Bitse de kurtulsam !...
' Bitse de kurtulsam ' dediğiniz ya da bitmeden attığınız tıraş ürünleriniz hangileri?
Arko Extra Fresh, fazla yapay geliyor. Bitse de kurtulsam kısmen diyorum. Kullanmak zorunda değilim neticede bitmesini beklemiyorum ama elim alışsın acemiliğimi atıyım diye bununla çalışıyorum. Traş olurken Extra Sensitive kullanıyorum bazen onda bu kadar yapaylık yok.
Crabtree&evelyn west indian lime sabun, brüt after shave, derby tıraş kremi. Gerçi çoğunu dağıttım kurtuldum. Vaktinde ürün denerken çok oluyordu tabii, artık kolay kolay çıkmıyor.
Sabunlarla kıyaslanınca kremleri pek sevmiyorum. Ucuz olduğu için aldığım Arko ve Palmolive kremler var. Aslında bitsin de kurtulayım demiyorum pek ama kullanmaktan da çok zevk aldığımı söyleyemem.

Sent from my iPad using Tapatalk
(12/12/2014, Saat: 01:19)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Crabtree&evelyn west indian lime sabun, brüt after shave, derby tıraş kremi. Gerçi çoğunu dağıttım kurtuldum. Vaktinde ürün denerken çok oluyordu tabii, artık kolay kolay çıkmıyor.

Brut aftershave'in nesi hoşuna gitmedi komşum? Çok beğendiğim bir kokudur.
Elimdeki hemen hemen her şey.
1-2 marka jilet,1-2 marka sabun hariç herşey.
Ama satıyım desen iş görüyor, yazık olacak veya çok ucuza gidecek, atsan atılmaz.
(12/12/2014, Saat: 01:44)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elimdeki hemen hemen her şey.
1-2 marka jilet,1-2 marka sabun hariç herşey.
Ama satıyım desen iş görüyor, yazık olacak veya çok ucuza gidecek, atsan atılmaz.

Peki o bir iki marka jilet ve sabun hangileri komşum? :Huh
@inceptum üstadım nirvanaya ulaşmışsın, bende arkandan geliyorum Smile

Satmaya elim gitmiyor bazı şeyleri, onları da çıkarırsam iki dirhem bir çekirdek olarak kalırım Smile
www.BarbarosRazors.com

Tabac krem.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Kesinlikle Derby jilet. O ne ya öyle? Bir de yabancılar bayılıyorlar. Anlamıyorum gerçekten de. Adamlarda bizdeki gibi sakal yok herhalde diye düşünüyorum bazen.
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: