Speick Active Energizer Shave Shaving Cream
(14/12/2014, Saat: 20:42)pitbull Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme için teşekkürler komşum,ben de speıck krem ve balsam kullanıyorum,çok memnunum.

syg

pitbull komşum çok teşekkür ediyorum. Benim de en çok merak ettiğim ürünlerden balsamı. Bu hafta içinde alacağım herhalde balsamı, aftershave'i de bir sonraki hafta. Malum öğrenciyiz Big Grin Big Grin Big Grin
(14/12/2014, Saat: 23:46)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel inceleme için teşekkürler Mehmet Kiraz komşum. Elinize sağlık.

Sent from my iPad using Tapatalk

btoprak komşum çok teşekkür ederim, birşeyler anlatmaya çalıştık. Bu kremden eline geçen olur da katkı koymak isterse başlığa sizde dahil lütfen çekinmeyin Smile. Tekrardan teşekkür ediyorum Smile
(14/12/2014, Saat: 23:52)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Inceleme için teşekkürler Mehmet komşum. Keyifli tıraşlar.

Chinaski komşum çok teşekkür ederim Smile. Size de keyifli ve tahrişsiz tıraşlar dilerim.
İnceleme için teşekkürler. Normal tıraş kremini kullanmış ve beğenmiştim. Sizin incelemenizi okuyunca gene bir kaşıntı tuttu. Bir süre forumdan ayrı kalmak iyi olacak sanki Big Grin.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
(23/12/2014, Saat: 00:40)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme için teşekkürler. Normal tıraş kremini kullanmış ve beğenmiştim. Sizin incelemenizi okuyunca gene bir kaşıntı tuttu. Bir süre forumdan ayrı kalmak iyi olacak sanki Big Grin.

blaster komşum niye öyle diyorsunuz, hem doğal, hem kaliteli hem de tamamen organik güzeller güzeli bir ürün. Gerçekten tavsiye ederim iki hafta az olan sakallarımı bıraktım, cilt dinlendikten sonra bir tıraş olmuşum sıfır tahriş hem de kullandığım permasharpa rağmen. Kesinlikle aftershaveini de alacağım. Benim gözümde bir çeşit Sebamed benzerliği taşıyor bu ürün, neden bu hissiyatı verdi bana bilmiyorum ama Big Grin. Tekrardan söylüyorum, mutlaka tavsiye ederim, deneyin biraz köpürme olayı zor zaten biliyorsunuz onu, ben tam beceremedim bir iki defa sonra tam oldu Smile
Alamanlar bu kozmetik işini biliyor.
(06/01/2015, Saat: 10:13)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alamanlar bu kozmetik işini biliyor.

Aynen öyle bayercy komşum. Gerek Tabac, Sir Irisch Moos ve No.4711'in üreticisi Maurer & Wirtz firması olsun, Gerekse Speick olsun gerçekten işlerini çok başarı ile yapan iki firma. Daimi olarak alacağım kozmetik ürünler açısından ilk iki sırada İngiliz ürünleri değil Alman ürünleri var. 1.si Tabac 2.si Speick. Speick'ın bu kadar büyük bir rahatlatma sağlayacağını açıkcası düşünmüyordum, ama diğer komşularımızında belirttiği üzere gayet de haklıymışlar. Smile Cool
(10/01/2015, Saat: 15:15)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen öyle bayercy komşum. Gerek Tabac, Sir Irisch Moos ve No.4711'in üreticisi Maurer & Wirtz firması olsun, Gerekse Speick olsun gerçekten işlerini çok başarı ile yapan iki firma. Daimi olarak alacağım kozmetik ürünler açısından ilk iki sırada İngiliz ürünleri değil Alman ürünleri var. 1.si Tabac 2.si Speick. Speick'ın bu kadar büyük bir rahatlatma sağlayacağını açıkcası düşünmüyordum, ama diğer komşularımızında belirttiği üzere gayet de haklıymışlar. Smile Cool

Mehmet hocam siz bu speick e aşık oldunuzSmile

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
(10/01/2015, Saat: 15:43)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mehmet hocam siz bu speick e aşık oldunuzSmile

Sorma tipsol hocam I believe in German Technology diyorum Big Grin Big Grin Big Grin . Tek dezavantajı iyi bir fırçaya sahip olmadığımdan köpürtme sırasında bayağı dövünüyorum diyebilirim. Forumda'da bahsedildiği üzere tıraş sabununda olan problem kremde de var gibi zor lather alıyor diyelim. Tabi bu kişinin tecrübesine bağlı olarak değişir diyelim. Not : Alman ürünlerine aşık olmayan varmı tipsol hocam Big Grin
[quote='Mehmet Kiraz' pid='99916' dateline='1420920280']

Sorma tipsol hocam I believe in German Technology diyorum Big Grin Big Grin Big Grin . Tek dezavantajı iyi bir fırçaya sahip olmadığımdan köpürtme sırasında bayağı dövünüyorum diyebilirim. Forumda'da bahsedildiği üzere tıraş sabununda olan problem kremde de var gibi zor lather alıyor diyelim. Tabi bu kişinin tecrübesine bağlı olarak değişir diyelim. Not : Alman ürünlerine aşık olmayan varmı tipsol hocam :

Evet almanlar birçok şeyi oldukça iyi yapar speick konusunda hemfikiriz ürünleri çok kaliteli. Bu arada köpük yapmayı dert etmeyin size bir tipsoft verelim huzuru bulunSmile

e mail adresim tipsol@me.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OLD SPICE SHAVING CREAM MUSK error... 17 26,034 22/03/2021, Saat: 21:42
Son Yorum: saintdumas
Photo Gilette Series Shave Gel, Moisturing- Hindistan Üretimi V4Vamık 3 2,554 19/07/2020, Saat: 02:07
Son Yorum: Alfred
  Speick Tıraş Kremi blaster 53 45,491 16/02/2020, Saat: 08:24
Son Yorum: alperturna80
  TOBS Coconut Luxury Shaving Cream ardanadam 25 13,542 22/01/2019, Saat: 19:54
Son Yorum: Sofistike
Photo Habana Shaving Cream from Macedonia korgunv 2 2,977 02/03/2017, Saat: 13:34
Son Yorum: KlasikTıras
  I'Coloniali Softening Shaving Cream with Rhubarb Eskiuyebyr 13 13,508 07/12/2016, Saat: 19:07
Son Yorum: posicor
  Mondial Luxury Shaving Cream : No 908 Homme Saltuk 9 5,563 19/06/2016, Saat: 14:56
Son Yorum: Chinaski
  XPEC Original Shaving Cream 1912 10 7,356 27/05/2016, Saat: 01:35
Son Yorum: AKadir
  Truefitt & Hill Authentic No.10 Finest Shaving Cream FloydianDM 19 20,979 18/05/2016, Saat: 14:59
Son Yorum: Cesko
  Zirh Shaving Cream Sensitive Skin inter 14 9,550 20/03/2016, Saat: 21:57
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: