HANGİ OMEGA FIRÇA ÇEŞİTLERİNİ TÜRKİYEDE GÖRMEK İSTERDİNİZ ?
Olabilir @pitbull komşum; o durumla ilgili konuda yorumlar yazıldı ve bitti. Fırçanın satıcısı @onur98 komşum bile iğneleyici yorumlar yapmıyorken siz son birkaç gündür bazı konular altında alaylı yorumlar yapıyorsunuz. Mesela http://geltir.com/thread-894-post-95625.html#pid95625 bu konuda da benzer bir yorumunuz var.

Şimdi ben de diyorum ki hiç konusu değilken bu konunun altında

(12/12/2014, Saat: 01:25)pitbull Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bence mustafa bey'e sorun 25 yıldır sektörde kırılmayan fırça yapsın bize.

syg

yorumunuzu yazmanız sonrasında atışma çıkmasına müsait bir ortam ortaya çıkabilir, @mustaphaturk komşum da yorumunuza cevaben yorum yazsa nihayetinde gereksiz üzüntüler yaşayabiliriz. Buna gerek var mıdır sizce?
Şu retroyu çok aradım, bi kısmet olmadıConfused

21amsup.jpg
(12/12/2014, Saat: 02:09)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olabilir @pitbull komşum; o durumla ilgili konuda yorumlar yazıldı ve bitti. Fırçanın satıcısı @onur98 komşum bile iğneleyici yorumlar yapmıyorken siz son birkaç gündür bazı konular altında alaylı yorumlar yapıyorsunuz. Mesela http://geltir.com/thread-894-post-95625.html#pid95625 bu konuda da benzer bir yorumunuz var.

Şimdi ben de diyorum ki hiç konusu değilken bu konunun altında

yorumunuzu yazmanız sonrasında atışma çıkmasına müsait bir ortam ortaya çıkabilir, @mustaphaturk komşum da yorumunuza cevaben yorum yazsa nihayetinde gereksiz üzüntüler yaşayabiliriz. Buna gerek var mıdır sizce?

Mavi komşum konuyla ilgili yorumları tekrar okurmusunuz diye yazdım,siz olabilir diye yazmışsınız....Ben Onur Bey'i tanımam,ondan sadece alış-veriş yaptım son derece de memnun kaldım.Onur Bey adına değil dürüst satıcılar adına yorum yapıyorum,alaylı yorum yapmıyorum aslında,yorumları okursanız fırçanın kırılma sürecini bu kadar analiz eden bir üyenin deneyimlerinden forum üyeleri olarak neden faydalanmayılım anlamında soru sordum sadece.Ben çatışma çıkmasına zaten müsade etmem,sadece doğrunun peşindeyim.

saygılarımla
Zaman ve mekan içinde herşey değişkendir.
Çinden gelen mallar ne zamandan beri Türk malı oldu? Ayrıca umarım impa ticaretteki mustafa bey ile beni karıştırmıyorsunuzdur. Kusura bakmayın bir kaç gündür foruma girip cevap yazamadım. İnşallah güzel haberlerim olacak tüm foruma, herkese saygılar...
(12/12/2014, Saat: 02:38)pitbull Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mavi komşum konuyla ilgili yorumları tekrar okurmusunuz diye yazdım,siz olabilir diye yazmışsınız....Ben Onur Bey'i tanımam,ondan sadece alış-veriş yaptım son derece de memnun kaldım.Onur Bey adına değil dürüst satıcılar adına yorum yapıyorum,alaylı yorum yapmıyorum aslında,yorumları okursanız fırçanın kırılma sürecini bu kadar analiz eden bir üyenin deneyimlerinden forum üyeleri olarak neden faydalanmayılım anlamında soru sordum sadece.Ben çatışma çıkmasına zaten müsade etmem,sadece doğrunun peşindeyim.

saygılarımla

Değerli @pitbull komşum, ben zaten okumadan hiç bir zaman yorum yazmıyorum. "olabilir" yazmamın sebebi, konuyu daha önce okuduğum ve @mustaphaturk komşumun o konuyla ilgili kendi görüşlerini yazmasının, deneyimlerini aktarmasının olağan olduğudur; ilgili yorumlara katılanlar katılır, katılmayanlar da nedenleriyle birlikte katılmadıklarını yazarlar ve sonrasında bu yorumları üyeler değerlendirerek kendilerine göre sonuçlar çıkarırlar; ancak başka bir üyenin görüşleri hakkında "konuyu ünv.bitirme tezi halıne getirem." yorumunun yazılması kırıcı olabilir.

Forumumuzda herkes kendi görüşlerini, deneyimlerini aktarabilir. Bazı üyelerimiz de yazılan yorumlara katılmadığını nedenleriyle birlikte belirtebilir, düşünceler böylelikle gelişir. Forumumuzun amacı da bence budur.
Konuya dahil olmak istemedim lakin @mustaphaturk beyfendi bu fırça kırılma konusunun başından beri biraz agresif yorumlar yazdı. @Onur98 beyin orta yolu bulmaya çalışan cevabından 1-2 gün sonra tekrar sert bir yorum yazmış olması bence hoş olmadı. Mustafa Beyi tanımıyorum ama forumda saygı duyulan biri olduğu izlenimi var bende ama burdaki yorumları hasmane gibi görünüyor. Pitbull komsumuzun belirtmeye çalıştığı nokta da bu galiba.

Porsuk kıllarının çoğu Çin den tedarik edilirken ünlü Ingiliz firmalarını da Çin malı olarak nitelendiriyorsaniz bilemem ama ben Tipsoft un arkasındaki kişilerin buraya bir yatırım yaptığını ve emek verdiğini düşünüyorum. Ulkemizde nadir olan bir hayvanı bulup yakalayıp kıllarını yolamayacaklarina göre bir çok ünlü marka gibi dışardan getirtiliyor kıllar. Bir başka yerde de sap yaptırılıp takılıyor. Bu işlem şu an piyasadaki bir çok Türk Malı üründe de aynı değil mi?

Son olarak foruma güzel haberlerim var dediniz. Siz de başka bir marka ile mi cikacaksiniz piyasaya?

@impaticaret Mustafa Bey sizden de Özür dilerim.
Sizin ilginiz, çabanızi, kibarliginizi hepimiz takdir ediyoruz. Hangi Omega yi getirebilirseniz biz seviniriz Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Konu @impaticaret Mustafa beye kadar niye geldi anlamadım ?

Elinden geldiğince uygun fiyata yurtdışı ürünlerini riskleri ortadan kaldırarak bizlerle buluşturmaya çalışıyor.

Daha farklı olarak ne yapması gerekiyor ?
(12/12/2014, Saat: 10:37)Atto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu @impaticaret Mustafa beye kadar niye geldi anlamadım ?

Elinden geldiğince uygun fiyata yurtdışı ürünlerini riskleri ortadan kaldırarak bizlerle buluşturmaya çalışıyor.

Daha farklı olarak ne yapması gerekiyor ?

Komşum bana sorduysanız ben başlık altına farklı bir konu hakkında yorum yazdığım için özür diledim. Yoksa Mustafa Bey ile ilgili bir durum yok.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Konuya geri dönelim arkadaşlar.

Mustafa Bey sizden Semogue fırçalar da bekliyoruz. Semogue 830 Ocak ayında edinmek için bütçe planlamada bekleyen bir fırça. Ama eşdeğer bir Omega önerirseniz tercihimi Omega'dan yana da kullanabilirim.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(12/12/2014, Saat: 10:40)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bana sorduysanız ben başlık altına farklı bir konu hakkında yorum yazdığım için özür diledim. Yoksa Mustafa Bey ile ilgili bir durum yok.

Yok hocam size sormadım. Genel anlamda sordum. Konu içinde impaticaret Mustafa beyin adı geçince kırık sap ile alakası ne olabilir diye merakımdan sordum. Mevzuyu kaçırmışım herhalde.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Fırça sapından ayrıldı, ne yapabilirim? howardroark 6 1,589 08/06/2023, Saat: 03:12
Son Yorum: ihtiyar
  Bugün Hangi Jilet Atık Kutusuna Gitti? broraso 224 51,164 16/06/2022, Saat: 00:08
Son Yorum: Amokachi
  Babalarımız hangi malzemeleri kullanıyor/du? DelikanliTiras 43 17,924 08/04/2021, Saat: 02:58
Son Yorum: muhendisbey
  Bu fırça nedir? icanucar 2 2,562 22/01/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: icanucar
  Güzellik Yarışması (En Güzel Fırça) hlkkzn 28 11,496 22/09/2019, Saat: 03:08
Son Yorum: Samet
Sad Markası bilenmeyen domuz kılı fırça Sercan93 5 3,280 25/06/2019, Saat: 15:09
Son Yorum: manuple
  Bu firca ne kili ? Rigbie 11 4,958 19/03/2019, Saat: 00:05
Son Yorum: Rigbie
  Fırca Sapları dimitraki 4 2,482 09/02/2019, Saat: 10:13
Son Yorum: ahraz
  merak ettiğiniz fırça karşılaştırmaları onur98 7 8,588 05/02/2019, Saat: 16:02
Son Yorum: korgunv
  Yeni bir fırça deneme zamanı (mıdır)? atoprak 7 4,370 02/02/2019, Saat: 02:30
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: