Keep Calm and Vape On
Troyu ben alet cantamda yedek tutuyorum. Tatilde falan olur elimdeki urun kırılır vs. diye kırılmaz olarak yedek atomizerim.
Ne yalan soleyeyim rda olayına cok alısamadım ben. Ama siren V2 yada galaxy herkesin memnun kalacagı urunler bence.
Battlestar yurtdısında ovguyle bahsedilen sorunsuz basit 2 pilli rahat tasınabilir guzel bir moddur. Fotoda son gelen rainbow rengi ama aslında ilk zamanlarında sarı rengi ile unlenmisti
24cy6nl.jpg
Yeni gelen Ammit Mtl Rta mız, eski Obs engine gibi altı kapalı, akıtma problemi olmayan bir atomizer.
İlk tecrubeme gore fena degil MTL ve kısık DTL yapabileceginiz benim sevdigim aralıkta cok sıkısık olmayan bir havalandırma sistemi var. Aroma orta ust gibi. Donusumlu kullandıgım atomizerler arasına girer, sevdim.

akwvsw.jpg

Guncelleme: Aroma farklı sarımda daha guzel oldu. Siren2 den daha cok elim gider oldu. Tavsiye olunur ato.
@dikdik's kullanmadıysanız Penodat denemenizi tavsiye ederim. Nikotin doyuruculuğu ve boğaz vurumu Siren v2'ye göre biraz düşük olsa da aroma konusunda çok iyi, kurulumu kolay, akıtma olasılığı zor, sıkı içimi yeterli bir atomizerdir.
Onceki yerli ato denemeleri benim icin balon cıktıgı icin ben biraz kustum komsum. Penodat ı arkadasta gorup denemistim. Azıcık boyu uzun geldi bana, ama arkadas begeniyordu dediginiz gibi. Oneri icin tesekkurler.

Dun gelenler,

Damn Vape Fresia, sans eseri gordum ne yorum okudum, ne arastırdım. Yapısı hosuma gitti. Ammit ve siren2 gibi tarzı,denemelik soylediydim, cok begendim cok da yakısıklı bir atomizer cıktı. Tavsiye olunur atolardan biri.
Bu aldıgım 5ci serpent mini falan herhalde, bende durmuyor serpent, es dost arkadas merak edip istedimi ona hemen veriyorum al bununla bir giris yap yeterki sigarayı bırak diye.
ampe8i.jpg

Foto cekmeye usendim, degisiklik olsun bir mekanik mod dursun diye bir sure once soyledigim Hcigar Angelus mech. mod geldi bugun. Seri numaralı İsciligi falan guzel bir urun yapmıslar, ama sonucta tabi bos bir boru.
161mgy9.jpg
likitleri nereden temin ediyorsunuz arkadaşlar..
(13/01/2019, Saat: 23:10)blacklesrum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: likitleri nereden temin ediyorsunuz arkadaşlar..

Ben genelde kendim yapıyorum ama su siteyi onerebilirim. 4 tane alınca 1 tanesi hediye oluyor, yaklasık 600ml likiti uygun fiyata almıs oluyorsunuz. Zıkkım ve Nutty coffee aklımda kalan hoslandıklarım olduydu.

https://www.vaporchef.org/demlenmisi-var
(14/01/2019, Saat: 02:57)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben genelde kendim yapıyorum ama su siteyi onerebilirim. 4 tane alınca 1 tanesi hediye oluyor, yaklasık 600ml likiti uygun fiyata almıs oluyorsunuz. Zıkkım ve Nutty coffee aklımda kalan hoslandıklarım olduydu.

https://www.vaporchef.org/demlenmisi-var

teşekkür ederim değerlendireceğim.
(13/01/2019, Saat: 23:10)blacklesrum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: likitleri nereden temin ediyorsunuz arkadaşlar..

Evyap kullanıyorum ama bu aralar sek içmeye başladım. Malzeme teminini İlke Kimya, Alev Kimya, velabuhar, keyf ve turkbuhar gibi güvenilir bulduğum yerlerden alıyorum.
2016 2017 senelerinde 2 seneye yakın neredeyse aralıksız kullandım elektronik sigara.. Pico ve ijust2 modlarım var. Gemini rta, ijust rta ve phenemenon mtl rta klonum var... kantal 24-26 ga tel ve pamuğum aynı zamanda yeterince hazır coilim de var...

piyasa darbe yiyince likit ve ekipman temini zora girince sopuyup bırakmıştım... evyapı da denedim ama 3-5 fazla olsun hazır olsun kafasındayım...

Tekrar geçmek istiyorum esigaraya.. Bilhassa hazır likit kaynakları noktasında kaynak tavsiiyenizi gerek burdan gerek özel mesajdan iletirseniz çok memnun olurum.. Teşekkürler bol buharlar Smile))))

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vaping 101, Keep Calm and Vape On dikdik_s 34 16,410 22/10/2019, Saat: 22:02
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: