Bitse de kurtulsam !...
Dün uzun zaman sonra tasta köpürttüm, her ne kadar tasta köpürtmeyi beyhude bulsam da, Pacific'in hakından tas geldi gibi. Tıraş olunabilir düzeye geldi. Sabredemiyorum köpük yaparken ben, bu sebeple çoğu köpüğüm kıvamsız oluyor. O yüzden bana çabucak patlama yapacak, hızlı kremler lazım.
www.BarbarosRazors.com

(02/07/2015, Saat: 01:03)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün uzun zaman sonra tasta köpürttüm, her ne kadar tasta köpürtmeyi beyhude bulsam da, Pacific'in hakından tas geldi gibi. Tıraş olunabilir düzeye geldi. Sabredemiyorum köpük yaparken ben, bu sebeple çoğu köpüğüm kıvamsız oluyor. O yüzden bana çabucak patlama yapacak, hızlı kremler lazım.

Hayat kötü tıraş olmak için çok kısa hocam. Boşver olmuyorsa.
Kremin suçu olmayabilir, benim aram iyi değil sadece Smile Ama pes etmeden önce çok defa denemekten kendimi alamıyorum @aleksey
www.BarbarosRazors.com

Ben p.matik 5 paket almıştım daha bir tanesini kullandım. Acaba tek bir defa kullanıp atsam mı Big Grin
Arko kremlerim bitse kurtulsam diyorum bende.
(13/07/2015, Saat: 04:39)Monarch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko kremlerim bitse kurtulsam diyorum bende.
Aslında arko nun kremleri sabunlarina göre daha başarılı, en azından nemlendiricilik olarak daha iyi, siz hangi konuda hayal kırıklığına uğradığıniz?
Bende tam tersi sabuncuyum sabun daha doğal geliyor bana krem biraz daha sentetik gibi
(02/07/2015, Saat: 01:08)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayat kötü tıraş olmak için çok kısa hocam. Boşver olmuyorsa.
+1 @Aleksey, performansını beğenmediğim ürünleri tekrar tekrar denemekten şans vermekten sıkıldım ben de.

Bildiğim ve sevdiğim ürünlerle tıraş keyfini çıkarmaya çalışıyorum. Bende şu aralar vasat jiletler kutusuyla beraber çöpte, sabunlar duş teknesinde buluyor kendilerini
(02/07/2015, Saat: 01:03)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün uzun zaman sonra tasta köpürttüm, her ne kadar tasta köpürtmeyi beyhude bulsam da, Pacific'in hakından tas geldi gibi. Tıraş olunabilir düzeye geldi. Sabredemiyorum köpük yaparken ben, bu sebeple çoğu köpüğüm kıvamsız oluyor. O yüzden bana çabucak patlama yapacak, hızlı kremler lazım.

Merhaba, üstünden yıl geçmiş de olsa gezinirken gözüme takıldı. Başlığı da yoktu az önce açtım, yeni denk geldiğim ws sensitive skin kremi bulabilirseniz roket hızıyla köpürme, kıvam alma ve iyi performans özelliklerine sahip bence.
(28/07/2016, Saat: 21:27)CanYoldas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, üstünden yıl geçmiş de olsa gezinirken gözüme takıldı. Başlığı da yoktu az önce açtım, yeni denk geldiğim ws sensitive skin kremi bulabilirseniz roket hızıyla köpürme, kıvam alma ve iyi performans özelliklerine sahip bence.

Tavsiye için tesekkurler, 3017 ye devam ediyorum, 5 yıllık malzeme var stokta Smile
www.BarbarosRazors.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: