Çalgı Çengi
(21/12/2014, Saat: 23:21)semihus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bebeyle ilgili sağlık problemlerine direk oraya bakarım. Mesela faydalı bitkisel bir ilaç var diyelim. Ordan kullanmış olan biri çıkıyo mutlaka. Denemeye çok meraklılar.
Bir iki mutfak aleti araştırmasında gogıl oraya yönlendirmişti beni.
5 dakikada hayattan soğudum. Big Grin
bol canım cicim,bol ve gereksiz smiley kullanımı, "eltim kullanmış memnun kalmış" tan öteye gidemeyen tavsiyeler...
Erkek forumlarının gözünü seveyim. Aç bir teknoloji sitesi tüm teknik özellikleri yorumlasınlar sana..

Beyler müdavimler var aramızda sanırım profil resmi olarak arko adamı (yada varsa arko kadını) filan koyun da ava çıkanlar yanlış atış yapmasın Big Grin
(21/12/2014, Saat: 23:24)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bi arkadaşa bakıp çıkmışlardır yaw Big GrinTongue

Vay vay vay vay :-) insanlık tarihinin en eski numarası ha :-)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
(21/12/2014, Saat: 23:24)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir iki mutfak aleti araştırmasında gogıl oraya yönlendirmişti beni.
5 dakikada hayattan soğudum. Big Grin
bol canım cicim,bol ve gereksiz smiley kullanımı, "eltim kullanmış memnun kalmış" tan öteye gidemeyen tavsiyeler...
İyice kahvehane ortamına döndü burası. Ya onlar burayı okusalar ne derler?.. Smile
Yakın tıraş gibisi yoktur..
(21/12/2014, Saat: 23:29)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyice kahvehane ortamına döndü burası. Ya onlar burayı okusalar ne derler?.. Smile

Erkek var.. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa derler Big GrinTongue

İşte o arada basacan tokadı Big GrinBig Grin
(21/12/2014, Saat: 23:31)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Erkek var.. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa derler Big GrinTongue

İşte o arada basacan tokadı Big GrinBig Grin

Hhahah
(21/12/2014, Saat: 23:29)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyice kahvehane ortamına döndü burası. Ya onlar burayı okusalar ne derler?.. Smile

erdemlide_tencereli_tavali_protesto_h8357.jpg
Aylar oldu şöyle gülmemiştik,

Yaw eskiden gülücem diye sandalyeden düşenler olurdu forumda Big Grin

Allah daim güldürsün hepimizi canlar Sleepy
(21/12/2014, Saat: 23:36)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Allah daim güldürsün hepimizi canlar Sleepy
Tıraş olurken güldürmesin aman. Hadi sendeki meyve pıçaaı da bizdeki çelik ustura yani, çocuk oyuncaaı değil.. Tongue
(21/12/2014, Saat: 23:40)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş olurken güldürmesin aman. Hadi sendeki meyve pıçaaı da bizdeki çelik ustura yani, çocuk oyuncaaı değil.. Tongue

Bak bak nasıl da bağladı yine, yok kutu arıyom, yok elimizde çelik var kardeşim sakal daha geç çıkıyolar filan.. yaw çeliğe geçeli laf atcek bişi bulamıyom Big Grin çok ciddi iş çooook Tongue
79711-Keep-Going.jpg

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi