Keep Calm and Vape On
(09/12/2014, Saat: 00:29)Atto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir dönem otuzun üstünde vaper toplandık buluşma yapıyoruz. Bir ara mekandan telefon için dışarı çıkmıştım. Öyle bir sis çökmüş ki içeriye, sanırlar kümülüs bulutları tepemizde.

Narkotiği geçtim, itfaiye çağırmadıklarına şükür Big Grin

Koku yoksa sorun yok Angel
Vaperon olmak için önce eski tiryaki olmak mı gerekiyor ?
Hiç sigara içmeyenlerde vaper alıyor mu ?
Elektronik nargile gibi düşünün bizdekiler biraz prof nikotin içereni de var içermeyeni de likitler aromatik gayet keyifli yani sigara içmeyip buhar çeken çok tanıyorum
(09/12/2014, Saat: 00:33)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koku yoksa sorun yok Angel
Vaperon olmak için önce eski tiryaki olmak mı gerekiyor ?
Hiç sigara içmeyenlerde vaper alıyor mu ?

Tütün aromalı likitler baharat temalı olduğundan anlık koku yapar ve geçer. Meyva bazlı likitlerde ise koku yok.

Sigara içmeyip vaper olanı görmedim henüz. Bence gerek de yok. Sonuçta ciğere temelde gliserin buharı, aroma çekiyoruz.

Şimdiye kadar bilimsel olarak zararı ispatlanmamış olsa da, bir takım etkileri vardır muhtemelen. Tabi tütün ürünleri yanında devede kulak misali. Şahsen olumsuz etkisini görmedim.

Sayesinde sigarayı bıraktım. Nikotine olan bağımlılığımı yendim.

Şimdilerde ise ağzımdan ejderha misali buhar çıkarmaktan keyif alıyorum. Aslında aroma tadımcılığı yapıyorum. Nargile gibi.
a77b354932e5b4f72f4e1143ec217a95.jpg

282d19859f6b45550324cd2e34867a85.jpg

ede709ad3354e4fda4631f7d6418dbb5.jpg

Bu da benim tüfeng Smile

Vaporshark rDNA 30 BoxMod. Üzerinde Troy X RDA var. Yenilenebilir damlatmalı atomizer. Tek coil alttan hava beslemeli. 316 Ti alaşım ilk yerli yapım atomizer.

BoxMod a gelince. 7-30 Watt arası güç ayarlanabilir. Bu şu demek, aroma ve buhar yoğunluğunu ayarlanabiliyor. Progress gibi Smile

1 Adet 18650 pil ile çalışır. Usb den şarj edilebilir.

İçerisinde Evolv firmasına ait olan DNA 30 Modül var. Güç ayarlı invertör gibi çalışır.

Piliniz %100 şarjda hangi değeri ayarladıysanız, Şarj %10 a düştüğünde de aynı değeri çıkıştan alırsınız. Böylelikle piliniz bitene kadar aynı performansta buhar ve aroma alırsınız.

510 konnektör bağlantılı her atomizeri rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Hiç havası yok gibi Smile
Ne bileyim sigara,puro yada pipo eldeyken ''politika,sanat,memleketi kurtarmak konuşulsa '' daha havalı oluyor.
Elde vaper ile ne konuşşan havalı olmaz Big Grin
(09/12/2014, Saat: 01:08)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiç havası yok gibi Smile
Ne bileyim sigara,puro yada pipo eldeyken ''politika,sanat,memleketi kurtarmak konuşulsa '' daha havalı oluyor.

İki kişiden birinin elinde esigara olunca, e sigaradan başka muhabbet olmuyor genelde Smile
(09/12/2014, Saat: 01:08)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiç havası yok gibi Smile

Aman üstadım pipomuz da var lütfen Wink

o0v6sg.jpg

w2ou2g.jpg

Koleksiyondan bir kaç parça
(09/12/2014, Saat: 01:10)Atto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İki kişiden birinin elinde esigara olunca, e sigaradan başka muhabbet olmuyor genelde Smile

Kurusıkı silaha benzetilebilir mi ?
Gerçeği zararlı öldürücü
Oldu şimdi,çok güzel pipolar.

(09/12/2014, Saat: 01:14)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aman üstadım pipomuz da var lütfen Wink

o0v6sg.jpg

w2ou2g.jpg

Koleksiyondan bir kaç parça
Teşekkürler üstadım

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vaping 101, Keep Calm and Vape On dikdik_s 34 16,413 22/10/2019, Saat: 22:02
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: