye'ye gönderimi kesti. Tedarikçilerde de yok artık Merck Nbase'ler. Bakalım sistem biraz değişecek gibi duruyor. Bu üreticiler Merck mi kullanıyordu yoksa farklı base ya da nbaseler mi kullanıyordu bilemiyorum ama evyapçıları da zor bir dönem bekliyor olabilir. Balmumcu ya da diğerlerine kalabilir nbase sektörü.
@Dr.Fahrenheit Komsum inan, merk base kullanan likitcimiz zaten yok bizim. Base satan keyf gibi firmalarında merk urunu kullandıgına sahsen inanmıyorum. Neden derseniz.

Merck in Vg si 400 lira ise, merk in Pg si 130 lira. Ama siz keyf gibi bir siteden Vg yada Pg isterseniz 2side aynı fiyat, boyle birsey mumkun degil. Cogu pg ve Vg italyan menseili oluyor kullandıkları. Onlarda 3te1 i yasal ithalatsa gerisi kacak geliyor. Nikotinsiz litre fiyatlarıda Vg ve Pg icin 15-30 lira civarında. Bunlar tabi nikotinsiz fiyatları. Nikotin konusu ise biraz daha tehlikeli ve sıkıntılı. Hem nikotinle is yapmak tehlikeli, hemde ithalat daha zor oldugu icin biraz daha karısık konular. ama 100ml 100mg lık nikotin 125 lira gibi bir fiyatı var bununlada 1.6 litre gibi 70/30 pg li 6mg lık nbase yapabilirsiniz.
@dikdik_s komşum çok haklısınız. Merck, tam uymayacak ama "selpak" gibi olmuştu likit aleminde. Her yapan biraz övmek için, biraz tek bildiği kaliteli diye bilinen marka olduğu için Merck diyip geçiyordu. Bu süreçle belki en azından yalan yere Merck demez kimse.

Şu işin yasal zemini otursa aslında güzel olacak. Vergisini verip içmeye razıyım yeterki içeriğini ve üretim koşullarını bilelim.
bugün itibariyle elimdeki tüm likitleri bitirdim ve elektroniği de bırakma niyetiyle tekrar sipariş vermedim. İnşallah kafam atmaz da bunu da komple bırakırım.
merak edenler sigarayı bıraktırmıyor sadece alışkanlık değişiyor. wto-cubis pro / kayfun mini v3 / ijoylimitless rdta ve pro c yedek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Piko mod/melo 3 aldım var mı likit önerisi olan?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Sigara kanser yapar, elektronik çakması suratta patlar.... Bırakın artık şu mereti,bu kadar mı zor? Smile Smile
@Kaptan

Hocam konuyu fazla bilmiyorsunuz sanırım. Televizyonda gordugunuz gibi patlaması falan olmaz bu aletlerin. O patlayanlar mechanic mod dedigimiz seyler.
Bu
bahsettiginiz tv lerde yapılan suna benzer, pistonu atan, motoru patlayan araba videosunu tv de cevirip cevirip, arabalar patlıyor kullanmayın demeye benzer.
Konu hakkında bilgi sahibi olursanız bir gun enine boyuna tartısırız. Sigara icmeyene kesinlikle ne tavsiye ederim ne denetirim, ama benim gibi tiryaki var ise, e sigarayı sigara icenlere elimden geldigimce tanıtıyorum sahsen. Sayesinde bıraktım, tansiyonum duzeldi.

@Ahraz
Kardesim guzel likit istiyorsan vapesis ve brand 35 oneririm.
Bu e-sigara konusuna hiç hakim değilim. Tavsiye edebileceğiniz başlangıç modeli var mıdır? Şöyle patlamayan ve ayarlarla falan uğraştırmayan cinsinden olsun. Big Grin Eleaf ijust s nasıldır mesela?
Ijust, Aio, Ego one mega tarzı cihazlar ayarsız cihazlardır.

Fakat gunluk sigara iciminiz ne kadardır, sonucta bıraktırmak onemli, yogun icici iseniz bu kucuklerin pilleri sizi butun gun goturmeye bilir. Sonra cokca rastladıgım bir elde atesli sigara, cepte esigara olayı olmasın, is oyuncaga donmesin o acıdan ben yine standart pilli pico gibi ciihaz oneririm. Piliniz bitince yedek pil takar aynen devam edersiniz.

Ben zaten calısırken anca gunde 3 dal yemek sonrasında canım istedikce icebiliyorum tiryaki degilim vs. diyorsanız basta belirttigim cihazlar isinizi fazlası ile gorecektir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vaping 101, Keep Calm and Vape On dikdik_s 34 16,467 22/10/2019, Saat: 22:02
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: