Vitos Tıraş Öncesi ve Sonrası Kremi
Vitos'un tıraş sonrası balmını şurada incelemiştim. Sıra beraberinde gelen tıraş öncesi kreminde. Vitos da Proraso gibi kremin, hem tıraş öncesi hem de tıraş sonrasında kullanılabileceğini belirtiyor.

xpzonp.jpg

Tıraş öncesi krem ve yağları kullanırken miktarına dikkat etmeniz gerekiyor. Az miktarda kullandığınızda problem olmasa da aşırı kullanımda çoğu sabun ve kremin köpürme performansını düşürüyor. Tabac ve Fitness For Men'de bu sorunu yaşamadım. Dr.Harris ve TOBS sabunlar ise ürünü az kullandığımda bile nazlanarak köpürdüler.

İtalyan tıraş ürünlerinin temaları genelde birbirlerine benzer oluyor. Vitos da rakibi Proraso gibi mentol içeriyor. Tıraş öncesi kullanımda mentol etkisi pek hissedilmiyor ama tıraş sonrasında soğuk suyla beraber yüzünüzü serinletiyor. Proraso mentollü sabunla beraber kullandığınızda bu serinlik farklı bir seviyeye taşınıyor Big Grin.

Sakalı yumuşatmada (ve tahrişi engellemede) krem fena performans göstermiyor. Yine de yüzde bekletilen sıcak havlu kadar etkili olmasını beklemeyin. Acil tıraş olunması gereken hallerde hayat kurtarıcı olabilir. Vitos'u tıraş sonrasında kullandığınızda yatıştırma ve nemlendirme etkisi piyasa ürünlerinden çok da farklı değil. Yüzünüzde hafif yağlı bir tabaka bırakıyor (Nivea balmlardan daha az).

Yaptığım incelemelerde not kullanmıyorum ama bana göre Vitos ürünlerinin karşılığı 10 üzerinden 6 (çocuğunuz zeki ama derslerine çalışmıyor Big Grin). Fiyatı 20 TL civarında. Her Vitos ürünü gibi bulması biraz zahmetli. Bittiğinde yollarımızın tekrar kesişeceğini zannetmiyorum.

İçerik Listesi: Aqua/water, stearic acid, glycerin, PEG-400, cetearyl alcohol, camphor, aminomethyl propanol, potassium hydroxide, menthol, dimethicone, cyclopentasiloxane, dimethicone copolyol, ethylhexyl palmitate, BHA, BHT, triethyl citrate, tocopheryl acetate.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Elinize sağlık komşum. Gecenin o saatinde inceleme yaparak sabah işe gelen bizlere okuyacak keyifli bir yazı hazırladığınız için teşekkür ederiz.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Teşekkürler güzel bir inceleme olmuş, bu ürünler güzel ama tedarik etmesi bir o kadar da zor ve zahmetli.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
İnceleme için teşekkürler komşum.
www.BarbarosRazors.com

İnceleme için teşekkürler komşum, keyifli tıraşlar.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
İnceleme için teşekkür ederiz blaster üstad, elinize sağlık.
Teşekkürler blaster

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Teşekkürler keyifle okudum, "çocuğunuz zeki ama derslerine çalışmıyor" kısmına bittim =D
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Yine güzel bir inceleme yapmışsınız. Teşekkür ederim.
Keyifli bir inceleme, elinize sağlık komşum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş öncesi doğru yüz hazırlığı Lord Sparhawk 78 89,217 04/04/2023, Saat: 02:09
Son Yorum: Mecanica
  Tıraş Kasesi oguzhan5069 2 2,821 24/08/2021, Saat: 09:39
Son Yorum: oguzhan5069
  Tıraş öncesi Şap kullanımı papazerigi 47 69,022 28/02/2021, Saat: 13:09
Son Yorum: Laylaylom
  Tıraş Öncesi Yağ ve Krem koozay 0 2,164 29/11/2020, Saat: 02:37
Son Yorum: koozay
  Tıraş Öncesi Yağ (Pre-Shave Oil) Kullanımının Fırçaya Zararı Sui Generis 7 7,609 22/09/2020, Saat: 18:39
Son Yorum: marv
  Ev Yapımı Tıraş Öncesi Yağı (Pre-shave Oil) eggman 32 51,051 20/02/2020, Saat: 12:08
Son Yorum: umok
  Loccitane Cade Traş Öncesi Yağ Onurper 7 11,813 26/01/2018, Saat: 12:18
Son Yorum: mrtkmsgl
  Kuaf Tıraş Öncesi Yumuşatıcı Jel _Olgun_ 15 29,928 23/07/2016, Saat: 02:12
Son Yorum: cirzini62
  TIRAŞ ÖNCESİ SABUN DENEMEK İSTEYEN? Azubel 12 13,415 31/12/2015, Saat: 01:05
Son Yorum: ckeskin
  Tıraş Öncesi Kayganlaştırıcı Jel VinceMasuka 29 26,969 30/11/2015, Saat: 21:26
Son Yorum: ustaci

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: