Bitse de kurtulsam !...
Pils tiras sabunu. Makinayi yaptiktan sonra biraksalar iyi olurmus. Sag yanagimi tiras ederken soldaki kopuk sonuyor.
Arko Comfort tıraş kremi. Kesinlikle başarısız bir krem diyemeyeceğim hatta kabul edilebilir bir nemlendirmesi var ancak ne istediğim kayganlığı veremiyor. Bitse de kurtulsam deme sebebim ise bu değil kokusu. Batıcı, rahatsız edici bir kokusu var. Sevenleri mutlaka vardır ama bana hiç hitap etmiyor, burnumu acıtıyor tabiri caizse.
Kokusunu begenmedigim tiras sabunu yada kremleri.. Angel
(20/12/2016, Saat: 23:48)Zeman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kokusunu begenmedigim tiras sabunu yada kremleri.. Angel

+1
ben böyle durumlarda direk yakınlarıma hediye hediyorum Smile
Cella! Hunharca kullanmama rağmen bir türlü bitmedi. Kokusunu beğenmiyorum, performans ve nemlendirmesini de yeterli seviyede bulmadım. Lütfen bit artık
(21/12/2016, Saat: 22:58)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1
ben böyle durumlarda direk yakınlarıma hediye hediyorum Smile

Bende buluşmalarda numune olarak dağıtıyorum böylelikle baya azalmış oluyor ürün Smile
(22/12/2016, Saat: 09:37)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella! Hunharca kullanmama rağmen bir türlü bitmedi. Kokusunu beğenmiyorum, performans ve nemlendirmesini de yeterli seviyede bulmadım. Lütfen bit artık

+1

Kapaksız daha geniş çelik kaba basmıştım sonunda. Olmadı, olamadı. Artık kullanmayı da bıraktım. Bir köşede duruyor öyle. Nasıl bitecek bilmiyorum. Belki buharlaşıp kendini imha eder diye gözünün içine bakıyorum.
Bende sevemedim Cella'yı. En sonunda kahverengileşti bozuldu attım da kurtuldum.
https://www.instagram.com/u1071/
Ben de tabac'a alışamadım bir türlü. Enteresandır ikiz kardeşi (ancak artık üretilmeyen) irisch moos'a bayılıyorum.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Cella..
Acı badem kokusu filan eyvallah çok hoş da, koruyuculuğu ve kıvamı çok ince hafif kalıyor bana göre.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: