Keep Calm and Vape On
Sigarayla (tekrar) geçen 6 ayın ardından böyle bir setup ile vape alemine geri döndüm ( kayfun v4- Vaporesso Swag)
Uzun süre DL içimden sonra mtl biraz yumuşak gelmeye başladı. Halen günde bir/iki sigara içiyorum.
Adam akıllı nikotin değerinde olan lezzetli ithal likit önerilerinize açığım efendim Smile
Bu arada alabileceğim kanalı da paylaşırsanız müteşekkir olurum
.
dd137670d0698e599867d34f156b23fc.jpg
Bende yaklaşık 1 yıldır buharliyorum ama ramazan beni sigaraya tekrardan yaklaştırmaya başladı. Gunde 3-5 gidiyor, yanında da mtl içim doggystyle ve pico setup im var. Ramazan sonrası sigaraya kesin veda düşünüyorum.

Bu arada ben ağırlıklı sek nbase içiyorum. Yüksek nikotinlisi sigara tadina en yakin tadi veriyor, tavsiye ederim.
(03/06/2018, Saat: 16:14)ardanadam Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sigarayla (tekrar) geçen 6 ayın ardından böyle bir setup ile vape alemine geri döndüm ( kayfun v4- Vaporesso Swag)
Uzun süre DL içimden sonra mtl biraz yumuşak gelmeye başladı. Halen günde bir/iki sigara içiyorum.
Adam akıllı nikotin değerinde olan lezzetli ithal likit önerilerinize açığım efendim Smile
Bu arada alabileceğim kanalı da paylaşırsanız müteşekkir olurum
.
Komşum belki biliyorunuzdur, esigaram forumunda tedarikçiler mevcut bir göz atmanızı öneririm. Güven konusunda sıkınti olmaz. Yalnız şöyle bir durum var ithal likitlerde nikotin sınırlamasi var, yerli tedarikçiler ve üreticiler den temin edebilirsiniz 9 mg ve üstünü.
(03/06/2018, Saat: 23:17)mehmetk1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum belki biliyorunuzdur, esigaram forumunda tedarikçiler mevcut bir göz atmanızı öneririm. Güven konusunda sıkınti olmaz. Yalnız şöyle bir durum var ithal likitlerde nikotin sınırlamasi var, yerli tedarikçiler ve üreticiler den temin edebilirsiniz 9 mg ve üstünü.

Kıymetli dostum sanırım 9 mg şimdilik yeterli olacaktır zatenSmile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aslında likit içinde kullanılan bileşenlere göre değişkenlik gösterebiliyor nikotin orani konusu, ya da sigaraya olan bağımlılığınıza. Kullanılan nikotin markası özellikle doyum konusunda etkili oluyor. Dl den geçiş yapmaniz da bunda etken. Ben bir yandan sigara ile mücadele ettiğim için 12 mg ancak yetiyor bana, ramazandan sonra daha üstünü denemeyi de düşünüyorum ciddi ciddi.
Bir tedarikçide 12 mg Castle Long buldum. DL içerken kendim yapmıştım aslında sevdiğim bir aroma. Bi 60 ml denemek için alıyorum bakalım nasıl olacak. Artık kendim yapmak istemiyorum likiti. %100 güvenilir bi tedarikçi bulunca ayda bir kaç şişe alayım , yoluma bakayım diyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Benim de sevdiğim likitlerdendir castle long, clon olanini içmiştim. Keyifli buharlar Smile
Koleksiyona biraz renk katalım, yanarlı donerli olsun.

fco47p.jpg
Doğubank'da böyle bir set gördüm, tel sarmak için sanırım
2na4qpu.jpg
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(30/06/2018, Saat: 20:57)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğubank'da böyle bir set gördüm, tel sarmak için sanırım
2na4qpu.jpg

Haklısınız hatta ölçüm cihazı da var, güzel bir set

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vaping 101, Keep Calm and Vape On dikdik_s 34 16,508 22/10/2019, Saat: 22:02
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: