Bitse de kurtulsam !...
(22/04/2017, Saat: 12:24)Scorpion Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella..
Acı badem kokusu filan eyvallah çok hoş da, koruyuculuğu ve kıvamı çok ince hafif kalıyor bana göre.

Komşum, bende de tam tersi olmuştu. Koruyuculuğu ve traş sonrası hissiyatıni çok beğenmiştim ama kokusuna dayanamıyordum..
Arko traş kremini beğenmedim nivea gibi başarılı değil.
Selamlar,
Eski tip permaşharplardan geçen kullanayım dedim.Paket mi kötüydü anlamadım az daha sakalla birlikte yanağımıda alıyordu.Uzun süre mild sayılacak jiletlerden sonra kötü gelmiş olabilir.
crabtree and evelyn nomad, cildimi inanilmaz sekilde kuruttu, el sabunu olarak bile kullanamiyorum. gerci bu bana ozel bir sorun ama cildi kurumaya musait olanlar uzak dursa iyi olur.

the art of shaving unscanted shaving cream, unscanted urunlerde yine de iceriginden dolayi bir koku oluyor, sadece parfum eklenmemis urunler. bu kremde koku burnunuzu yapistirmazsaniz alinamayacak kadar az neredeyse. cok hafif ama sabunsu, deterjansi bir kokusu var hoslanmadim. tam boy almadim gerci bendeki sample urundu ama 2 kez tiras oldum. kayganligi iyi ama aftershave kar etmedi, bir kac kez nemlendirici surmek zorunda kaldim. tam boyunu almam.
Kokusundan hoşlanmadığım Aqua Brava. Başka bir eksisi olmasa da Saponificio Varesino Cosmo almak için bitmesini bekliyorum.
Bu konu başlığını "Hediye ettim, kurtuldum" olarak değiştirmek lazım. Sevmediğimiz ürünleri inat ve azimle bitirmeye çalışma çabamızı anlamıyorum. Nedir bu ızdırap? Benim de bıkkınlık getirten ürünlerim var, dolaba yapışmış sanki.  Merak edenlere hediye edelim, sevabına hayırlı bir işe yarasınlar bari. Birimizin sevmediği, diğerimizin favorisi neden olmasın?
(21/08/2017, Saat: 21:41)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu konu başlığını "Hediye ettim, kurtuldum" olarak değiştirmek lazım. Sevmediğimiz ürünleri inat ve azimle bitirmeye çalışma çabamızı anlamıyorum. Nedir bu ızdırap? Benim de bıkkınlık getirten ürünlerim var, dolaba yapışmış sanki.  Merak edenlere hediye edelim, sevabına hayırlı bir işe yarasınlar bari. Birimizin sevmediği, diğerimizin favorisi neden olmasın?

Bu fikir bir kaç haftadır aklımda ama kullanılmış olduğu için hediye veya bağış olmaz diye düşünmüştüm. Merak edenler için göndersem bu kez de kargo parası verip teslim alan da hoşnut kalmazsa endişesi oldu. Keşke elden ele uzatabilsek
@gr00v3r
Hediyeyi sadece form ici dusunmeyin komsum. Sac berberiniz olur, karsı komsunuz olur, is arkadasınız olur vs. vs. İlla kargoya gerek yok demek istedigim.
(21/08/2017, Saat: 21:48)gr00v3r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu fikir bir kaç haftadır aklımda ama kullanılmış olduğu için hediye veya bağış olmaz diye düşünmüştüm. Merak edenler için göndersem bu kez de kargo parası verip teslim alan da hoşnut kalmazsa endişesi oldu. Keşke elden ele uzatabilsek

Kullanılmış ürün elbette hediye olur. Neden olmasın. Smile

Forumumuzun bunun için Bağış ve Bedelsiz bölümü var. Uzun süredir boynu bükük boş duruyor.

http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=50
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Geltir dostların yorumları sağolsun.. Aldığım bütün ekipmanları keyifle kullanıyorum.
Bu güne kadar beni tek yanıltan ve istisna kendi seçimim "Tatra superfine jilet" oldu  Jilet . Artık Made in Czech hiç bir jilet kullanmam ..
Sanki kesmemek üzerine yapılmış Sad  Belki zayıf sakallar için tahrişsiz iyi tıraşlar çıkarabilir.. Yinede azimle bitti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: