Zorba58 & theunnamed zirvesi volume2
(15/12/2014, Saat: 11:22)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pazar uzun süredir kesat .. Ancak bu hafta değildi, pazar çıkışı yapmadık buluşmayı tamamen tesadüf.. Bir ara siz de katılın bize üstad.

Antika pazarı dediğiniz Ayrancı ve Çayyolunda ayda 1 kurulan pazar mıdır?
Evet komşum aynen o.

(15/12/2014, Saat: 11:33)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Antika pazarı dediğiniz Ayrancı ve Çayyolunda ayda 1 kurulan pazar mıdır?
www.BarbarosRazors.com

(15/12/2014, Saat: 11:45)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet komşum aynen o.

Ben de geçen hafta kurulan pazara uğramıştım, üzerinde Lion yazan bir tıraş aleti de aldım. Tabi antika değil, bir de PAL marka yerli 3 parça tıraş aleti vardı, 20-25 TL istedi, kafa kısmında yer yer paslanmalar vardı. Pazarda ustura bulmak da mümkün ancak durumları hakkında değerlendirme yapamayacağım. Bir tane üzerinde stanbul yazan ustura vardı. Kesici ağzı oldukça kararmıştı. Fotosunu çekmeyi unuttum Dodgy 150 TL istedi. Huh
(15/12/2014, Saat: 12:06)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de geçen hafta kurulan pazara uğramıştım, üzerinde Lion yazan bir tıraş aleti de aldım. Tabi antika değil, bir de PAL marka yerli 3 parça tıraş aleti vardı, 20-25 TL istedi, kafa kısmında yer yer paslanmalar vardı. Pazarda ustura bulmak da mümkün ancak durumları hakkında değerlendirme yapamayacağım. Bir tane üzerinde stanbul yazan ustura vardı. Kesici ağzı oldukça kararmıştı. Fotosunu çekmeyi unuttum Dodgy 150 TL istedi. Huh

Ben Stanboul yazan aleti çok zamandır görüyorum. Fransız malı bir usturaydı. Yine Zazadze türevi birşeydi emin olmamakla birlikte. Bana göre o fiyatı etmezdi. Çok inanılmaz fiyatlar isteyebiliyorlar. Ama bazen güzel şeyler denk geliyor. Ben imkan bulursam her ay giderim. Plakları dinlemesi ve aralarında gezmesi güzel oluyor. Pikap alabilirsem bir plak taarruzu da başlatacam inşallah Big Grin
www.BarbarosRazors.com

(15/12/2014, Saat: 11:22)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pazar uzun süredir kesat .. Ancak bu hafta değildi, pazar çıkışı yapmadık buluşmayı tamamen tesadüf.. Bir ara siz de katılın bize üstad.

Olur tabi @theunnamed
(15/12/2014, Saat: 01:31)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eyvallah, Ankara dan ol da ne olursan ol demiş yazarBig GrinBig Grin

Gözlerinden öperim öyle yazarın Smile

(15/12/2014, Saat: 02:59)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi olmuş gerçekten. Çok da güzel bir fotoğraf çektirmişsiniz. Peki antika pazarında kayda değer bir şey bulabildiniz mi?

Teşekkürler Smile antika pazarı hasan hocamın da belirttiği gibi kalabalıktı ve birşey yoktu son pazarda.
Ankaralı arkadaşları her daim bekleriz.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(15/12/2014, Saat: 01:57)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: . Rodajda kullandığım Cella var, dibine geldim tıraş bari olayım dedim Big Grin

Fırçayı satarken celladan düşük sabun görmemiştir diye satarsın artık

servis bakımlı araba gibi 2. elde
Doğru, prim yapar baya bir o zaman Big Grin

(16/12/2014, Saat: 00:42)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırçayı satarken celladan düşük sabun görmemiştir diye satarsın artık

servis bakımlı araba gibi 2. elde
www.BarbarosRazors.com

Yeni konu açmadan bir buluşma haberi de ben veriyim istedim. Bugün sağolsun @theunnamed üstad beni kırmadı kalktı taa nerelerden geldi. Ufak bir buluşma gerçekleştirdik. Tıraştan elektroniğe pek çok şey konuştuk ama ev bizi bekler diyerek kısa kestik. theunnamed üstad tekrardan teşekkür ederim.

Forumca neden şehir buluşmaları ayarlamıyoruz diye de ortaya bir soru atıp mesajı bitiriyorum =D
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Bende teşekkür ederim @straht keyif aldım sohbetten. Ortaya attığın mesaj ortada bir süre dolaşır galiba Smile
www.BarbarosRazors.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: