Gratis Crabtree&Evelyn
Arkadaşlar gratis crabtree&evelyn ile anlaşmiş daha bugün bayan ağırlıklı ürünlerinin bulunduğu standlar kurulmuş.Yetkili bayanla görüştüğümde pazara baktıklarını markayı daha kendilerininde tanımadığını belirtti.
2zidguq.jpg
16j3kso.jpg
http://www.gratis.com.tr/CustomerService.aspx
İletişim bölümünden talepte bulunursak,
Tıraş sabun, krem, aftershave ve parfüm lerinin getirilme ihtimali yüksek.gerçekten kaliteli üst sınıf ürünler.İmpa Mustafa beyde bu markanın bir iki ürünü mevcut ama parfüme kadar tamamıni getir desek hızlı tükenmeyecek ve çok çeşit ürünü mevcut büyük bir yatırım gerektirir herhalde ? standlarda testerlarida mevcuttu deneyerek almakta başka olur.Ayrica babalar gününde ve diğer kampanyalarında vurgun yapabiliriz.
Ürün önerileriniz kısmını doldurup okeylemek yeterli olup dikkate alacaklarını belirttiler.
2e58a2s.png
45 tl!
geldikleri gibi giderler!

yinede anketi dolduralım Smile talepte bulunalım ilgileneni elbet vardır.
Ben doldurup gönderdim en kısa sürede sizi arayacağız dediler

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
(15/12/2014, Saat: 02:35)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 45 tl!
geldikleri gibi giderler!

yinede anketi dolduralım Smile talepte bulunalım ilgileneni elbet vardır.

Elimizin altında dursun üstad, hatunlara hediye aldırirız, babalar günü babalara geliriz. satamazlarsa kampanya başlar, adidas as olmuş 27 tl ,sağ altta 3 tl yede c&e ürün var: )
Ben de doldurdum formu. Eğer kalabalık bir ekip doldurursak güzel olur.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Bende form doldurdum ama fiyatlarınız yüksek şikayetiyle Smile
Orada 45TL olan seri, İngiltere'nin Oxford caddesindeki en pahalı mağazalarında 25TL ye satılıyor. Bizi sağılacak millet olarak görmesinler.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(15/12/2014, Saat: 10:45)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende form doldurdum ama fiyatlarınız yüksek şikayetiyle Smile
Orada 45TL olan seri, İngiltere'nin Oxford caddesindeki en pahalı mağazalarında 25TL ye satılıyor. Bizi sağılacak millet olarak görmesinler.

Teşekkürler Mustafa Bey , hayırlı haftalar.
watsons biraz daha insaflı gratis yanında,
sizin en azından refill sabunları getirme durumu varmıdır ?
Ben de web sayfalarına yorum yazmıştım.
Erkeklere +ayrımcılık yapın diye.
Herkes yazarsa belki bir şeyler yaparlar.
(15/12/2014, Saat: 11:02)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler Mustafa Bey , hayırlı haftalar.
watsons biraz daha insaflı gratis yanında,
sizin en azından refill sabunları getirme durumu varmıdır ?

Crabtree ürünlerine talep olmadığı için getirmiyordum. Firma az miktar vermiyor,az satılan ürün stoğu bir sene bekliyor ama canınız sağolsun.
Siz isteyin başım üstüne,birdahaki siparişime refill eklerim.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Krem sevenler Nomad kremi deneyin, şimdiki adı ile Moroccan Myrrh yanılmıyorsam. @trache üstadım da benim gibi bayıldı Smile
www.BarbarosRazors.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: